Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO] - Kim jest KaeN?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]: Kaen, od kołyski aż po grób, kaen prosto label, KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)

FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]

RSS 18/09/2012 17:55 Komentarze 0
Raper KaeN, którego charakterystycznym, rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska odzwierciedlająca jego artystycznego alter ego. Artysta nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty - Żyj albo umieraj w 2008 roku oraz Sztuka ulicy rok później. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego, nieszablonowego, hardkorowego hip hopu, w którym KaeN odnajduje się najlepiej. Zobaczcie na Eska.pl KaeN - Zdychaj.

KaeN KaeN / KaeN, fragment teledysku
Ilustracja do artykułu: FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]
W drugiej połowie 2012 roku Prosto Label wyda pierwszy w pełni oficjalny materiał rapera pt. Od kołyski aż po grób. Za produkcję wydawnictwa odpowiadał będzie Ive, album jest miksowany pod czujnym okiem DJ-a Deszcza Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa.

KaeNa można było usłyszeć na płytach Prosto Mixtape 600V (w kawałkach Nie musisz być bogaty Prosto Remix" oraz U nas na Śródmieściu) oraz Prosto Mixtape Kebs (nagranie Nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś).


[VIDEO] KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)



Źródło: Prosto Label

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rihanna - Bitch Better Have My Money. Teledysk już jest... i szokuje! [VIDEO 18+]
0

Rihanna - Bitch Better Have My Money. Teledysk już jest... i szokuje! [VIDEO 18+]

Bitch Better Have My Money - nowa piosenka Rihanny miała premierę ponad 3 miesiące temu, pod koniec marca 2015. Teraz wreszcie doczekaliśmy się teledysku! Premierę zapowiedziano na czwartek 2 lipca, wcześniej w sieci pojawił się właśnie trwający blisko 2 minuty teaser! Zobacz klip - uwaga, przeznaczony tylko dla pełnoletnich widzów!    
02/07/2015 11:40
Opener 2015: jakie polskie gwiazdy bawią się na festiwalu w Gdyni?
0

Opener 2015: jakie polskie gwiazdy bawią się na festiwalu w Gdyni?

Opener 2015 to atrakcja dla tysięcy fanów muzyki z Polski i zagranicy. Na festiwalu muzycznym w Gdyni bawić się będzie też sporo gwiazd i popularnych osób. Kogo znanego będzie można spotkać na Openerze? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
01/07/2015 17:51
Jason Derulo - Cheyenne: Premiera teledysku! Zobacz i posłuchaj historii o tajemniczej Czejence na ESKA.pl
0

Jason Derulo - Cheyenne: Premiera teledysku! Zobacz i posłuchaj historii o tajemniczej Czejence na ESKA.pl

Jason Derulo potwierdził, a my prezentujemy drugi oficjalny singiel z czwartego studyjnego wydawnictwa tego artysty. Wraz z premierą singla pojawił się teledysk do hitu Cheyenne. O czym opowiada? Dowiesz się jak zwykle na Eska.pl! 
01/07/2015 17:22
Pogoda na weekend 4-5 lipca 2015 - nadchodzą upały! Będzie gorzej niż w teledysku Sunshine!
0

Pogoda na weekend 4-5 lipca 2015 - nadchodzą upały! Będzie gorzej niż w teledysku Sunshine!

Nadchodzą upały! Prognozy pogody na weekend 4-5 lipca 2015 roku wskazują na to, że w końcu zaczęło się prawdziwe lat. Temperatura przekroczy 30 stopni Celsjusza! Będzie upalniej niż w teledysku Rye Rye Sunshine! 
01/07/2015 17:16
Robin Thicke: Morning Sun - nowa piosenka autora hitu Blurred Lines VIDEO
0

Robin Thicke: Morning Sun - nowa piosenka autora hitu Blurred Lines VIDEO

Robin Thicke prezentuje nową piosenkę. Lyric video do kawałka Morning Sun zaliczyło swoją premierę na YouTube. Czy Morning Sun ma szansę przebić popularnością Blurred Lines? Posłuchaj nowej piosenki Robina Thicke na ESKA.pl 
01/07/2015 16:51
Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions
0

Zayn Malik solowa płyta - Naughty Boy zdradza szczegóły solowego albumu byłego członka One Directions

Zayn Malik: solowa płyta byłego członka One Direction wzruszy nas do łez? Jaki będzie solowy krążek Zayna Malika i kiedy się ukaże? Naughty Boy uchylił rąbka tajemnicy.
01/07/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska