WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO] - Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee!

Tagi związane z Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]: glee piosenki, glee odcinki, glee youtube, glee sezon 3, glee online, glee soundtrack, glee episodes

Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]

RSS 10/09/2012 21:31 Komentarze
Dziś premiera 3 sezonu Glee! Na ścieżce dźwiękowej serialu pojawi się wiele przebojów, między innymi Adele, Coldplay i Katy Perry! 16 października ukaże się płyta z muzycznymi hitami serialu. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night Katy Perry z serialu Glee!
/
Ilustracja do artykułu: Glee powraca! Na ścieżce dźwiękowej największe przeboje Adele, Coldplay i Katy Perry. Zobacz na Eska.pl Last Friday Night z serialu Glee! [VIDEO]
Dziś o 21:00 w Fox Polska startuje 3 sezon serialu Glee. Na ścieżce dźwiękowej serialu znalazły się największe światowe przeboje, między innymi Adele, Katy Perry, Coldplay i Michaela Jacksona. Największe hity wykonają bohaterowie serialu Glee!

>>>Zobacz na Eska.pl Gimmie More i Boys Britney Spears w wykonaniu załogi serialu Glee!


16 października do sprzedaży trafi ścieżka dźwiękowa serialu Glee -Glee The Music Volume 7.

Glee The Music Volume 7 - Tracklista

1. You Can't Stop The Beat
2. It's Not Unusual
3. Somewhere
4. Run The World (Girls)
5. Fix You
6. Last Friday Night
7. Uptown Girl
8. Tonight
9. Hot For Teacher
10. Rumour Has It / Someone Like You
11. Girls Just Want To Have Fun
12. Constant Craving
13. ABC
14. Control
15. Man In The Mirror

Zobacz Last Friday Night z serialu Glee



Nie czytałeś jeszcze?


Shine Your Light to tytuł nowego singla Rity Ory!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pogoda 16-dniowa - prognoza pogody na najbliższe 16 dni. Sprawdź!
0

Pogoda 16-dniowa - prognoza pogody na najbliższe 16 dni. Sprawdź!

Pogoda 16-dniowa pozwoli wam zaplanować wyjazdy - bo obejmuje co najmniej 2 weekendy. Prognoza pogody zwykle jest krótsza niż 16 dni, im dłuższa tym mniej wiarygodna, ale może się sprawdzi. Pogoda 16dniowa już teraz na ESKA.pl.
27/06/2016 10:53
BET Awards 2016 - zwycięzcy. Beyonce na czele!
0

BET Awards 2016 - zwycięzcy. Beyonce na czele!

BET Awards 2016 - zwycięzcy prestiżowej statuetki ogłoszeni. Największe szanse na nagrody mieli Drake, Rihanna i Beyonce. Jednak do kogo ostatecznie powędrowały nagrody? Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie pełną listę artystów, którzy zwyciężyli.
27/06/2016 10:20
Polska - Portugalia: 10 faktów, które każdy musi znać przed meczem Polaków w ćwierćfinale Euro 2016
0

Polska - Portugalia: 10 faktów, które każdy musi znać przed meczem Polaków w ćwierćfinale Euro 2016

Mecz Polska - Portugalia będzie dla nas najważniejszym pojedynkiem ćwierćfinału Euro 2016. Dlatego jeszcze przed tym spotkaniem przygotowaliśmy 10 faktów, które każdy musi znać przed polsko - portugalskim ćwierćfinałem mistrzostw Europy.
26/06/2016 20:46
Mecz WĘGRY - BELGIA 26 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz WĘGRY - BELGIA 26 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Węgry - Belgia na Euro 2016 to jedno z najlepszych spotkań w 1/8 finału! Kto awansuje do ćwierćfinału turnieju we Francji? Gdzie oglądać na żywo Węgry vs Belgia 26 czerwca ONLINE i w TV? Sprawdźcie na ESKA.pl!
26/06/2016 20:00
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
26/06/2016 20:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA