WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO] - GANGNAM STYLE po polsku! Parodia!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]: gangnam style teledysk, Gangnam Style parodia, gangnam style - psy, PSY, PSY parodia, Gangnam Style youtube, Gangnam Style video, MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia)

Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]

RSS 08/10/2012 09:48 Komentarze 0
PSY podbił cały świat. Jest bardziej popularny niż... ktokolwiek lub cokolwiek. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się sporo przeróbek. Jedna robi naprawdę wrażenie! MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia). Zobaczcie na Eska.pl parodię wielkiego hitu! VIDEO!
Od kilku tygodni w Internecie huczy! Gangnam Style - PSY okazał się wielkim hitem. Oprócz oryginalnego teledysku możemy w sieci wyszukać setki parodii, przeróbek, coverów oraz poradników z serii: jak zatańczyć do tego przeboju!

PSY stał się wielką, światową gwiazdą. Powstanie polskiej parodii było kwestią czasu...


Podoba Wam się? Czekamy na Wasze komentarze!



[YOUTUBE] Zobaczcie również występ grupy tanecznej. Jak tańczyć Gangnam Style?





Nie widziałeś jeszcze?


>>> Gangnam Style - PSY. Zobacz tłumaczenie tekstu koreańskiego hitu, który podbił Youtube! [VIDEO]



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Arprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie zanim sami dacie się wkręcić. 
27/03/2015 14:12
Celebrity Splash odc. 4: kto wystąpi w kolejnym odcinku z 28.03.2015? Nie wszystkie skoki w Celebrity Splash były udane  [VIDEO]
0

Celebrity Splash odc. 4: kto wystąpi w kolejnym odcinku z 28.03.2015? Nie wszystkie skoki w Celebrity Splash były udane [VIDEO]

Przed nami kolejna grupa śmiałków w Celebrity Splash. Kto wystąpi w 4. odc. Celebrity Splash? Czyje skoki będziemy podziwiać 28.03.2015? Lista uczestników, którzy skoczą do wody w Celebrity Splash odc. 4 do sprawdzenia na ESKA.pl. Zanim jednak zasiądziemy przed telewizorami mamy dla Was film z najgorszymi skokami do wody w Celebrity Splash 
27/03/2015 14:03
Marina Łuczenko śpiewa FourFiveSeconds Rihanny. Wypadła lepiej niż RiRi? Zobaczcie i porównajcie [VIDEO]
0

Marina Łuczenko śpiewa FourFiveSeconds Rihanny. Wypadła lepiej niż RiRi? Zobaczcie i porównajcie [VIDEO]

Marina Łuczenko scoverowała Rihannę po raz kolejny. Tym razem wokalistka zmierzyła się z FourFiveSeconds i dla wielu w akustycznej wersji hitu wypadła lepiej niż sama RiRi! Zobaczcie, jak Marina Łuczenko śpiewa FourFiveSeconds Rihanny i porównajcie jej wykonanie z oryginałem już teraz na ESKA.pl!
27/03/2015 13:36
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
27/03/2015 13:21
Paweł Kukiz znika z Google i YouTube - nie ma go w podpowiedziach. Co się stało? [VIDEO]
0

Paweł Kukiz znika z Google i YouTube - nie ma go w podpowiedziach. Co się stało? [VIDEO]

Paweł Kukiz znika z Google i YouTube - nie ma go w podpowiedziach. Co się stało? Dlaczego wyszukiwarki ignorują popularnego polskiego artystę, autora takich przebojów jak Całuj Mnie czy Bo Tutaj Jest Jak Jest?
27/03/2015 13:14
Zayn Malik o odejściu z One Direction: pierwszy wywiad już jest! Co powiedział? Znamy prawdziwy powód? [VIDEO]
0

Zayn Malik o odejściu z One Direction: pierwszy wywiad już jest! Co powiedział? Znamy prawdziwy powód? [VIDEO]

Zayn Malik o odejściu z One Direction opowiedział w wywiadzie dla The Sun zaledwie kilkanaście godzin po ogłoszeniu jego decyzji. To pierwsza rozmowa z Zaynem Malikiem jako byłym członkiem One Direction. Wokalista wyjaśnia, dlaczego opuścił One Direction, przeprasza swoich fanów i opowiada, jak czuje się po  zakończeniu kariery.
27/03/2015 12:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska