WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gorąca 100 - gwiazdy ESKA Music Awards walczą o HIT 2016! - Gwiazdy ESKA Music Awards walczą o hit 2016. Kto?

Tagi związane z Gorąca 100 - gwiazdy ESKA Music Awards walczą o HIT 2016!: gorąca 100, msz, eska music awards 2016

Gorąca 100 - gwiazdy ESKA Music Awards walczą o HIT 2016!

RSS 14/12/2016 16:03 Komentarze

Gorąca 100 Radia ESKA 2016, a w niej... tegoroczne gwiazdy ESKA Music Awards! Która z nich zajmie najwyższe miejsce? Czyj hit uzyska miano najlepszego w 2016 roku? Zdecydujcie na ESKA.pl!

Gorąca 100 - gwiazdy ESKA Music Awards walczą o HIT 2016! Gorąca 100 - gwiazdy ESKA Music Awards walczą o HIT 2016 / fot. Tomasz Radzik
Ilustracja do artykułu: Gorąca 100 - gwiazdy ESKA Music Awards walczą o HIT 2016!

Gorąca 100 Radia ESKA 2016 - ponad 180 hitów walczy o miano najlepszego przeboju roku. A wśród nich utwory tegorocznych gwiazd ESKA Music Awards! Kto spośród wszystkich wykonawców występujących na wielkiej gali ma najlepszy utwór?! Wystarczy, że wejdziecie na stronę Gorącej 100, zagłosujecie i kreatywnie uzasadnicie swój wybór. Czekają na was najlepsze zestawy płyt muzycznych gwiazd. 

Gorąca 100 - gwiazdy ESKA Music Awards 2016

Liderem jeśli chodzi o hity w Gorącej 100 jest Alan Walker. Możecie zagłosować aż na trzy utwory norweskiego producenta: Faded, Sing Me To Sleep i Alone. Z dwoma przebojami o Wasze głosy walczą natomiast: Margaret, Antek Smykiewicz, Ewelina Lisowska i autor najlepszej piosenki na ESKA Music Awards 2016, C-BooL. Pełna lista gwiazd EMA 2016 i ich hitów w G100 do zobaczenia poniżej:

  • Alan Walker - Alone
  • Alan Walker - Faded
  • Alan Walker - Sing Me To Sleep
  • Antek Smykiewicz - Jak sen
  • Antek Smykiewicz - Limit szans
  • C-BooL - Never Go Away
  • C-BooL feat. Giang Pham - Magic Symphony
  • Ewelina Lisowska - Prosta sprawa
  • Ewelina Lisowska - Zrób to!
  • Grzegorz Hyży - Pod wiatr
  • Jasmine Thomson - Adore
  • LP - Lost On You
  • Margaret - Cool Me Down
  • Margaret - Elephant
  • Monika Lewczuk - Ty i ja
  • Sylwia Grzeszczak - Bezdroża
  • Sylwia Grzeszczak - Tamta dziewczyna
  • Szymon Chodyniecki - Z całych sił
  • Video - Alay

GORĄCA 100 RADIA ESKA 2016 - ZAGŁOSUJ

Wyniki Gorącej 100 Radia ESKA już 31 grudnia od godziny 12:00 przedstawią: Michał Celeda i Puoteck! O miano najlepszego hitu walczą również raperzy Popek, Rahim i Lil Wayne walczą o dominację w 2016!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program