WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie? - Tarkan - Simarik

Tagi związane z GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?: tarkan, radio eska, global lista, skrzypkowski, celeda, instytut pamięci muzycznej, simarik

GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?

RSS 08/07/2012 17:45 Komentarze
Dziś w Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska odświeżamy kolejny hit! Tym razem kolejny wakacyjny hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
/
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
W Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska co tydzień odświeżamy stare hity. Tym razem odkurzyliśmy wakacyjny hit Tarkan - Simarik. Pamiętacie?

Tarkan to turecki piosenkarz, który wykonuje muzykę pop. W Turcji nazywany jest królem tureckiej muzyki pop. 

Hit Simarik ukazał się w 1999 roku i podbił listy przebojów na całym świecie.

Piosenkarz ma na swoim muzycznym koncie aż 9 albumów.

Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!

Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo!  



Zobacz teledysk do kawałka Tarkan - Simarik

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tom Swoon remiksem Kisses Back zaprasza do tańca! [VIDEO]
0

Tom Swoon remiksem Kisses Back zaprasza do tańca! [VIDEO]

Polski DJ i jednocześnie międzynarodowa gwiazda muzyki klubowej, Tom Swoon, przygotował remiks jednego z największych obecnie hitów Kisses Back! Posłuchajcie go na ESKA.pl
21/02/2017 15:36
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!
0

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek to dzień, w którym każdy może pozwolić sobie na chwilkę zapomnienia i cały dzień jeść pączki na zmianę z faworkami.
21/02/2017 15:17
Tokio Hotel prezentuje teledysk do nowego singla What If [VIDEO]
0

Tokio Hotel prezentuje teledysk do nowego singla What If [VIDEO]

Tokio Hotel powraca w pełnym składzie w teledysku do nowego singla What If. Czym tym razem zaskakują nas Bill, Tom, Georg i Gustav?
21/02/2017 15:01
Bastille w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety
0

Bastille w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

Bastille wracają do Polski! Londyńska grupa zagra na Czad Festival 2017. Kiedy i w którym mieście? Gdzie kupić bilety? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
21/02/2017 14:59
Film o Britney Spears - data polskiej premiery
0

Film o Britney Spears - data polskiej premiery

Film o Britney Spears już wkrótce w Polsce. Zobacz sceny z filmu i sprawdź, kiedy oglądać go w polskiej TV.
21/02/2017 14:31
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]
0

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula życzy wam Dobrego dnia! Piosenka pojawiła się w sieci wraz z teledyskiem. Zobaczycie go premierowo oraz poznacie datę premiery nowej płyty Juli - to wszystko na ESKA.pl!  
21/02/2017 14:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA