WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO] - Kim jest KaeN?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]: Kaen, od kołyski aż po grób, kaen prosto label, KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)

FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]

RSS 18/09/2012 17:55 Komentarze 0
Raper KaeN, którego charakterystycznym, rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska odzwierciedlająca jego artystycznego alter ego. Artysta nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty - Żyj albo umieraj w 2008 roku oraz Sztuka ulicy rok później. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego, nieszablonowego, hardkorowego hip hopu, w którym KaeN odnajduje się najlepiej. Zobaczcie na Eska.pl KaeN - Zdychaj.

KaeN KaeN / KaeN, fragment teledysku
Ilustracja do artykułu: FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]
W drugiej połowie 2012 roku Prosto Label wyda pierwszy w pełni oficjalny materiał rapera pt. Od kołyski aż po grób. Za produkcję wydawnictwa odpowiadał będzie Ive, album jest miksowany pod czujnym okiem DJ-a Deszcza Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa.

KaeNa można było usłyszeć na płytach Prosto Mixtape 600V (w kawałkach Nie musisz być bogaty Prosto Remix" oraz U nas na Śródmieściu) oraz Prosto Mixtape Kebs (nagranie Nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś).


[VIDEO] KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)



Źródło: Prosto Label

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 - odc. 3 ODWOŁANY - 29.03.2015 zamiast show obejrzymy mecz Polska - Irlandia [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 - odc. 3 ODWOŁANY - 29.03.2015 zamiast show obejrzymy mecz Polska - Irlandia [VIDEO]

Must Be The Music 9 odc. 3 został odwołany. Kolejny odcinek muzycznego show nie został zdjęty z anteny. Spokojnie - to jednorazowa sytuacja. 3 odcinek Must Be The Music nie odbędzie się 29.03.2015 ze względu na transmisję meczu Polska Irlandia. Telewizja Polsat wyemituje jedno z najważniejszych spotkań piłkarskich tego sezonu - mecz eliminacji do Euro 2016. O której godzinie startuje mecz Polska - Irlandia? Sprawdź na ESKA.pl 
29/03/2015 15:22
Violetta Live w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Łodzi 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta Live w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Łodzi 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
29/03/2015 14:09
Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]

Polska - Irlandia 2015: online i na żywo transmisję meczu eliminacji do Euro 2016 będzie można obejrzeć w internecie? Gdzie szukać live streamów do meczu Polska - Irlandia? Przetrzepaliśmy internety w poszukiwaniu linków do transmisji meczu Polska - Irlandia 
29/03/2015 13:02
Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]
0

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi! Co przygotowali? Jak się przyłączyć? [VIDEO]

Violetta - akcje fanów na koncert w Łodzi zostały ujawnione! Co przygotowali wielbiciele serialu emitowanego na Disney Channel Polska na pierwszą wizytę swych ukochanych gwiazd w naszym kraju? Jak się przyłączyć do fanowskich akcji na koncercie Violetty? Podpowiadamy na ESKA.pl!    
29/03/2015 10:50
Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia 2015: kiedy i kto zagra, skład drużyn przed meczem eliminacji Euro 2016. Polska bez Błaszczykowskiego. Mamy Problem? [VIDEO]

Mecz Polska - Irlandia 2015: składy drużyn zaskoczą każdego fana piłki nożnej? Kto zagra w meczu Polska - Irlandia z 29.03.2015? Wiadomo już, że w polskiej drużynie zabraknie Kuby Błaszczykowskiego. Zobacz, jak wygląda skład drużyny polskiej i drużyny Irlandii przed meczem eliminacji do EURO 2016!
29/03/2015 10:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek 4. Wygrał Grzegorz Wilk. Wzruszające przemówienie wokalisty na koniec programu [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 4 wygrał Grzegorz Wilk. Wokalistka w odcinku z 28.03.2015 wcielił się w lidera zespołu U2 - Bono. Podczas odbierania czeku, Grzegorz Wilk wyznał, że jest w połowie głuchy. Wzruszające nagranie na ESKA.pl 
29/03/2015 09:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska