WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO] - GANGNAM STYLE po polsku! Parodia!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]: gangnam style teledysk, Gangnam Style parodia, gangnam style - psy, PSY, PSY parodia, Gangnam Style youtube, Gangnam Style video, MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia)

Gangnam Style - PSY po polsku! Tego jeszcze nie widzieliście! Mo pan pikny kraj! Rewelacyjna przeróbka wielkiego hitu! PO POLSKU! [VIDEO]

RSS 08/10/2012 09:48 Komentarze 0
PSY podbił cały świat. Jest bardziej popularny niż... ktokolwiek lub cokolwiek. Nic dziwnego, że w sieci pojawiło się sporo przeróbek. Jedna robi naprawdę wrażenie! MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj (Miodzio od Bodzia). Zobaczcie na Eska.pl parodię wielkiego hitu! VIDEO!
Od kilku tygodni w Internecie huczy! Gangnam Style - PSY okazał się wielkim hitem. Oprócz oryginalnego teledysku możemy w sieci wyszukać setki parodii, przeróbek, coverów oraz poradników z serii: jak zatańczyć do tego przeboju!

PSY stał się wielką, światową gwiazdą. Powstanie polskiej parodii było kwestią czasu...


Podoba Wam się? Czekamy na Wasze komentarze!



[YOUTUBE] Zobaczcie również występ grupy tanecznej. Jak tańczyć Gangnam Style?





Nie widziałeś jeszcze?


>>> Gangnam Style - PSY. Zobacz tłumaczenie tekstu koreańskiego hitu, który podbił Youtube! [VIDEO]



Eska.pl
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
WinterFest 2014 w Krakowie i Warszawie: kto wystąpi? Line-up, ceny biletów i szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
0

WinterFest 2014 w Krakowie i Warszawie: kto wystąpi? Line-up, ceny biletów i szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Koncerty 2014: WinterFest w Krakowie i Warszawie. Gdzie i kiedy wystąpi SKINDRED i inne zespoły? Daty, miejsca i line-up WinterFest na ESKA.pl
21/10/2014 21:15
Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]
0

Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]

Sara Boruc - żona Artura Boruca dawniej znana mediom jako Sara Mannei - u Kuby Wojewódzkiego razem z mężem to odcinek show z 21 października 2014 roku. Kim jest Sara Boruc i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? To sprawdzamy przed emisją nagrania!
21/10/2014 17:33
Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson w streamie online to szansa na zobaczenie ostatniej walki Andrzeja Gołoty bez telewizora w domu. Zbieramy legalne i oficjalne linki do walki Gołota vs Nicholson online. Gotowi na Kiss With A Fist od pięściarzy nawet w sieci?
21/10/2014 16:32
Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]

Nowa płyta Donatana i Cleo Hiper/Chimera będzie dostępna w sklepach już w listopadzie. Nadal trwa przedsprzedaż krążka. Jak dostać autograf na płycie i nie zapłacić za wysyłkę? Zobacz wszystkie atrakcje, które przygotowali dla wiernych fanów Donatan i Cleo!
21/10/2014 16:25
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Jacy są prywatnie: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Zobacz ekskluzywne wywiady i sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 16:05
Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w transmisji na żywo w telewizji i internecie  - ostatnią walkę Gołoty zobaczyć można tu i tu. Biorąc pod Eskową lupę transmisje live z walki Gołoty z Nicholsonem mamy dla Wasz także przeboje na rozgrzewkę przed emocjami prosto z ringu. Klikajcie po więcej już teraz!
21/10/2014 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]