WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO] - GANGNAM STYLE po polsku! Parodia!

Tagi związane z Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]: gangnam style teledysk, Gangnam Style parodia, gangnam style - psy, PSY, PSY parodia, Gangnam Style youtube, Gangnam Style video, MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia)

Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]

RSS 08/10/2012 09:48 Komentarze
PSY podbił cały świat. Jest bardziej popularny niż... ktokolwiek lub cokolwiek. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się sporo przeróbek. Jedna robi naprawdę wrażenie! MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia). Zobaczcie na Eska.pl parodię wielkiego hitu! VIDEO!
Od kilku tygodni w Internecie huczy! Gangnam Style - PSY okazał się wielkim hitem. Oprócz oryginalnego teledysku możemy w sieci wyszukać setki parodii, przeróbek, coverów oraz poradników z serii: jak zatańczyć do tego przeboju!

PSY stał się wielką, światową gwiazdą. Powstanie polskiej parodii było kwestią czasu...


Podoba Wam się? Czekamy na Wasze komentarze!



[YOUTUBE] Zobaczcie również występ grupy tanecznej. Jak tańczyć Gangnam Style?





Nie widziałeś jeszcze?


>>> Gangnam Style - PSY. Zobacz tłumaczenie tekstu koreańskiego hitu, który podbił Youtube! [VIDEO]



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zaręczyny w The Voice. To najbardziej zaskakujący moment tej edycji!
0

Zaręczyny w The Voice. To najbardziej zaskakujący moment tej edycji!

Zaręczyny w The Voice zaskoczyły nie tylko samą zainteresowaną, ale też jury i widzów show. Niesamowity moment przesłuchań w ciemno możecie już teraz zobaczyć na ESKA.pl!
01/10/2016 08:41
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
01/10/2016 08:25
KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!
0

KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!

KSW 36 - piosenka Trzy korony została stworzona dla zawodników gali! Motywujący utwór pojawił się wraz z teledyskiem, w którym wystąpił m.in. Michał Materla! Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
30/09/2016 22:35
KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?
0

KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

KSW 37 w Krakowie z walką Pudzianowski vs Popek - gdzie i w jakiej cenie kupić bilety na grudniową galę? Sprawdź, ile kosztują wejściówki na 37. edycję Konfrontacji Sztuk Walki na Eska.pl.
30/09/2016 21:52
ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR. Na którym kanale znajdziesz ESKA TV, 8TV, Nowa TV i Hip Hop TV?
30/09/2016 21:44
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
0

KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!
30/09/2016 19:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA