WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Głogówek - Rammer Jammer po Kuchennych Rewolucjach. Gar na Gazie Głogówek - MENU ADRES - Gar na Gazie Głogówek - MENU ADRES

Tagi związane z Głogówek - Rammer Jammer po Kuchennych Rewolucjach. Gar na Gazie Głogówek - MENU ADRES: Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje, Gar na Gazie, Głogówek

Głogówek - Rammer Jammer po Kuchennych Rewolucjach. Gar na Gazie Głogówek - MENU ADRES

RSS 20/04/2017 21:37 Komentarze

Restauracja w Głogówku już po Kuchennych rewolucjach. Adres lokalu został ten sam. Jednak wszystko inne się zmieniło, czy na lepsze?

Głogówek - Rammer Jammer po Kuchennych Rewolucjach. Gar na Gazie Głogówek - MENU ADRES Kuchenne Rewolucje w Głogowie / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Głogówek - Rammer Jammer po Kuchennych Rewolucjach. Gar na Gazie Głogówek - MENU ADRES

Głogówek - Rammer Jammer przeszedł Kuchenne Rewolucje, które w TV zobaczymy w czwartek 20 kwietnia. Co się zmieniło? Czy lokal odzyskał swój blask? Rammer Jammer powstał na terenie bazy transportowej. Początkowo była to niezwykle lubiana knajpa z amerykańskim jedzeniem. Lokal założyła pani Kasia, której mąż pracował w bazie. Okres pomyślności lokalu skończył się jednak razem z rozwodem właścicieli firmy. Czy Magda Gessler pomogła pani Kasi uwierzyć w siebie i biznes?

Gar na Gazie w Głogówku - Menu Magdy Gessler

Potrawy zaproponowane przez Magdę Gessler dla knajpy Gar na Gazie, to m.in.: naleśniki i pierogi. Jednak każdy, kto pojawi się w restauracji będzie mógł zjeść śniadanie, czy w porze obiadowej zupę i jedno z dań głównych. Menu możecie zobaczyć poniżej:

Menu knajpy w Głogówku przeszło ogromną metamorfozę. Przemianie uległy też wnętrza. Jeżeli chcecie przekonać się sami, jak Gar na Gazie działa po Kuchennych Rewolucjach to tutaj znajdziecie adres lokalu pani Kasi: ul. 3 Maja 50 48-250 Głogówek 

>> Kołduny Magdy Gessler w Milionerach: pytanie o Kuchenne Rewolucje

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran w Warszawie 2018 - koncert bez Golden Circle!
0

Ed Sheeran w Warszawie 2018 - koncert bez Golden Circle!

Ed Sheeran w Warszawie wystąpi 11 sierpnia! Będzie to ostatni koncert na stadionowej trasie UK & Europe Tour. Na pewno zobaczy go komplet publiczności, ale jak się okazuje w biletowej rozpisce brakuje wejściówek Golden Circle. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
28/06/2017 12:41
Open'er 2017: czego nie można wnieść na festiwal?
0

Open'er 2017: czego nie można wnieść na festiwal?

Na Open'er Festival 2017 nie wejdziecie ze wszystkim! Sprawdzamy, czego nie można wnosić na teren festiwalu w Gdyni.
28/06/2017 12:07
Ceny biletów na koncert Eda Sheerana w Polsce 2018
0

Ceny biletów na koncert Eda Sheerana w Polsce 2018

Ile trzeba zapłacić, żeby posłuchać hitów Shape Of You i Galway Girl na żywo? Znamy już ceny biletów na koncert Eda Sheerana w Polsce w 2018 roku.
28/06/2017 11:19
Ed Sheeran - koncerty 2018! Stadionowa trasa koncertowa w Europie
0

Ed Sheeran - koncerty 2018! Stadionowa trasa koncertowa w Europie

Ed Sheeran ogłasza trasę koncertową! Tym razem brytyjski wokalista odwiedzi Europę. Zagra też koncert w Polsce.
28/06/2017 11:11
Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY
0

Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach Divide Tour w Europie. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert twórcy Shape Of You? Ile kosztują bilety na występ brytyjskiego wokalisty? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
28/06/2017 10:52
Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? gwiazdy, daty, miejsca
0

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? gwiazdy, daty, miejsca

Koncerty 2018 w Polsce. Kto zagra na polskich stadionach, festiwalach i w klubach? Lista koncertów 2018 dostępna na ESKA.pl - aktualizujemy ją na bieżąco! Wszystkie najważniejsze koncerty w Polsce w 2018 roku w jednym miejscu! Ed Sheeran, Metallica, Depeche Mode - na co się wybrać?
28/06/2017 10:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA