Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie? - Tarkan - Simarik
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?: tarkan, radio eska, global lista, skrzypkowski, celeda, instytut pamięci muzycznej, simarik

GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?

RSS 08/07/2012 17:45 Komentarze 0
Dziś w Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska odświeżamy kolejny hit! Tym razem kolejny wakacyjny hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
/
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
W Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska co tydzień odświeżamy stare hity. Tym razem odkurzyliśmy wakacyjny hit Tarkan - Simarik. Pamiętacie?

Tarkan to turecki piosenkarz, który wykonuje muzykę pop. W Turcji nazywany jest królem tureckiej muzyki pop. 

Hit Simarik ukazał się w 1999 roku i podbił listy przebojów na całym świecie.

Piosenkarz ma na swoim muzycznym koncie aż 9 albumów.

Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!

Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo!  



Zobacz teledysk do kawałka Tarkan - Simarik

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety nadal dostępne są w sprzedaży? W tym roku festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015. Gdzie i za ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/05/2015 15:34
Snapchat - najpopularniejsi w Polsce. W rankingu gwiazdy muzyki. O kim mowa? [VIDEO]
0

Snapchat - najpopularniejsi w Polsce. W rankingu gwiazdy muzyki. O kim mowa? [VIDEO]

Snapchat - najpopularniejsi w Polsce to ranking, w którym możemy sprawdzić, kto ma najwięcej widzów swojej historii snapów. Zobaczcie już teraz najpopularniejsze w Polsce konta na Snapchacie. Wśród nich nie brakuje tych, których właścicielami są muzyczne gwiazdy. O kim mowa?
26/05/2015 14:50
Wianki 2015 w Krakowie: kto wystąpi? Line-up Wianków 2015 w Krakowie [VIDEO]
0

Wianki 2015 w Krakowie: kto wystąpi? Line-up Wianków 2015 w Krakowie [VIDEO]

Wianki 2015 w Krakowie - program czerwcowej imprezy jest naprawdę interesujący. Kto wystąpi na Wiankach 2015 w Krakowie. Line-up i inne praktyczne informacje na temat Wianków 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
26/05/2015 14:27
Finał Ligi Europy 2015: o której godzinie mecz Dnipro - Sevilla w TV? Pound The Alarm przed spotkaniem [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy 2015: o której godzinie mecz Dnipro - Sevilla w TV? Pound The Alarm przed spotkaniem [VIDEO]

O której finał Ligi Europy 2015 w telewizji? Mamy dla Was odpowiedź na pytanie, o której zaczyna się mecz Dnipro - Sevilla 27.05.2015 na Stadionie Narodowym i jego transmisja w TV. Zobaczcie już teraz godzinę rozpoczęcia finału LE 2015 i nie przegapcie żadnej sekundy meczu Dnipro - Sevilla. ESKA.pl Pound The Alaram przed spotkaniem.
26/05/2015 13:42
Must Be The Music 10: castingi już ruszyły. Gdzie i kiedy przesłuchania? [VIDEO]
0

Must Be The Music 10: castingi już ruszyły. Gdzie i kiedy przesłuchania? [VIDEO]

Must Be The Music 10 - castingi startują już 30 maja 2015 roku! Jak zgłosić się na casting do Must Be The Music 10? Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania do muzycznego show, w którym można wygrać 100 tys. zł nagrody? Sprawdź na ESKA.pl 
26/05/2015 12:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska