WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO] - FRYDERYK 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]

Tagi związane z FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]: fryderyki 2013, fryderyki 2013 transmisja, fryderyki 2013 nominacje, fryderyki 2013 gdzie i kiedy oglądać galę, Fryderyki 2013 kto wystąpi

FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]

RSS 20/04/2013 19:20 Komentarze
Oprócz nominowanych gwiazd, na scenie zobaczymy m.in. Natalię Sikorę z The Voice Of Poland. Sprawdzamy, gdzie oglądać galę wręczenia Fryderyków 2013 i jacy artyści wystąpią w Teatrze Wielkim.

LemON / LemON - foto: WBF
Ilustracja do artykułu: FRYDERYKI 2013. Nominowane gwiazdy, gdzie i kiedy oglądać galę [VIDEO]
Fryderyki 2013 to najbardziej prestiżowa  nagroda polskiego przemysłu muzycznego. Na statuetkę w tym roku szansę mają między innymi Brodka, LemOn, Mela Koteluk, Maria Peszek oraz Hey. Wokaliści nominowani są w 4 kategoriach: Debiut Roku, Utwór Roku, Album Roku oraz Artysta Roku.

Gala wręczenia wręczenia nagród Fryderyki 2013 odbędzie się w czwartek 25.04.2013. Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć transmisję o 22:35. Zobacz, kto został nominowany do Fryderyków 2013! Gala wręczenia nagród odbędzie się 25.04.2013. Transmisję będzie można obejrzeć w TVP Kultura o godz. 19.00 oraz TVP2 o godz. 22.35.

>>>Fryderyki 2013. Sprawdź, jak wygląda statuetka o którą walczą gwiazdy

Realizowana z wyjątkowym rozmachem gala odbędzie się na scenie Teatru Polskiego. Swoje największe przeboje wykonają między innymi Voo Voo z towarzyszeniem orkiestry strażackiej, Maria Peszek, Hey, Józef Skrzek i SBB oraz uczestniczka The Voice Of Poland 2 Natalia Sikora.

Nagrody Fryderyki 2013 wręczą takie gwiazdy jak Anna Maria Jopek czy Urszula Dudziak. Galę poprowadzą Artur Orzech, Piotr Metz oraz Grażyna Torbicka.

Fryderyki 2013 - nominacje

Najlepszy Debiut

Mela Koteluk
LemON
Maja Kleszcz
Kari Amirian
Skubas


Najlepszy Album


LAX - Brodka
Robaki -  Luxtorpeda
Jezus Maria Peszek - Maria Peszek
Old Is Gold - T Love

Do Rycerzy, Do Szlachty, Do Mieszczan - Hey

Artysta Roku

Brodka
Hey
Maria Peszek
Mela Koteluk
Artur Andrus

Najlepszy Utwór

Ludzie Psy - Maria Peszek
Varsovie - Brodka
Pierwszy Raz - Voo Voo
Linoskoczek - Skubas
Wilki Dwa - Luxtorpeda

Zobacz Varsovie - Brodka



Zobacz Będę z Tobą - LemON



Nie czytałeś jeszcze?

Margaret zaśpiewała Stay Rihanny w Radiu ESKA

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything
0

Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything

Cara Delevingne to supermodelka, aktorka i... piosenkarka! Gwiazda zaprezentowała swój debiutancki utwór I Feel Everything z soundtracku do filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet.
26/07/2017 12:01
 Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017: PROGRAM, GWIAZDY
0

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017: PROGRAM, GWIAZDY

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 to jedna z najbardziej roztańczonych imprez w Polsce. Sprawdź program wydarzenia i poznaj gwiazdy tegorocznej edycji.
26/07/2017 12:01
KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?
0

KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

KSW 40 odbędzie się 22 października 2017 roku. Jakie są ceny biletów? Gdzie można je kupić? Rozpiskę i szczegóły podrzucamy - na ESKA.pl
26/07/2017 11:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program