Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO] - Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee!

Tagi związane z Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]: glee piosenki, glee odcinki, glee youtube, glee sezon 3, glee online, glee soundtrack, glee episodes

Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]

RSS 10/09/2012 21:31 Komentarze
Dziś premiera 3 sezonu Glee! Na ścieżce dźwiękowej serialu pojawi się wiele przebojów, między innymi Adele, Coldplay i Katy Perry! 16 października ukaże się płyta z muzycznymi hitami serialu. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night Katy Perry z serialu Glee!
/
Ilustracja do artykułu: Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]
Dziś o 21:00 w Fox Polska startuje 3 sezon serialu Glee. Na ścieżce dźwiękowej serialu znalazły się największe światowe przeboje, między innymi Adele, Katy Perry, Coldplay i Michaela Jacksona. Największe hity wykonają bohaterowie serialu Glee!

>>>Zobacz na Eska.pl Gimmie More i Boys Britney Spears w wykonaniu załogi serialu Glee!


16 października do sprzedaży trafi ścieżka dźwiękowa serialu Glee -Glee The Music Volume 7.

Glee The Music Volume 7 - Tracklista

1. You Can't Stop The Beat
2. It's Not Unusual
3. Somewhere
4. Run The World (Girls)
5. Fix You
6. Last Friday Night
7. Uptown Girl
8. Tonight
9. Hot For Teacher
10. Rumour Has It / Someone Like You
11. Girls Just Want To Have Fun
12. Constant Craving
13. ABC
14. Control
15. Man In The Mirror

Zobacz Last Friday Night z serialu Glee



Nie czytałeś jeszcze?


Shine Your Light to tytuł nowego singla Rity Ory!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house
0

Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house

Star Wars Headspace to płyta, na której znajdziemy nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house. Album trafi do sprzedaży już w lutym 2016 roku. Jakie przeboje usłyszymy? Dowiedz się już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 16:31
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA