Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GORĄCA 100. Pitbull w Gorącej 100 Radia Eska. Zobacz na Eska.pl jakie przeboje rapera nominowane są do Gorącej 100! [VIDEO] - GORĄCA 100. Pitbull w Gorącej 100 Radia Eska. Zobacz na Eska.pl jakie przeboje rapera nominowane są do Gorącej 100!

Tagi związane z GORĄCA 100. Pitbull w Gorącej 100 Radia Eska. Zobacz na Eska.pl jakie przeboje rapera nominowane są do Gorącej 100! [VIDEO]: pitbull piosenki, pitbull online, pitbull piosenki nowe, pitbull piosenki najnowsze, pitbull piosenki 2011, pitbull teledyski, pitbull piosenki download, pitbull mtv ema 2012, przeboje na sylwestra

GORĄCA 100. Pitbull w Gorącej 100 Radia Eska. Zobacz na Eska.pl jakie przeboje rapera nominowane są do Gorącej 100! [VIDEO]

RSS 27/12/2012 14:14 Komentarze
Gorąca 100 Radia Eska ruszyła. W nominacjach do Gorącej 100 znalazły się przeboje Pitbulla. Głosować na nie możecie na Eska.pl. Zobacz teledyski nominowanych hitów Pitbulla na Eska.pl!
Pitbull Pitbull / Pitbull - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: GORĄCA 100. Pitbull w Gorącej 100 Radia Eska. Zobacz na Eska.pl jakie przeboje rapera nominowane są do Gorącej 100! [VIDEO]
Gorąca 100 Radia Eska ruszyła! Na Eska.pl możecie głosować na największe przeboje roku 2012. Wśród nich znalazły się hity w wykonaniu Pitbulla. Rok 2012 obfitował w przeboje od Pitbulla. Raper wydał swoją najnowszą płytę Global Warming, która na rynku muzycznym odniosła wielki sukces. Raper rozruszał także finał amerykańskiej edycji X Factor, gdzie zaśpiewał swój imprezowy przebój Don't Stop The Party. Podczas występu towarzyszyły mu piękne latynoskie tancerki! Zobacz na Eska.pl teledyski singli Pitbulla nominowanych do Gorącej 100 Radia Eska!

Zobacz na Eska.pl Gorąca 100 Radia Eska - głosuj na przeboje 2012

Sprawdź, czy znasz hity 2012!

Finał głosowania w Sylwestra 2012 na antenie Radia Eska. To wtedy dowiemy się, które piosenki trafią na podium Gorącej 100. Wśród nominacji znalazło się kilka nowych piosenek Pitbulla, między innymi Don't Stop The Party, idealna na sylwestrową imprezę! Na przeboje Pitbulla w Gorącej 100 możecie głosować codziennie, jednak tylko raz dziennie na każdą piosenkę. Wśród głosujących, którzy uzasadnią swój wybór w Sylwestra rozlosowane zostaną nagrody.

Zobacz Don't Stop The Party - Pitbull




Zobacz Back In Time - Pitbull



Zobacz Beat On My Drum - Pitbull



Zobacz Get It Started - Pitbull ft. Shakira



Nie czytałeś jeszcze?

W Stronę Słońca Eweliny Lisowskiej podbija You Tube! 

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli
0

Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli

Byle gest to piosenka z filmu Planeta Singli i z pewnością może stać się wielkim hitem. Łozo i jego pozytywnie nastrajający utwór do posłuchania już teraz - na ESKA.pl!
07/02/2016 00:08
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
06/02/2016 23:59
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
06/02/2016 23:53
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 22:25
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 20:48
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 20:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA