WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO] - Najlepsze hity 2014: kto w marcu króluje w Global Liście? Zobacz najlepszą trójkę! [VIDEO]

Tagi związane z Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]: global lista, global lista pierwsza trójka, pharrell williams happy, hity 2014, najlepsze hity 2014, hity 2014 marzec, global lista podium, teledysk do happy

Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:00 Komentarze

Najlepsze hity 2014 z marca to na pewno kawałki z podium Global Listy otwierającej miesiąc. Jakie piosenki znalazły się w najlepszej trójce listy przebojów Radia ESKA? Zobacz zestawienie już teraz na ESKA.pl, gdzie czekają też teledyski z TOP 3. Miłego słuchania i oglądania!

Pharrell w teledysku do Happy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]
Szukasz najlepszych hitów 2014? Te z marca w Global Liście otwierającej miesiąc, a dokładniej na jej podium. ESKA.pl ma przyjemność przedstawić najlepszą trójkę GL. Jakie piosenki znalazły się w TOP 3? Zaczynamy od 3. miejsca na Eskowej liście przebojów, na którym witamy Imagine Dragons i ich Demons - awans o jedno oczko.

>>> Najlepsze radio online w polskiej sieci? Odpal eskaGO i przestań szukać!

Dalsze miejsca bez zmian. Na drugiej pozycji najgorętszy duet ostatnich tygodni, czyli Shakira z Rihanną w Can't Remember To Forget You. Laury championa  po raz kolejny Pharrell Williams i jego Happy. Jednen z najpopularniejszych producentów muzycznych 2013/2014 na pewno jest z tego powodu przeszczęśliwy.

Czy sytuacja na podium Global Listy zmieni się w następnym tygodniu? Tego dowiemy się 9 marca. Może po Dniu Kobiet przypadającym dzień wcześniej na sam szczyt notowania wskoczą właśnie panie ;). GL w każdą niedzielę od 17.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl.


Zobacz Demons - Imagine Dragons!



Zobacz Can't Remember To Forget You - Shakira ft. Rihanna!



Zobacz Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Lotto 28.06.2016: WYNIKI losowania
0

Lotto 28.06.2016: WYNIKI losowania

Wyniki LOTTO z 28.06.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 28 czerwca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
28/06/2016 22:23
Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'
0

Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'

Kuba Błaszczykowski - biografia jednego z najważniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji pokazuje, że genialny piłkarz nie miał łatwego dzieciństwa, że jednego dnia stracił wszystko. Historia Kuby porusza, ale to ona ukształtowała silnego mężczyznę i świetnego zawodnika, którym dziś z całą pewnością jest Jakub Błaszczykowski.
28/06/2016 16:31
ESKA Music Awards 2016 - nominacje! Kiedy i gdzie ogłoszenie?
0

ESKA Music Awards 2016 - nominacje! Kiedy i gdzie ogłoszenie?

ESKA Music Awards 2016 - nominacje rozgrzeją gwiazdy i fanów muzyki. Dowiedz się kiedy ogłosimy nominacje do ESKA Music Awards 2016, gdzie zobaczysz transmisję i inne szczegóły na temat ESKA Music Awards
28/06/2016 16:25
Pezet znów na scenie. Znamy datę pierwszego koncertu po przerwie
0

Pezet znów na scenie. Znamy datę pierwszego koncertu po przerwie

Pezet znów na scenie. Po długiej przerwie raper wraca do muzyki i przede wszystkim do koncertów. Znamy już datę pierwszego występu Pezeta.
28/06/2016 16:10
Agnieszka Szulim w reklamie T-Mobile. Jaki przebój zaśpiewała prezenterka?
0

Agnieszka Szulim w reklamie T-Mobile. Jaki przebój zaśpiewała prezenterka?

Agnieszka Szulim kolejną gwiazdą reklamy T-Mobile. Jak wypadła w przeróbce hitu Blurred Lines? Lepiej niż Lewandowski?
28/06/2016 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA