WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO] - Kim jest KaeN?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]: Kaen, od kołyski aż po grób, kaen prosto label, KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)

FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]

RSS 18/09/2012 17:55 Komentarze 0
Raper KaeN, którego charakterystycznym, rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska odzwierciedlająca jego artystycznego alter ego. Artysta nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty - Żyj albo umieraj w 2008 roku oraz Sztuka ulicy rok później. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego, nieszablonowego, hardkorowego hip hopu, w którym KaeN odnajduje się najlepiej. Zobaczcie na Eska.pl KaeN - Zdychaj.

KaeN KaeN / KaeN, fragment teledysku
Ilustracja do artykułu: FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]
W drugiej połowie 2012 roku Prosto Label wyda pierwszy w pełni oficjalny materiał rapera pt. Od kołyski aż po grób. Za produkcję wydawnictwa odpowiadał będzie Ive, album jest miksowany pod czujnym okiem DJ-a Deszcza Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa.

KaeNa można było usłyszeć na płytach Prosto Mixtape 600V (w kawałkach Nie musisz być bogaty Prosto Remix" oraz U nas na Śródmieściu) oraz Prosto Mixtape Kebs (nagranie Nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś).


[VIDEO] KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)



Źródło: Prosto Label

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 
26/11/2014 10:14
Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]
0

Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]

Piosenki Radzimira Dębskiego - a raczej te jego produkcji - mamy dla Was na ESKA.pl. Muzyka Radzimira Dębskiego staje się coraz popularniejsza a to wszystko za sprawą debiutanckiej płyty kompozytora zatytułowanej The Best Of. Czy nowe kawałki Jimeka są lepsze niż remix piosenki Beyonce, którym Radzimir Dębski zachwycił świat w 2012 roku? Sprawdźcie!
25/11/2014 17:19
5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]
1

5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]

5 Seconds Of Summer właśnie zapowiedzieli wydanie koncertowej płyty. Wydawnictwo nosi tytuł LIVESOS i jego premiera będzie miała miejsce już w grudniu 2014 roku. Co znajdzie się na koncertowej płycie 5 Seconds of Summer? Sprawdź na ESKA.pl 
25/11/2014 16:46
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
25/11/2014 16:46
Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]
0

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014r.? Odpowiedź na pytania, kto to jest Radzimir Dębski i ile ma lat czekają na ESKA.pl. Wśród informacji o Radzimirze Dębski także te muzyczne. A Radzimra Dębskiego i Beyonce łączy pewna kwestia. Klikajcie po więcej już teraz!
25/11/2014 15:59
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Czekamy na kolejne informacje o stanie zdrowia wokalistki.
25/11/2014 15:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]