WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO] - Kim jest KaeN?

Tagi związane z FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]: Kaen, od kołyski aż po grób, kaen prosto label, KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)

FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]

RSS 18/09/2012 17:55 Komentarze
Raper KaeN, którego charakterystycznym, rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska odzwierciedlająca jego artystycznego alter ego. Artysta nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty - Żyj albo umieraj w 2008 roku oraz Sztuka ulicy rok później. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego, nieszablonowego, hardkorowego hip hopu, w którym KaeN odnajduje się najlepiej. Zobaczcie na Eska.pl KaeN - Zdychaj.

KaeN KaeN / KaeN, fragment teledysku
Ilustracja do artykułu: FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]
W drugiej połowie 2012 roku Prosto Label wyda pierwszy w pełni oficjalny materiał rapera pt. Od kołyski aż po grób. Za produkcję wydawnictwa odpowiadał będzie Ive, album jest miksowany pod czujnym okiem DJ-a Deszcza Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa.

KaeNa można było usłyszeć na płytach Prosto Mixtape 600V (w kawałkach Nie musisz być bogaty Prosto Remix" oraz U nas na Śródmieściu) oraz Prosto Mixtape Kebs (nagranie Nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś).


[VIDEO] KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)



Źródło: Prosto Label

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?
0

Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?

Taco Hemingway: EP-ka Wosk za darmo - gdzie została udostępniona? Co jeśli miejsce, z którego można ściągnąć piosenki Taco nie działa? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 16:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...