Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO] - Maryla Rodowicz będzie polskim PSY i zatańczy Gangnam Style! Show zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]: maryla rodowicz, psy, gangnam style psy, gangnam style maryla rodowicz, sylwester 2012/2013

Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]

RSS 04/12/2012 18:33 Komentarze 0

Maryla Rodowicz zaprezentuje się nam tańcząc do hitu Gangnam Style - PSY! Jej taniec w stylu jazdy na koniu Polacy zobaczą już 31 grudnia 2012 roku podczas Sylwestra z TVP2. Polska piosenkarka nie kryje swojej fascynacji koreańską gwiazdą, której fanką była zanim nagrał swój wielki przebój!

Maryla Rodowicz / fot. oficjalny profil Facebook Maryli Rodowicz
Ilustracja do artykułu: Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]
Gangnam Style - PSY to jeden z największych hitów 2012 roku, do którego postanowiła zatańczyć Maryla Rodowicz. Będzie to pierwsza polska gwiazda, która zaprezentuje się nam w choreografii przypominającej jazdę na niewidzialnym koniu. Polacy jej show zobaczą już 31 grudnia 2012 roku na rynku we Wrocławiu. Występ będzie częścią sylwestrowego koncertu TVP2.

Ten taniec, który wykonuje, jest prostu i raczej głupawy, takie skakanie w przedszkolu, ale ja kocham wyzwania, więc nie odmówiłam zaprezentowania się nie tylko wokalnie, ale też tanecznie. Próby do występu zaczynam po 9 grudnia, kiedy gram ostatni ważny dla mnie koncert. Będę ćwiczyć codziennie i mam nadzieję, że nie zawiodę publiczności. Oprócz mnie, Gangnam Style będzie tańczyć gromada tancerzy - pochwaliła się Maryla na łamach jednego z polskich tabloidów.

Fani polskiej gwiazdy nie mogą doczekać się jej występu. W sieci już pojawiły się animacje, w których zamiast PSY w klipie do Gangnam Style tańczy sama Rodowicz.

Maryla decydując się na układ taneczny w stylu Gangnam dołączy do grona takich gwiazd jak Madonna, Britney Spears i Nelly Furtado. Wszystkie panie miały już okazję tańczyć w rytm przeboju koreańskiego wokalisty. Jak na ich tle wypadnie polska piosenkarka? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz na Eska.pl Gangnam Style - PSY!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?
0

1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
01/08/2015 10:22
Nowości Muzyczne 2015: sierpień - ostatni miesiąc wakacji to wiele premier muzycznych!
0

Nowości Muzyczne 2015: sierpień - ostatni miesiąc wakacji to wiele premier muzycznych!

Wakacje trwają, a wraz z nimi trwa walka o status Hitu Lata 2015. Może to właśnie w ostatnim miesiącu wakacji poznamy przebojowy kawałek, który już zawsze będzie nam się kojarzył z tegorocznym latem? Prezentujemy Wam zapowiedź sierpnia. Które piosenki mogą podbić rynek muzyczny właśnie w tym miesiącu? Co ciekawego czeka nas w muzyce? Sprawdzajcie!  
01/08/2015 09:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska