WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO] - Najlepsze hity 2014: kto w marcu króluje w Global Liście? Zobacz najlepszą trójkę! [VIDEO]

Tagi związane z Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]: global lista, global lista pierwsza trójka, pharrell williams happy, hity 2014, najlepsze hity 2014, hity 2014 marzec, global lista podium, teledysk do happy

Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:00 Komentarze

Najlepsze hity 2014 z marca to na pewno kawałki z podium Global Listy otwierającej miesiąc. Jakie piosenki znalazły się w najlepszej trójce listy przebojów Radia ESKA? Zobacz zestawienie już teraz na ESKA.pl, gdzie czekają też teledyski z TOP 3. Miłego słuchania i oglądania!

Pharrell w teledysku do Happy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]
Szukasz najlepszych hitów 2014? Te z marca w Global Liście otwierającej miesiąc, a dokładniej na jej podium. ESKA.pl ma przyjemność przedstawić najlepszą trójkę GL. Jakie piosenki znalazły się w TOP 3? Zaczynamy od 3. miejsca na Eskowej liście przebojów, na którym witamy Imagine Dragons i ich Demons - awans o jedno oczko.

>>> Najlepsze radio online w polskiej sieci? Odpal eskaGO i przestań szukać!

Dalsze miejsca bez zmian. Na drugiej pozycji najgorętszy duet ostatnich tygodni, czyli Shakira z Rihanną w Can't Remember To Forget You. Laury championa  po raz kolejny Pharrell Williams i jego Happy. Jednen z najpopularniejszych producentów muzycznych 2013/2014 na pewno jest z tego powodu przeszczęśliwy.

Czy sytuacja na podium Global Listy zmieni się w następnym tygodniu? Tego dowiemy się 9 marca. Może po Dniu Kobiet przypadającym dzień wcześniej na sam szczyt notowania wskoczą właśnie panie ;). GL w każdą niedzielę od 17.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl.


Zobacz Demons - Imagine Dragons!



Zobacz Can't Remember To Forget You - Shakira ft. Rihanna!



Zobacz Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
30/04/2016 23:17
Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?
0

Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?

Agnieszka Twardowska dołączyła do grona uczestników piątej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest młoda wokalistka, która występuje w programie? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!
30/04/2016 23:16
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
30/04/2016 21:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA