WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO] - GANGNAM STYLE po polsku! Parodia!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]: gangnam style teledysk, Gangnam Style parodia, gangnam style - psy, PSY, PSY parodia, Gangnam Style youtube, Gangnam Style video, MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia)

Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]

RSS 08/10/2012 09:48 Komentarze 0
PSY podbił cały świat. Jest bardziej popularny niż... ktokolwiek lub cokolwiek. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się sporo przeróbek. Jedna robi naprawdę wrażenie! MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia). Zobaczcie na Eska.pl parodię wielkiego hitu! VIDEO!
Od kilku tygodni w Internecie huczy! Gangnam Style - PSY okazał się wielkim hitem. Oprócz oryginalnego teledysku możemy w sieci wyszukać setki parodii, przeróbek, coverów oraz poradników z serii: jak zatańczyć do tego przeboju!

PSY stał się wielką, światową gwiazdą. Powstanie polskiej parodii było kwestią czasu...


Podoba Wam się? Czekamy na Wasze komentarze!



[YOUTUBE] Zobaczcie również występ grupy tanecznej. Jak tańczyć Gangnam Style?





Nie widziałeś jeszcze?


>>> Gangnam Style - PSY. Zobacz tłumaczenie tekstu koreańskiego hitu, który podbił Youtube! [VIDEO]



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift nago? Hacker włamał się na Twittera i Instagram - czy ma jej nagie zdjęcia? [VIDEO]
0

Taylor Swift nago? Hacker włamał się na Twittera i Instagram - czy ma jej nagie zdjęcia? [VIDEO]

Włamanie na konto Taylor Swift na Twitterze i Instagramie. Ktoś przejął jej konta i publikował posty w jej imieniu. Czy hackerzy zdobyli prywatne nagie zdjęcia Taylor Swift? Co zrobić kiedy ktoś ukradnie ci hasło?
27/01/2015 22:01
Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]
0

Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]

Teledysk Eda Sheerana w wersji jakiej nie widzieliście. Dla jednych zabawny filmik, dla innych obrzydliwa parodia. Fanowskie wideo do piosenki Thinking Out Loud wywołuje skrajne reakcje. Jak wygląda Ed Sheeran w tym filmie - sprawdźcie na eska.pl
27/01/2015 16:07
Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl
0

Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl

Jessie Ware wystąpi w Polsce 7 lutego 2015 roku. Koncert brytyjskiej wokalistki odbędzie się na warszawskim Torwarze. Co z biletami na koncert Jessie Ware? Jaka jest cena wejściówek na występ Jessie Ware? Informacje na temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 15:33
Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Czy słuchaczom spodoba się nowy, taneczny numer?
27/01/2015 14:58
Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Selena Gomez i Zedd razem - muzycznie i nie tylko - to tematy numer jeden w Stanach w kategorii show-biznes. W sieci roi się od informacji o nowej piosence Seleny Gomez 2015 zatytułowanej najprawdopodobniej I Want You To Know, którą wyprodukować miał właśnie Zedd. Co wiemy o duecie Selena Gomez i Zedd zawodowo i prywatnie? Zobaczcie na ESKA.pl!
27/01/2015 14:57
Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]
0

Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]

Druga edycja Live Earth potwierdzona! Live Earth 2015 będzie najprawdopodobniej największym muzycznym wydarzeniem na świecie. Co to jest Live Earth, kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi w ramach eventu? Zobaczcie zapowiedź Live Earth 2015 i sprawdźcie wszystkie informacje!
27/01/2015 14:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska