WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO] - Maryla Rodowicz będzie polskim PSY i zatańczy Gangnam Style! Show zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]

Tagi związane z Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]: maryla rodowicz, psy, gangnam style psy, gangnam style maryla rodowicz, sylwester 2012/2013

Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]

RSS 04/12/2012 18:33 Komentarze 0

Maryla Rodowicz zaprezentuje się nam tańcząc do hitu Gangnam Style - PSY! Jej taniec w stylu jazdy na koniu Polacy zobaczą już 31 grudnia 2012 roku podczas Sylwestra z TVP2. Polska piosenkarka nie kryje swojej fascynacji koreańską gwiazdą, której fanką była zanim nagrał swój wielki przebój!

Maryla Rodowicz / fot. oficjalny profil Facebook Maryli Rodowicz
Ilustracja do artykułu: Gangnam Style - PSY zatańczy Maryla Rodowicz! Jej taniec w stylu jazdy na koniu zobaczymy w Sylwestra 2012/2013 [VIDEO]
Gangnam Style - PSY to jeden z największych hitów 2012 roku, do którego postanowiła zatańczyć Maryla Rodowicz. Będzie to pierwsza polska gwiazda, która zaprezentuje się nam w choreografii przypominającej jazdę na niewidzialnym koniu. Polacy jej show zobaczą już 31 grudnia 2012 roku na rynku we Wrocławiu. Występ będzie częścią sylwestrowego koncertu TVP2.

Ten taniec, który wykonuje, jest prostu i raczej głupawy, takie skakanie w przedszkolu, ale ja kocham wyzwania, więc nie odmówiłam zaprezentowania się nie tylko wokalnie, ale też tanecznie. Próby do występu zaczynam po 9 grudnia, kiedy gram ostatni ważny dla mnie koncert. Będę ćwiczyć codziennie i mam nadzieję, że nie zawiodę publiczności. Oprócz mnie, Gangnam Style będzie tańczyć gromada tancerzy - pochwaliła się Maryla na łamach jednego z polskich tabloidów.

Fani polskiej gwiazdy nie mogą doczekać się jej występu. W sieci już pojawiły się animacje, w których zamiast PSY w klipie do Gangnam Style tańczy sama Rodowicz.

Maryla decydując się na układ taneczny w stylu Gangnam dołączy do grona takich gwiazd jak Madonna, Britney Spears i Nelly Furtado. Wszystkie panie miały już okazję tańczyć w rytm przeboju koreańskiego wokalisty. Jak na ich tle wypadnie polska piosenkarka? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz na Eska.pl Gangnam Style - PSY!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
G20 Premiera: Adam Lambert - Ghost Town [AUDIO]
0

G20 Premiera: Adam Lambert - Ghost Town [AUDIO]

Adam Lambert - Ghost Town to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Wokalista tym razem prezentuje się w dość nietypowej, klubowej odsłonie!
05/05/2015 11:46
30 Seconds To Mars w Polsce 2015 - filmy z koncertu Marsów w Gdańsku [VIDEO]
0

30 Seconds To Mars w Polsce 2015 - filmy z koncertu Marsów w Gdańsku [VIDEO]

Filmy z koncertu 30 Seconds To Mars trafiły już do sieci! Jak było podczas występu Marsów na Ergo Arenie? Przekonajcie się sami, oglądając pierwsze zdjęcia i filmy z występu 30 Seconds To Mars w Gdańsku! 
05/05/2015 11:17
You Can Dance 2015 3. odc. na żywo: kto odpadł w trzecim odcinku live 04.05.? Zobaczcie i odpalcie piosenki z programu [VIDEO]
0

You Can Dance 2015 3. odc. na żywo: kto odpadł w trzecim odcinku live 04.05.? Zobaczcie i odpalcie piosenki z programu [VIDEO]

You Can Dance 2015 odc. 3 na żywo za nami a to oznacza, że pożegnaliśmy się z kolejnymi tancerzami. Kto odpadł w You Can Dance 2015 3 odc. live? Zobaczcie już teraz, kto odpadł w You Can Dance 04.05.2015 i do jakich piosenek w programie tańczyli żegnający się z jego parkietem uczestnicy.
05/05/2015 11:13
50 Twarzy Sii w nowym teledysku Giorgio Morodera - Déjà Vu! [VIDEO]
0

50 Twarzy Sii w nowym teledysku Giorgio Morodera - Déjà Vu! [VIDEO]

Teledysk do nowej piosenki z udziałem Sii już na YouTube! Sia pojawiła się gościnnie na płycie Giorgio Morodera. Do utworu Deja Vu nakręcono video, które możecie zobaczyć już na ESKA.pl!
05/05/2015 10:40
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie obejrzeć na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
05/05/2015 10:25
The Voice Of Poland Kids - czy moda na The Voice dla dzieci dotrze do Polski? Obejrzyjcie filmiki [VIDEO]
7

The Voice Of Poland Kids - czy moda na The Voice dla dzieci dotrze do Polski? Obejrzyjcie filmiki [VIDEO]

The Voice Kids podbija Europę podobnie jak standardowa wersja programu: jest The Voice Kids Germany i The Voice Kids Finland. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy format The Voice Of Poland Kids miałby szanse na sukces serwując do tego wykony utalentowanych dzieciaków z zagranicznych wersji show!
05/05/2015 09:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska