WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO] - Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee!

Tagi związane z Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]: glee piosenki, glee odcinki, glee youtube, glee sezon 3, glee online, glee soundtrack, glee episodes

Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]

RSS 10/09/2012 21:31 Komentarze
Dziś premiera 3 sezonu Glee! Na ścieżce dźwiękowej serialu pojawi się wiele przebojów, między innymi Adele, Coldplay i Katy Perry! 16 października ukaże się płyta z muzycznymi hitami serialu. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night Katy Perry z serialu Glee!
/
Ilustracja do artykułu: Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]
Dziś o 21:00 w Fox Polska startuje 3 sezon serialu Glee. Na ścieżce dźwiękowej serialu znalazły się największe światowe przeboje, między innymi Adele, Katy Perry, Coldplay i Michaela Jacksona. Największe hity wykonają bohaterowie serialu Glee!

>>>Zobacz na Eska.pl Gimmie More i Boys Britney Spears w wykonaniu załogi serialu Glee!


16 października do sprzedaży trafi ścieżka dźwiękowa serialu Glee -Glee The Music Volume 7.

Glee The Music Volume 7 - Tracklista

1. You Can't Stop The Beat
2. It's Not Unusual
3. Somewhere
4. Run The World (Girls)
5. Fix You
6. Last Friday Night
7. Uptown Girl
8. Tonight
9. Hot For Teacher
10. Rumour Has It / Someone Like You
11. Girls Just Want To Have Fun
12. Constant Craving
13. ABC
14. Control
15. Man In The Mirror

Zobacz Last Friday Night z serialu Glee



Nie czytałeś jeszcze?


Shine Your Light to tytuł nowego singla Rity Ory!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!
0

KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!

KSW 36 - piosenka Trzy korony została stworzona dla zawodników gali! Motywujący utwór pojawił się wraz z teledyskiem, w którym wystąpił m.in. Michał Materla! Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
30/09/2016 22:35
KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?
0

KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

KSW 37 w Krakowie z walką Pudzianowski vs Popek - gdzie i w jakiej cenie kupić bilety na grudniową galę? Sprawdź, ile kosztują wejściówki na 37. edycję Konfrontacji Sztuk Walki na Eska.pl.
30/09/2016 21:52
ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR. Na którym kanale znajdziesz ESKA TV, 8TV, Nowa TV i Hip Hop TV?
30/09/2016 21:44
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
0

KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!
30/09/2016 19:46
Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]
0

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

Grizzlee i Sztoss prezentują kawałek Talent! To mieszanka reggae i hip-hopu produkcja, która może być internetowym hitem. Utrzymaną w wyjątkowym klimacie piosenkę publikujemy na ESKA.pl! Ocieniajcie >>
30/09/2016 16:25
Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]
0

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

Popek przekonuje, że jego życie jest jak sen! Piosenka garażowa pojawiła się w internecie i cieszy się dużą popularnością. O tym, że raper żyje, jak król przekonujemy na ESKA.pl!
30/09/2016 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA