WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO] - GANGNAM STYLE po polsku! Parodia!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]: gangnam style teledysk, Gangnam Style parodia, gangnam style - psy, PSY, PSY parodia, Gangnam Style youtube, Gangnam Style video, MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia)

Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]

RSS 08/10/2012 09:48 Komentarze 0
PSY podbił cały świat. Jest bardziej popularny niż... ktokolwiek lub cokolwiek. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się sporo przeróbek. Jedna robi naprawdę wrażenie! MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia). Zobaczcie na Eska.pl parodię wielkiego hitu! VIDEO!
Od kilku tygodni w Internecie huczy! Gangnam Style - PSY okazał się wielkim hitem. Oprócz oryginalnego teledysku możemy w sieci wyszukać setki parodii, przeróbek, coverów oraz poradników z serii: jak zatańczyć do tego przeboju!

PSY stał się wielką, światową gwiazdą. Powstanie polskiej parodii było kwestią czasu...


Podoba Wam się? Czekamy na Wasze komentarze!



[YOUTUBE] Zobaczcie również występ grupy tanecznej. Jak tańczyć Gangnam Style?





Nie widziałeś jeszcze?


>>> Gangnam Style - PSY. Zobacz tłumaczenie tekstu koreańskiego hitu, który podbił Youtube! [VIDEO]



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - już są! Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - już są! Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 27 listopada 2014 roku w sieci pojawiły się arkusze i odpowiedzi z matury próbnej 2015 z matematyki Operona. Znajdziecie je na ESKA.pl 
27/11/2014 10:43
Dzień Dziękczynienia 2014 - 27 listopada: piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Dziękczynienia 2014 - 27 listopada: piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Dziękczynienia 2014 Amerykanie świętować będą 27 listopada. ESKA.pl dla wszystkich zainteresowanych Święto Dziękczynienia bierze pod lupę. Sprawdzamy, na czym polega Dzień Dziękczynienia i serwujemy piosenki na Święto Dziękczynienia, dzięki którym poczujecie klimat tego dnia nawet w Polsce!
27/11/2014 10:25
Stanisław Mikulski nie żyje - odtwórca roli Hansa Klossa [VIDEO]
0

Stanisław Mikulski nie żyje - odtwórca roli Hansa Klossa [VIDEO]

27 listopada 2014 roku zmarł Stanisław Mikulski - aktor znany z roli Hansa Klossa w roli Stawka większa niż życie. Aktor zmarł po krótkiej chorobie. Miał 85 lat. 
27/11/2014 10:12
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundtracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundtracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]