WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie? - Tarkan - Simarik

Tagi związane z GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?: tarkan, radio eska, global lista, skrzypkowski, celeda, instytut pamięci muzycznej, simarik

GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?

RSS 08/07/2012 17:45 Komentarze
Dziś w Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska odświeżamy kolejny hit! Tym razem kolejny wakacyjny hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
/
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
W Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska co tydzień odświeżamy stare hity. Tym razem odkurzyliśmy wakacyjny hit Tarkan - Simarik. Pamiętacie?

Tarkan to turecki piosenkarz, który wykonuje muzykę pop. W Turcji nazywany jest królem tureckiej muzyki pop. 

Hit Simarik ukazał się w 1999 roku i podbił listy przebojów na całym świecie.

Piosenkarz ma na swoim muzycznym koncie aż 9 albumów.

Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!

Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo!  



Zobacz teledysk do kawałka Tarkan - Simarik

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat
0

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.
23/05/2017 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'
0

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...
23/05/2017 16:40
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?
0

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
23/05/2017 16:39
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...
0

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.
23/05/2017 16:38
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
23/05/2017 16:33
Roger Moore nie żyje. Był nie tylko Bondem...
0

Roger Moore nie żyje. Był nie tylko Bondem...

Nie żyje Roger Moore. Odtwórca roli Jamesa Bonda miał 89 lat. 
23/05/2017 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA