WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO] - Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee!

Tagi związane z Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]: glee piosenki, glee odcinki, glee youtube, glee sezon 3, glee online, glee soundtrack, glee episodes

Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]

RSS 10/09/2012 21:31 Komentarze
Dziś premiera 3 sezonu Glee! Na ścieżce dźwiękowej serialu pojawi się wiele przebojów, między innymi Adele, Coldplay i Katy Perry! 16 października ukaże się płyta z muzycznymi hitami serialu. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night Katy Perry z serialu Glee!
/
Ilustracja do artykułu: Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]
Dziś o 21:00 w Fox Polska startuje 3 sezon serialu Glee. Na ścieżce dźwiękowej serialu znalazły się największe światowe przeboje, między innymi Adele, Katy Perry, Coldplay i Michaela Jacksona. Największe hity wykonają bohaterowie serialu Glee!

>>>Zobacz na Eska.pl Gimmie More i Boys Britney Spears w wykonaniu załogi serialu Glee!


16 października do sprzedaży trafi ścieżka dźwiękowa serialu Glee -Glee The Music Volume 7.

Glee The Music Volume 7 - Tracklista

1. You Can't Stop The Beat
2. It's Not Unusual
3. Somewhere
4. Run The World (Girls)
5. Fix You
6. Last Friday Night
7. Uptown Girl
8. Tonight
9. Hot For Teacher
10. Rumour Has It / Someone Like You
11. Girls Just Want To Have Fun
12. Constant Craving
13. ABC
14. Control
15. Man In The Mirror

Zobacz Last Friday Night z serialu Glee



Nie czytałeś jeszcze?


Shine Your Light to tytuł nowego singla Rity Ory!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!
0

Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 7.05.2016 będzie gościł Koncert Europejski. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i Natalia Szroeder! Sprawdź szczegóły majowego koncertu przy stołecznych fontannach.
03/05/2016 19:46
Jacek Pikuła - legendarny grajek z Katowic został bezdomnym
0

Jacek Pikuła - legendarny grajek z Katowic został bezdomnym

Jacek Pikuła, legendarny grajek z Katowic, który przez wiele lat pomagał bezdomnym oraz zaniedbanym dzieciom, sam stracił dom. Mężczyzna chodzi teraz po górach i śpi w namiocie. Sprawdź, jak do tego doszło i posłuchaj jego utworu
03/05/2016 19:14
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
03/05/2016 19:07
Matura 2016: jak ściągnąć? Najbardziej kreatywni kombinatorzy na egzaminach [TOP 6]
0

Matura 2016: jak ściągnąć? Najbardziej kreatywni kombinatorzy na egzaminach [TOP 6]

Matura 2016: jak ściągać na maturze, by nie dać się złapać? Najlepsze sposoby na ściąganie tuż przed egzaminem dojrzałości cieszą się sporym zainteresowaniem. Najlepszych kombinatorów o poznacie na ESKA.pl!
03/05/2016 18:58
Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 3.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 30 milionów!  
03/05/2016 18:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA