Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO] - Kim jest KaeN?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]: Kaen, od kołyski aż po grób, kaen prosto label, KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)

FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]

RSS 18/09/2012 17:55 Komentarze 0
Raper KaeN, którego charakterystycznym, rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska odzwierciedlająca jego artystycznego alter ego. Artysta nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty - Żyj albo umieraj w 2008 roku oraz Sztuka ulicy rok później. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego, nieszablonowego, hardkorowego hip hopu, w którym KaeN odnajduje się najlepiej. Zobaczcie na Eska.pl KaeN - Zdychaj.

KaeN KaeN / KaeN, fragment teledysku
Ilustracja do artykułu: FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]
W drugiej połowie 2012 roku Prosto Label wyda pierwszy w pełni oficjalny materiał rapera pt. Od kołyski aż po grób. Za produkcję wydawnictwa odpowiadał będzie Ive, album jest miksowany pod czujnym okiem DJ-a Deszcza Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa.

KaeNa można było usłyszeć na płytach Prosto Mixtape 600V (w kawałkach Nie musisz być bogaty Prosto Remix" oraz U nas na Śródmieściu) oraz Prosto Mixtape Kebs (nagranie Nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś).


[VIDEO] KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)



Źródło: Prosto Label

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Must Be The Music 10: castingi już ruszyły. Gdzie i kiedy przesłuchania? [VIDEO]
0

Must Be The Music 10: castingi już ruszyły. Gdzie i kiedy przesłuchania? [VIDEO]

Must Be The Music 10 - castingi startują już 30 maja 2015 roku! Jak zgłosić się na casting do Must Be The Music 10? Gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania do muzycznego show, w którym można wygrać 100 tys. zł nagrody? Sprawdź na ESKA.pl 
26/05/2015 12:53
Męskie Granie 2015: artyści. Zobaczcie, kto śpiewa na Męskim Graniu w 2015 roku [VIDEO]
0

Męskie Granie 2015: artyści. Zobaczcie, kto śpiewa na Męskim Graniu w 2015 roku [VIDEO]

Artyści Męskiego Grania 2015 już znani. Pod koniec maja gwiazdy trasy koncertowej Męskie Granie na 2015 rok zostały premierowo zaprezentowane w sieci. W głównym składzie Męskiego Grania 2015 pięciu popularnych wykonawców. Zobaczcie, kto będzie grał na Męskim Graniu 2015 już teraz na ESKA.pl!
26/05/2015 12:41
B.B. King zamordowany? Wszczęto śledztwo ws. zabójstwa sławnego muzyka [VIDEO]
0

B.B. King zamordowany? Wszczęto śledztwo ws. zabójstwa sławnego muzyka [VIDEO]

Czy B.B King został zamordowany? O śmierci legendarnego muzyka informowaliśmy 15 maja 2015 roku. W tydzień po odejściu B.B. Kinga rozpoczęto śledztwo w sprawie zabójstwa muzyka. Córki legendy blusa podejrzewają, że ich tata został otruty przez menadżera. Szczegóły w tej sprawie na ESKA.pl 
26/05/2015 12:26
Mans Zelmerlow - Perfectly Damaged: płyta zwycięzcy Eurowizji 2015 z hitem Heroes. Tracklista i data premiery [VIDEO]
0

Mans Zelmerlow - Perfectly Damaged: płyta zwycięzcy Eurowizji 2015 z hitem Heroes. Tracklista i data premiery [VIDEO]

Płyta Mansa Zelmerlowa - zwycięzcy Eurowzizji 2015 - z Heroes na trackliście zbliża się wielkimi krokami. Na ESKA.pl sprawdzamy piosenki Mansa Zelmerlowa na album Perfectly Damaged. Mamy też datę premiery nowej płyty Mansa Zelmerlowa, która zostanie wydana chwilę po jego sukcesie na Eurowizji 2015. Będzie sprzedażowy hit?
26/05/2015 11:48
Kamil Bednarek - Sailing: nowy teledysk jest już dostępny w sieci! Posłuchaj anglojęzycznego kawałka [VIDEO]
0

Kamil Bednarek - Sailing: nowy teledysk jest już dostępny w sieci! Posłuchaj anglojęzycznego kawałka [VIDEO]

Kamil Bednarek w nowym teledysku - Sailing. Klip promuje nową płytę formacji Bednarka - krążek pt. Oddycham. Posłuchaj anglojęzycznego utworu Kamila Bednarka i zobacz egzotyczne krajobrazy w klipie do Sailing 
26/05/2015 11:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska