Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO] - FRYDERYK 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]

Tagi związane z FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]: fryderyki 2013, fryderyki 2013 transmisja, fryderyki 2013 nominacje, fryderyki 2013 gdzie i kiedy oglądać galę, Fryderyki 2013 kto wystąpi

FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]

RSS 20/04/2013 19:20 Komentarze
Oprócz nominowanych gwiazd, na scenie zobaczymy m.in. Natalię Sikorę z The Voice Of Poland. Sprawdzamy, gdzie oglądać galę wręczenia Fryderyków 2013 i jacy artyści wystąpią w Teatrze Wielkim.

LemON / LemON - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]
Fryderyki 2013 to najbardziej prestiżowa  nagroda polskiego przemysłu muzycznego. Na statuetkę w tym roku szansę mają między innymi Brodka, LemOn, Mela Koteluk, Maria Peszek oraz Hey. Wokaliści nominowani są w 4 kategoriach: Debiut Roku, Utwór Roku, Album Roku oraz Artysta Roku.

Gala wręczenia wręczenia nagród Fryderyki 2013 odbędzie się w czwartek 25.04.2013. Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć transmisję o 22:35. Zobacz, kto został nominowany do Fryderyków 2013! Gala wręczenia nagród odbędzie się 25.04.2013. Transmisję będzie można obejrzeć w TVP Kultura o godz. 19.00 oraz TVP2 o godz. 22.35.

>>>Fryderyki 2013. Sprawdź, jak wygląda statuetka o którą walczą gwiazdy

Realizowana z wyjątkowym rozmachem gala odbędzie się na scenie Teatru Polskiego. Swoje największe przeboje wykonają między innymi Voo Voo z towarzyszeniem orkiestry strażackiej, Maria Peszek, Hey, Józef Skrzek i SBB oraz uczestniczka The Voice Of Poland 2 Natalia Sikora.

Nagrody Fryderyki 2013 wręczą takie gwiazdy jak Anna Maria Jopek czy Urszula Dudziak. Galę poprowadzą Artur Orzech, Piotr Metz oraz Grażyna Torbicka.

Fryderyki 2013 - nominacje

Najlepszy Debiut

Mela Koteluk
LemON
Maja Kleszcz
Kari Amirian
Skubas


Najlepszy Album


LAX - Brodka
Robaki -  Luxtorpeda
Jezus Maria Peszek - Maria Peszek
Old Is Gold - T Love

Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey

Artysta Roku

Brodka
Hey
Maria Peszek
Mela Koteluk
Artur Andrus

Najlepszy Utwór

Ludzie Psy - Maria Peszek
Varsovie - Brodka
Pierwszy Raz - Voo Voo
Linoskoczek - Skubas
Wilki Dwa - Luxtorpeda

Zobacz Varsovie - Brodka



Zobacz Będę z Tobą - LemON



Nie czytałeś jeszcze?

Margaret zaśpiewała Stay Rihanny w Radiu ESKA

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
09/02/2016 10:34
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA