WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie? - Tarkan - Simarik
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?: tarkan, radio eska, global lista, skrzypkowski, celeda, instytut pamięci muzycznej, simarik

GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?

RSS 08/07/2012 17:45 Komentarze 0
Dziś w Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska odświeżamy kolejny hit! Tym razem kolejny wakacyjny hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
/
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
W Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska co tydzień odświeżamy stare hity. Tym razem odkurzyliśmy wakacyjny hit Tarkan - Simarik. Pamiętacie?

Tarkan to turecki piosenkarz, który wykonuje muzykę pop. W Turcji nazywany jest królem tureckiej muzyki pop. 

Hit Simarik ukazał się w 1999 roku i podbił listy przebojów na całym świecie.

Piosenkarz ma na swoim muzycznym koncie aż 9 albumów.

Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!

Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo!  



Zobacz teledysk do kawałka Tarkan - Simarik

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Edyta Górniak na Eurowizji 2015 z Polski a piosenka na konkurs premierowo 9 marca?! Sprawdzamy, czy Górniak wraca na Eurowizję [VIDEO]
0

Edyta Górniak na Eurowizji 2015 z Polski a piosenka na konkurs premierowo 9 marca?! Sprawdzamy, czy Górniak wraca na Eurowizję [VIDEO]

Polski kandydat na EUROWIZJĘ 2015 to EDYTA GÓRNIAK?! Takie informacje o polskim reprezentancie na Eurowizję 2015 pojawiły się w sieci na początku marca. Co więcej, plotkuje się też już o piosence Edyty Górniak na konkurs Eurowizji w Wiedniu. ESKA.pl sprawdza, czy Edyta Górniak naprawdę wraca na eurowizyjną scenę!
04/03/2015 11:58
Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone. Ta poruszająca elektroniczna ballada jest naszą środową propozycją do Listy Przebojów Radia ESKA. Posłuchaj i sprawdź tekst piosenki - na ESKA.pl!    
04/03/2015 11:33
Ariana Grande w nowej piosence Cashmere Cat - Adore. Kolejny hitowy duet pop gwiazdy? Posłuchajcie [AUDIO]
0

Ariana Grande w nowej piosence Cashmere Cat - Adore. Kolejny hitowy duet pop gwiazdy? Posłuchajcie [AUDIO]

Ariana Grande w Amore - nowej piosence od Cashmere Cat - to muzyczna nowość dla fanów wokalistki. Duet Ariany Grande z Cashmere Cat promuje debiutancki album norweskiego DJ-a i jest kolejną, gorącą kolaboracją na koncie autorki hitów Problem i Break Free. Posłuchajcie Amore Cashmere Cat ft. Ariana Grande już teraz na ESKA.pl!
04/03/2015 11:27
Eurowizja 2015 - niepełnosprawni punkowcy z Finlandii na Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu [VIDEO]
0

Eurowizja 2015 - niepełnosprawni punkowcy z Finlandii na Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu [VIDEO]

Eurowizja 2015: Finlandia przedstawiła swego reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji 2015. Jest to grupa PKN złożona z niepełnosprawnych muzyków z zespołem Downa i autyzmem. Kim jest zespół PKN - a właściwie Pertti Kurikan Nimipaivat? Szczegóły na temat występu niepełnosprawnych punkowców z Finlandii na ESKA.pl