WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO] - Najlepsze hity 2014: kto w marcu króluje w Global Liście? Zobacz najlepszą trójkę! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]: global lista, global lista pierwsza trójka, pharrell williams happy, hity 2014, najlepsze hity 2014, hity 2014 marzec, global lista podium, teledysk do happy

Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]

RSS 02/03/2014 20:00 Komentarze 0

Najlepsze hity 2014 z marca to na pewno kawałki z podium Global Listy otwierającej miesiąc. Jakie piosenki znalazły się w najlepszej trójce listy przebojów Radia ESKA? Zobacz zestawienie już teraz na ESKA.pl, gdzie czekają też teledyski z TOP 3. Miłego słuchania i oglądania!

Pharrell w teledysku do Happy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Global Lista: najlepsze hity 2014 - marzec. Zobacz, kto na podium i obejrzyj klipy! [VIDEO]
Szukasz najlepszych hitów 2014? Te z marca w Global Liście otwierającej miesiąc, a dokładniej na jej podium. ESKA.pl ma przyjemność przedstawić najlepszą trójkę GL. Jakie piosenki znalazły się w TOP 3? Zaczynamy od 3. miejsca na Eskowej liście przebojów, na którym witamy Imagine Dragons i ich Demons - awans o jedno oczko.

>>> Najlepsze radio online w polskiej sieci? Odpal eskaGO i przestań szukać!

Dalsze miejsca bez zmian. Na drugiej pozycji najgorętszy duet ostatnich tygodni, czyli Shakira z Rihanną w Can't Remember To Forget You. Laury championa  po raz kolejny Pharrell Williams i jego Happy. Jednen z najpopularniejszych producentów muzycznych 2013/2014 na pewno jest z tego powodu przeszczęśliwy.

Czy sytuacja na podium Global Listy zmieni się w następnym tygodniu? Tego dowiemy się 9 marca. Może po Dniu Kobiet przypadającym dzień wcześniej na sam szczyt notowania wskoczą właśnie panie ;). GL w każdą niedzielę od 17.00 w Radiu ESKA i na ESKA.pl.


Zobacz Demons - Imagine Dragons!



Zobacz Can't Remember To Forget You - Shakira ft. Rihanna!



Zobacz Happy - Pharrell Williams!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią  [VIDEO]
0

Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: Sheppard i Parkway Drive to dwa australijskie zespoły, które dołączyły do line-upu stołecznego festiwalu. Kiedy dokładnie wystąpią? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
18/12/2014 13:53
Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]

Świąteczne piosenki 2014 nagrywają również polscy artyści. Wśród nich Igor Herbut. Świąteczną piosenkę LemON mamy dla Was na ESKA.pl. Posłuchajcie Płatek (świątecznie) od LemON na święta 2014 już teraz na naszej stronie. Czy to najlepsza z polskich piosenek na święta z tego roku?
18/12/2014 13:47
Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]
0

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Daty wolnych dni dla uczniów szkół podstawowych i średnich właśnie zostały ujawnione. Sprawdź, kiedy w Twoim województwie przypadnie czas zimowych krótkich wakacji i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman!
18/12/2014 13:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska