WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie? - Tarkan - Simarik
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?: tarkan, radio eska, global lista, skrzypkowski, celeda, instytut pamięci muzycznej, simarik

GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?

RSS 08/07/2012 17:45 Komentarze 0
Dziś w Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska odświeżamy kolejny hit! Tym razem kolejny wakacyjny hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
/
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
W Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska co tydzień odświeżamy stare hity. Tym razem odkurzyliśmy wakacyjny hit Tarkan - Simarik. Pamiętacie?

Tarkan to turecki piosenkarz, który wykonuje muzykę pop. W Turcji nazywany jest królem tureckiej muzyki pop. 

Hit Simarik ukazał się w 1999 roku i podbił listy przebojów na całym świecie.

Piosenkarz ma na swoim muzycznym koncie aż 9 albumów.

Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!

Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo!  



Zobacz teledysk do kawałka Tarkan - Simarik

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Święto Britney Spears w Las Vegas. Kiedy obchodzimy Dzień Britney Spears? [VIDEO]
0

Święto Britney Spears w Las Vegas. Kiedy obchodzimy Dzień Britney Spears? [VIDEO]

Britney Spears otrzyma swoje własne święto w Las Vegas. Kiedy i jak obchodzimy Dzień Britney? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
25/10/2014 12:46
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: