WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO] - Najlepsze hity 2014: kto w marcu króluje w Global Liście? Zobacz najlepszą trójkę! [VIDEO]

Tagi związane z Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]: global lista, global lista pierwsza trójka, pharrell williams happy, hity 2014, najlepsze hity 2014, hity 2014 marzec, global lista podium, teledysk do happy

Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:00 Komentarze

Najlepsze hity 2014 z marca to na pewno kawałki z podium Global Listy otwierającej miesiąc. Jakie piosenki znalazły się w najlepszej trójce listy przebojów Radia ESKA? Zobacz zestawienie już teraz na ESKA.pl, gdzie czekają też teledyski z TOP 3. Miłego słuchania i oglądania!

Pharrell w teledysku do Happy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]
Szukasz najlepszych hitów 2014? Te z marca w Global Liście otwierającej miesiąc, a dokładniej na jej podium. ESKA.pl ma przyjemność przedstawić najlepszą trójkę GL. Jakie piosenki znalazły się w TOP 3? Zaczynamy od 3. miejsca na Eskowej liście przebojów, na którym witamy Imagine Dragons i ich Demons - awans o jedno oczko.

>>> Najlepsze radio online w polskiej sieci? Odpal eskaGO i przestań szukać!

Dalsze miejsca bez zmian. Na drugiej pozycji najgorętszy duet ostatnich tygodni, czyli Shakira z Rihanną w Can't Remember To Forget You. Laury championa  po raz kolejny Pharrell Williams i jego Happy. Jednen z najpopularniejszych producentów muzycznych 2013/2014 na pewno jest z tego powodu przeszczęśliwy.

Czy sytuacja na podium Global Listy zmieni się w następnym tygodniu? Tego dowiemy się 9 marca. Może po Dniu Kobiet przypadającym dzień wcześniej na sam szczyt notowania wskoczą właśnie panie ;). GL w każdą niedzielę od 17.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl.


Zobacz Demons - Imagine Dragons!



Zobacz Can't Remember To Forget You - Shakira ft. Rihanna!



Zobacz Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 o której początek szkoły?
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 o której początek szkoły?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. 1 września uczniowie otrzymają plan lekcji na kolejne 10 miesięcy szkolnych zmagań. O której godzinie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego? Sprawdźcie na ESKA.pl, aby nie przyjść Too Late! 
31/08/2016 16:46
Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!
0

Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!

Rok szkolny 2016/17 - kiedy są ferie i dni wolne? Jakie zmiany w nowym roku szkolnym? Czy to będzie ciężki rok dla wszystkich uczniów? Sprawdźcie wszystkie informacje i kalendarz roku szkolnego 2016/2017 już teraz - na ESKA.pl
31/08/2016 15:57
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
31/08/2016 15:56
Sylwia Grzeszczak wzruszona przez niepełnosprawnych fanów! Najbardziej poruszający moment gali!
0

Sylwia Grzeszczak wzruszona przez niepełnosprawnych fanów! Najbardziej poruszający moment gali!

Sylwia Grzeszczak wzruszyła się po ESKA Music Awards 2016! To jeden z najpiękniejszych momentów w jej karierze, ale również podczas wszystkich gal EMA! Naprawdę rozczulające VIDEO obejrzycie na ESKA.pl!
31/08/2016 16:43
The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?
0

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku show? Przekonaj się jeszcze przed emisją programu w TV!
31/08/2016 16:35
Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
31/08/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]