WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO] - FRYDERYK 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]

Tagi związane z FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]: fryderyki 2013, fryderyki 2013 transmisja, fryderyki 2013 nominacje, fryderyki 2013 gdzie i kiedy oglądać galę, Fryderyki 2013 kto wystąpi

FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]

RSS 20/04/2013 19:20 Komentarze
Oprócz nominowanych gwiazd, na scenie zobaczymy m.in. Natalię Sikorę z The Voice Of Poland. Sprawdzamy, gdzie oglądać galę wręczenia Fryderyków 2013 i jacy artyści wystąpią w Teatrze Wielkim.

LemON / LemON - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]
Fryderyki 2013 to najbardziej prestiżowa  nagroda polskiego przemysłu muzycznego. Na statuetkę w tym roku szansę mają między innymi Brodka, LemOn, Mela Koteluk, Maria Peszek oraz Hey. Wokaliści nominowani są w 4 kategoriach: Debiut Roku, Utwór Roku, Album Roku oraz Artysta Roku.

Gala wręczenia wręczenia nagród Fryderyki 2013 odbędzie się w czwartek 25.04.2013. Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć transmisję o 22:35. Zobacz, kto został nominowany do Fryderyków 2013! Gala wręczenia nagród odbędzie się 25.04.2013. Transmisję będzie można obejrzeć w TVP Kultura o godz. 19.00 oraz TVP2 o godz. 22.35.

>>>Fryderyki 2013. Sprawdź, jak wygląda statuetka o którą walczą gwiazdy

Realizowana z wyjątkowym rozmachem gala odbędzie się na scenie Teatru Polskiego. Swoje największe przeboje wykonają między innymi Voo Voo z towarzyszeniem orkiestry strażackiej, Maria Peszek, Hey, Józef Skrzek i SBB oraz uczestniczka The Voice Of Poland 2 Natalia Sikora.

Nagrody Fryderyki 2013 wręczą takie gwiazdy jak Anna Maria Jopek czy Urszula Dudziak. Galę poprowadzą Artur Orzech, Piotr Metz oraz Grażyna Torbicka.

Fryderyki 2013 - nominacje

Najlepszy Debiut

Mela Koteluk
LemON
Maja Kleszcz
Kari Amirian
Skubas


Najlepszy Album


LAX - Brodka
Robaki -  Luxtorpeda
Jezus Maria Peszek - Maria Peszek
Old Is Gold - T Love

Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey

Artysta Roku

Brodka
Hey
Maria Peszek
Mela Koteluk
Artur Andrus

Najlepszy Utwór

Ludzie Psy - Maria Peszek
Varsovie - Brodka
Pierwszy Raz - Voo Voo
Linoskoczek - Skubas
Wilki Dwa - Luxtorpeda

Zobacz Varsovie - Brodka



Zobacz Będę z Tobą - LemON



Nie czytałeś jeszcze?

Margaret zaśpiewała Stay Rihanny w Radiu ESKA

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ  artystki na ESKA.pl
0

Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ artystki na ESKA.pl

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczyła swój wielki muzyczny powrót! Wokalistka wystąpiła na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej po raz pierwszy od czasu narodzin dziecka. Co zaśpiewała i jak wypadła po przerwie? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie wideo na ESKA.pl!
30/05/2016 16:42
Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U
0

Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U

Dominika Sojda - Już wiem, że ty oraz Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U: to dwie premiery w G20 na dobre rozpoczącie tygodnia. Warto zwrócić uwagę na te dwie nowości do listy przebojów ESKI! Więcej na ich temat dowiecie już teraz na ESKA.pl!
30/05/2016 16:41
Adele zjechała fankę na koncercie. Co takiego zrobiła dziewczyna?
0

Adele zjechała fankę na koncercie. Co takiego zrobiła dziewczyna?

Adele nie miała litości dla fanki. Znana z ciętego języka piosenkarka powiedziała szczerze, co myśli na temat zachowania dziewczyny na koncercie. Sprawdź, o co poszło już teraz!
30/05/2016 16:39
Opole 2016: plebiscyt Złote Opole 2016. Trwa głosowanie!
0

Opole 2016: plebiscyt Złote Opole 2016. Trwa głosowanie!

Opole 2016 - Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej coraz bliżej! Ruszył już plebiscyt, w którym widzowie wybiorą najlepszą piosenkę, która otrzyma Grand Prix Opola 2016. Szansę na statuetkę mają m.in.: Natalia Szroeder, Dawid Podsiadło, Margaret, Monika Brodka, Kaliber 44.
30/05/2016 16:32
Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Japonia: gdzie oglądać transmisję z meczu, który odbędzie się 31.05.2016? Czy pojedynek naszych siatkarzy z japońską drużyną zobaczymy w TV i online? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/05/2016 16:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016