WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO] - Maryla Rodowicz będzie polskim PSY i zatańczy Gangnam Style! Show zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]: maryla rodowicz, psy, gangnam style psy, gangnam style maryla rodowicz, sylwester 2012/2013

Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]

RSS 04/12/2012 18:33 Komentarze 0

Maryla Rodowicz zaprezentuje się nam tańcząc do hitu Gangnam Style - PSY! Jej taniec w stylu jazdy na koniu Polacy zobaczą już 31 grudnia 2012 roku podczas Sylwestra z TVP2. Polska piosenkarka nie kryje swojej fascynacji koreańską gwiazdą, której fanką była zanim nagrał swój wielki przebój!

Maryla Rodowicz / fot. oficjalny profil Facebook Maryli Rodowicz
Ilustracja do artykułu: Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]
Gangnam Style - PSY to jeden z największych hitów 2012 roku, do którego postanowiła zatańczyć Maryla Rodowicz. Będzie to pierwsza polska gwiazda, która zaprezentuje się nam w choreografii przypominającej jazdę na niewidzialnym koniu. Polacy jej show zobaczą już 31 grudnia 2012 roku na rynku we Wrocławiu. Występ będzie częścią sylwestrowego koncertu TVP2.

Ten taniec, który wykonuje, jest prostu i raczej głupawy, takie skakanie w przedszkolu, ale ja kocham wyzwania, więc nie odmówiłam zaprezentowania się nie tylko wokalnie, ale też tanecznie. Próby do występu zaczynam po 9 grudnia, kiedy gram ostatni ważny dla mnie koncert. Będę ćwiczyć codziennie i mam nadzieję, że nie zawiodę publiczności. Oprócz mnie, Gangnam Style będzie tańczyć gromada tancerzy - pochwaliła się Maryla na łamach jednego z polskich tabloidów.

Fani polskiej gwiazdy nie mogą doczekać się jej występu. W sieci już pojawiły się animacje, w których zamiast PSY w klipie do Gangnam Style tańczy sama Rodowicz.

Maryla decydując się na układ taneczny w stylu Gangnam dołączy do grona takich gwiazd jak Madonna, Britney Spears i Nelly Furtado. Wszystkie panie miały już okazję tańczyć w rytm przeboju koreańskiego wokalisty. Jak na ich tle wypadnie polska piosenkarka? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz na Eska.pl Gangnam Style - PSY!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska