WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie? - Tarkan - Simarik

Tagi związane z GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?: tarkan, radio eska, global lista, skrzypkowski, celeda, instytut pamięci muzycznej, simarik

GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?

RSS 08/07/2012 17:45 Komentarze
Dziś w Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska odświeżamy kolejny hit! Tym razem kolejny wakacyjny hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
/
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
W Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska co tydzień odświeżamy stare hity. Tym razem odkurzyliśmy wakacyjny hit Tarkan - Simarik. Pamiętacie?

Tarkan to turecki piosenkarz, który wykonuje muzykę pop. W Turcji nazywany jest królem tureckiej muzyki pop. 

Hit Simarik ukazał się w 1999 roku i podbił listy przebojów na całym świecie.

Piosenkarz ma na swoim muzycznym koncie aż 9 albumów.

Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!

Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo!  



Zobacz teledysk do kawałka Tarkan - Simarik

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. już w sobotę 27 maja. Czekają nas niezwykłe emocje i piękne występy, a to wszystko w TV i relacja na żywo na ESKA.pl
27/05/2016 20:06
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
27/05/2016 19:18
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
27/05/2016 19:17
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
27/05/2016 17:52
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Sylwia Grzeszczak - występ w Koncert Platynowy!

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczy wielki powrót! Dokładnie na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej w Sopocie da swój pierwszy występ od czasu, kiedy została matką! Co zaśpiewa? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!
27/05/2016 17:52
Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online
0

Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online

Polska - Kanada: gdzie oglądać transmisję z pierwszego meczu naszych siatkarzy na Turnieju Interkontynentalnym w Tokio? Spotkanie, które odbędzie się 28 maja zobaczymy zarówno w TV i online? Szczegóły na ESKA.pl
27/05/2016 17:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

27/05/2016 19:17

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA