WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GLOBAL LISTA Kto na szczycie dzisiejszego notowania? - Kto na szczycie dzisiejszego notowania w GL
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GLOBAL LISTA Kto na szczycie dzisiejszego notowania?: maroon 5, psy, owl city, radio eska, toplista, global lista, carly rae jepsen, good time, skrzypkowski, celeda, one more night, gangnam style, global lista w radiu eska

GLOBAL LISTA Kto na szczycie dzisiejszego notowania?

RSS 07/10/2012 20:00 Komentarze 0
Czas na podsumowanie dzisiejszego notowania Global Listy w Radiu Eska! Kto jest najpopularniejszy na świecie?
/ fot. www.facebook.com/officialpsy
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Kto na szczycie dzisiejszego notowania?
Czas na podsumowanie dzisiejszego notowania Global Listy w Radiu Eska! Kto jest najpopularniejszy na świecie?

Poniżej podium:

Na miejscu 3 z 5 znaleźli się panowie z zespołu Maroon 5 z ich kawałkiem One More Night.
Na drugim, miejsce wyżej niż tydzień temu Carly Rae Jepsen i Owl City - Good Time.
Na miejscu pierwszym absolutny megahit ostatnich miesięcy. PSY - Gangnam Style!


Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!


Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo! 



Zobacz teledysk do kawałka PSY - Gangnam Style




Zobacz teledysk do kawałka Owl City ft. Carly Rae Jepsen - Good Time




Zobacz teledysk do kawałka Maroon 5 - One More Night

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Obowiązkowy pobór do wojska wraca, jakie roczniki do wojska... - Facebook przerażony! Czy to prawda? This Is War [VIDEO]
0

Obowiązkowy pobór do wojska wraca, jakie roczniki do wojska... - Facebook przerażony! Czy to prawda? This Is War [VIDEO]

Wraca obowiązkowy pobór do wojska, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się w wojsku - informacja właśnie o takiej treści zalała Facebooka na początku marca 2015 roku wywołując niepokój wśród wielu internautów. Czy to prawda, że powrót do wojska jest obowiązkowy? ESKA.pl już wie. This Is War, ale nie ta nasuwająca się na myśl w pierwszej kolejności.
04/03/2015 20:48
Eurowizja 2015: Edyta Górniak ODRZUCONA przez polską komisję. Już wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę! [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Edyta Górniak ODRZUCONA przez polską komisję. Już wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę! [VIDEO]

Wiadomo już kto będzie polskim kandydatem na konkurs Eurowizja 2015 i nie będzie to Edyta Górniak - komisja wybrała innego kandydata, mimo że Górniak zgłosiła swoją piosenkę do konkursu. Kto, jeżeli nie ona, będzie reprezentował Polskę? 
04/03/2015 20:47
Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej już 5 marca 2015 będzie miał premierę na ESKA.pl. Nie możemy się doczekać teledysku do piosenki "Blisko mnie", szczególnie, że Agata niewiele ujawniła na jego temat...  My mamy przecieki! Dowiedz się więcej!
04/03/2015 17:34
Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]
0

Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]

Oscar Prank z YouTube - to najnowsza internetowa wkrętka, która niedawno pojawiła się w sieci. Pewien mężczyzna postanowił sprawdzić, jakie będą reakcje ludzi, gdy będzie spacerował po mieście ze statuetką Oscara. Co otrzymał w zamian za zdjęcie ze zwycięzcą Oscara? Oscar Prank - hit internetu na ESKA.pl 
04/03/2015 16:56
David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]
0

David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]

Teledysk z Davidem Beckhamem już wkrótce zaliczy swoją premierę a to wszystko za sprawą Noela Gallaghera znanego z Oasis. David Beckham zgodził się na udział w nowym wideo zespołu Noela Gallaghera - High Flying Birds. Na wiadomości o nowym projekcie piłkarza z entuzjazmem zareagowały jego fanki. Czy czekają nas sceny z Davidem Beckhamem bez koszulki?
04/03/2015 16:29
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek właśnie zaliczył swoją premierę na YouTube. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jaki jest nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL