WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie? - Tarkan - Simarik

Tagi związane z GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?: tarkan, radio eska, global lista, skrzypkowski, celeda, instytut pamięci muzycznej, simarik

GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?

RSS 08/07/2012 17:45 Komentarze
Dziś w Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska odświeżamy kolejny hit! Tym razem kolejny wakacyjny hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
/
Ilustracja do artykułu: GLOBAL LISTA Dziś odkurzamy hit Tarkan - Simarik! Pamiętacie?
W Instytucie Pamięci Muzycznej Global Listy w Radiu Eska co tydzień odświeżamy stare hity. Tym razem odkurzyliśmy wakacyjny hit Tarkan - Simarik. Pamiętacie?

Tarkan to turecki piosenkarz, który wykonuje muzykę pop. W Turcji nazywany jest królem tureckiej muzyki pop. 

Hit Simarik ukazał się w 1999 roku i podbił listy przebojów na całym świecie.

Piosenkarz ma na swoim muzycznym koncie aż 9 albumów.

Sprawdź najnowsze notowanie Global Listy w Radiu Eska!

Przegapiłeś Global Listę w Radiu Eska? Posłuchaj podcastów i sprawdź co się działo!  



Zobacz teledysk do kawałka Tarkan - Simarik

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO
0

Małgorzata Kożuchowska bohaterką piosenki disco polo! TEKST VIDEO

Piosenka disco polo o Małgorzacie Kożuchowskiej - to nie jest żart! Zobacz teledysk zespołu Fan-Tastic do utworu o popularnej aktorce już teraz - na ESKA.pl.
28/03/2017 17:41
You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!
0

You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!

James Blunt zdradza w końcu, o co tak naprawdę chodzi w jego wielkim hicie You're Beautiful. Ta piosenka wcale nie jest taka romantyczna, jak wam się wydaje!
28/03/2017 17:08
Mecz Polska - Czechy U-21: ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Polska - Czechy U-21: ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Polska - Czechy na żywo zobaczycie w telewizji i internecie! Gdzie i o której oglądać transmisję meczu Polski U-21? Rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl
28/03/2017 16:09
Córka Eminema: jak wygląda, ile ma lat, czym się zajmuje?
0

Córka Eminema: jak wygląda, ile ma lat, czym się zajmuje?

Kim jest Hailie Scott? Córka Eminema założyła Instagrama i przypomniała o sobie fanom kultowego rapera. Ile ma lat? Jak teraz wygląda? Czym się zajmuje?
28/03/2017 16:08
B.R.O o piosence Skrzydła: 'to jeden z najbardziej ambitnych projektów'. VIDEO
0

B.R.O o piosence Skrzydła: 'to jeden z najbardziej ambitnych projektów'. VIDEO

B.R.O po przebojach: Co Ty o mnie wiesz, Tylko z tobą, Zlatan czy radiowym kawałku Mówiła mi, prezentuje kolejny singiel. Utwór Skrzydła wraz z teledyskiem podrzucamy Wam na ESKA.pl
28/03/2017 15:44
Wtorki z New Balance ESKA Team - biegaj na Narodowym z Radiem ESKA!
0

Wtorki z New Balance ESKA Team - biegaj na Narodowym z Radiem ESKA!

Biegaj z ESKA w każdy wtorek! Spotykamy się o 20.00 na Stadionie Narodowym.
28/03/2017 14:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA