Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GLOBAL LISTA Kto na szczycie dzisiejszego notowania? - Kto na szczycie dzisiejszego notowania w GL
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GLOBAL LISTA Kto na szczycie dzisiejszego notowania?: maroon 5, psy, owl city, radio eska, toplista, global lista, carly rae jepsen, good time, skrzypkowski, celeda, one more night, gangnam style, global lista w radiu eska

GLOBAL LISTA Kto na szczycie dzisiejszego notowania?

RSS 07/10/2012 20:00 Komentarze 0
Czas na podsumowanie dzisiejszego notowania Global Listy w Radiu Eska! Kto jest najpopularniejszy na świecie?
/ fot. www.facebook.com/officialpsy
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Kto na szczycie dzisiejszego notowania?
Czas na podsumowanie dzisiejszego notowania Global Listy w Radiu Eska! Kto jest najpopularniejszy na świecie?

Poniżej podium:

Na miejscu 3 z 5 znaleźli się panowie z zespołu Maroon 5 z ich kawałkiem One More Night.
Na drugim, miejsce wyżej niż tydzień temu Carly Rae Jepsen i Owl City - Good Time.
Na miejscu pierwszym absolutny megahit ostatnich miesięcy. PSY - Gangnam Style!


Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!


Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo! 



Zobacz teledysk do kawałka PSY - Gangnam Style




Zobacz teledysk do kawałka Owl City ft. Carly Rae Jepsen - Good Time




Zobacz teledysk do kawałka Maroon 5 - One More Night

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!
0

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!

Niebieski Księżyc, czyli trzynasta pełnia nadejdzie już 31 lipca 2015 roku. Czym jest niebieski Księżyc i jaki ma na nas wpływ? Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
30/07/2015 11:49
Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki
0

Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki

Honorata Skarbek - Puzzle - tej płyty warto posłuchać. Nowa płyta Honoraty Skarbek to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier w wakacje 2015 a album Puzzle w internecie jest prawdziwym hitem. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Na stronie czeka 5 dowodów na to, że obok nowej płyty Honoraty Skarbek nie powinno się przejść obojętnie.
30/07/2015 11:20
Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Shine
0

Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Shine

Years & Years - Shine to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do Gorącej 20 Radia ESKA już w czwartek, 30 lipca. To jeden z singli promujących wydaną w lipcu 2015 debiutancką płytę zespołu. Czy spodoba się słuchaczom ESKI?    
30/07/2015 11:06
Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!
0

Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!

Adam Lambert będzie główną gwiazdą ceremonii rozdania statuetek ESKA Music Awards 2015. Artysta, który dał się poznać w 2009 roku za sprawą szlagierowego przeboju Whataya Want From Me ponownie odwiedzi Polskę. Sprawdźcie, jak wokalista prezentuje się podczas występów na żywo!    
29/07/2015 17:06
Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?
0

Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?

Miley Cyrus powinna bać się konkurencji w postaci swojej młodszej siostry? Noah Cyrus podpisała swój pierwszy kontrakt muzyczny i już niedługo wyda debiutancką płytę? Informacje na temat siostry Miley Cyrus na ESKA.pl 
29/07/2015 17:02
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
29/07/2015 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska