WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO] - GANGNAM STYLE po polsku! Parodia!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]: gangnam style teledysk, Gangnam Style parodia, gangnam style - psy, PSY, PSY parodia, Gangnam Style youtube, Gangnam Style video, MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia)

Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]

RSS 08/10/2012 09:48 Komentarze 0
PSY podbił cały świat. Jest bardziej popularny niż... ktokolwiek lub cokolwiek. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się sporo przeróbek. Jedna robi naprawdę wrażenie! MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia). Zobaczcie na Eska.pl parodię wielkiego hitu! VIDEO!
Od kilku tygodni w Internecie huczy! Gangnam Style - PSY okazał się wielkim hitem. Oprócz oryginalnego teledysku możemy w sieci wyszukać setki parodii, przeróbek, coverów oraz poradników z serii: jak zatańczyć do tego przeboju!

PSY stał się wielką, światową gwiazdą. Powstanie polskiej parodii było kwestią czasu...


Podoba Wam się? Czekamy na Wasze komentarze!



[YOUTUBE] Zobaczcie również występ grupy tanecznej. Jak tańczyć Gangnam Style?





Nie widziałeś jeszcze?


>>> Gangnam Style - PSY. Zobacz tłumaczenie tekstu koreańskiego hitu, który podbił Youtube! [VIDEO]



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
Dziady - kiedy są? Jak obchodzono to święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che! [AUDIO]
0

Dziady - kiedy są? Jak obchodzono to święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che! [AUDIO]

Dziady - kiedy są? W jaki sposób obchodzono kiedyś to tradycyjne słowiańskie święto? Sprawdź i posłuchaj Lao Che!
31/10/2014 15:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]