Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO] - Najlepsze hity 2014: kto w marcu króluje w Global Liście? Zobacz najlepszą trójkę! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]: global lista, global lista pierwsza trójka, pharrell williams happy, hity 2014, najlepsze hity 2014, hity 2014 marzec, global lista podium, teledysk do happy

Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:00 Komentarze 0

Najlepsze hity 2014 z marca to na pewno kawałki z podium Global Listy otwierającej miesiąc. Jakie piosenki znalazły się w najlepszej trójce listy przebojów Radia ESKA? Zobacz zestawienie już teraz na ESKA.pl, gdzie czekają też teledyski z TOP 3. Miłego słuchania i oglądania!

Pharrell w teledysku do Happy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]
Szukasz najlepszych hitów 2014? Te z marca w Global Liście otwierającej miesiąc, a dokładniej na jej podium. ESKA.pl ma przyjemność przedstawić najlepszą trójkę GL. Jakie piosenki znalazły się w TOP 3? Zaczynamy od 3. miejsca na Eskowej liście przebojów, na którym witamy Imagine Dragons i ich Demons - awans o jedno oczko.

>>> Najlepsze radio online w polskiej sieci? Odpal eskaGO i przestań szukać!

Dalsze miejsca bez zmian. Na drugiej pozycji najgorętszy duet ostatnich tygodni, czyli Shakira z Rihanną w Can't Remember To Forget You. Laury championa  po raz kolejny Pharrell Williams i jego Happy. Jednen z najpopularniejszych producentów muzycznych 2013/2014 na pewno jest z tego powodu przeszczęśliwy.

Czy sytuacja na podium Global Listy zmieni się w następnym tygodniu? Tego dowiemy się 9 marca. Może po Dniu Kobiet przypadającym dzień wcześniej na sam szczyt notowania wskoczą właśnie panie ;). GL w każdą niedzielę od 17.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl.


Zobacz Demons - Imagine Dragons!



Zobacz Can't Remember To Forget You - Shakira ft. Rihanna!



Zobacz Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]
0

Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]

Wynik meczu Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC, czyli odpowiedź na pytanie, kto wygrał w finale Ligi Europy 2015 27 maja, jeszcze przed spotkaniem zdają się znać bukmacherzy. Czy ich typy, co do wyniku meczu Dnipro - Sevilla 27.05.2015, sprawdzą się i ich faworyt zaśpiewa We Are The Champions?
27/05/2015 11:25
Adam Kraśko - Zabawa w Stylu Folk - nowa piosenka nagrana przy współpracy z Radkiem Liszewskim [VIDEO]
0

Adam Kraśko - Zabawa w Stylu Folk - nowa piosenka nagrana przy współpracy z Radkiem Liszewskim [VIDEO]

Adam Kraśko znowu śpiewa! Tym razem uczestnik programu Rolnik Szuka Żony nagrał utwór Zabawa w Stylu Folk. Kawałek powstał przy współudziale z Radkiem Liszewskim - wokalistką zespołu Weekend i autorem hitu Ona Tańczy Dla Mnie. 
27/05/2015 11:12
Muzyka serca w stylu Step Up i  z gwiazdą You Can Dance! [VIDEO]
0

Muzyka serca w stylu Step Up i z gwiazdą You Can Dance! [VIDEO]

Muzyka serca to propozycja dla fanów filmów tanecznych spod znaku Step Up i Street Dance, z Nico Archambault w miejscu Channinga Tatuma. Historia dziewczyny, która wybiera parkiet zamiast studiów medycznych, do obejrzenia za darmo i bez logowania na eskaGO!
27/05/2015 10:42
Liga Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
0

Liga Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 10:06
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Gdzie i za ile kupić?
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Gdzie i za ile kupić?

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 10:03
Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]
1

Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]

Gdzie obejrzeć Sevilla - Fiorentina na żywo online? Gdzie oglądać półfinał Ligi Europy Sevilla - Fiorentina w TV? O której godzinie mecz Sevilla - Fiorentina 07.05.2015? Transmisji meczu Sevilla - Fiorentina w ramach półfinałów LE 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Sprawdźcie szczegóły i dajcie znać, za kogo bardziej trzymacie kciuki.
27/05/2015 10:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska