WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO] - Kim jest KaeN?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]: Kaen, od kołyski aż po grób, kaen prosto label, KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)

FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]

RSS 18/09/2012 17:55 Komentarze 0
Raper KaeN, którego charakterystycznym, rozpoznawczym znakiem stała się czarna maska odzwierciedlająca jego artystycznego alter ego. Artysta nagrywa od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie płyty - Żyj albo umieraj w 2008 roku oraz Sztuka ulicy rok później. Wydawnictwa te odbiły się sporym echem w środowisku fanów szczerego, nieszablonowego, hardkorowego hip hopu, w którym KaeN odnajduje się najlepiej. Zobaczcie na Eska.pl KaeN - Zdychaj.

KaeN KaeN / KaeN, fragment teledysku
Ilustracja do artykułu: FRESH FACES KaeN - kim jest raper w masce! Kaen rymuje od 12 roku życia. Premiera płyty Od Kołyski Aż po Grób 28 września 2012 roku. [VIDEO]
W drugiej połowie 2012 roku Prosto Label wyda pierwszy w pełni oficjalny materiał rapera pt. Od kołyski aż po grób. Za produkcję wydawnictwa odpowiadał będzie Ive, album jest miksowany pod czujnym okiem DJ-a Deszcza Strugi i Olka Czarnego w studiu Otrabarwa.

KaeNa można było usłyszeć na płytach Prosto Mixtape 600V (w kawałkach Nie musisz być bogaty Prosto Remix" oraz U nas na Śródmieściu) oraz Prosto Mixtape Kebs (nagranie Nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś).


[VIDEO] KaeN - Zdychaj (Prod. IVE)



Źródło: Prosto Label

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Justin Bieber na balu w szkole - filmiki. Zobaczcie, co działo się na amerykańskim prom z Justinem Bieberem! [VIDEO]
0

Justin Bieber na balu w szkole - filmiki. Zobaczcie, co działo się na amerykańskim prom z Justinem Bieberem! [VIDEO]

Justin Bieber na balu w szkole w Kalifornii zrobił prawdziwą furorę wśród uczniów Chatsworth High School. Ci nie zakładali, że Justin Bieber przyjdzie na prom swoich przyjaciół uczących się na co dzień właśnie w ich liceum. Wokalista zatańczył m.in. ze świeżo wybraną Królową Balu. Zobaczcie filmiki z całej akcji już teraz na ESKA.pl!
27/04/2015 12:04
Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]
0

Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]

Policjant śpiewa w radiowozie po raz drugi! Tym razem śpiewający policjant na patrol po ulicach jednego z angielskich miast wyruszył w towarzystwie kolegi i w rytmie m.in. hitu Magic! o tytule Rude. Zobaczcie filmik ze śpiewającym policjantem i jego znajomym z pracy. To wideo ma szansę powtórzyć sukces nagrania, w którym ten sam policjant śpiewa Shake It Off Taylor Swift.
27/04/2015 11:05
Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Ujawniamy 3 fragmenty przed premierą w radio! [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Ujawniamy 3 fragmenty przed premierą w radio! [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA i Sound'n'Grace - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Ujawniamy pierwsze fragmenty jeszcze przed oficjalną premierą! Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie po raz pierwszy już w poniedziałek po 18:00 w Gorącej 20 Radia ESKA - jako najnowszą propozycję do naszej listy przebojów!    
27/04/2015 11:01
Dziewczyna przecięta na pół. Francuski romans z gwiazdą Transportera
0

Dziewczyna przecięta na pół. Francuski romans z gwiazdą Transportera

Dziewczyna przecięta na pół to emocjonujący romans z gwiazdą Transportera w roli głównej. Już dziś możesz obejrzeć go za darmo i bez logowania na eskaGO.
27/04/2015 10:29
imprESKOWY Odlot w Budapeszcie! Zobacz jak nasza ekipa bawiła się w stolicy Węgier.
0

imprESKOWY Odlot w Budapeszcie! Zobacz jak nasza ekipa bawiła się w stolicy Węgier.

imprESKOWY Odlot w Budapeszcie! Tym razem wesoła ekipa słuchaczy Radia ESKA pod przewodnictwem Pirowskiego bawiła się w stolicy Węgier. Zobacz fotorelację i sprawdź, co możesz zrobić, by załapać się na kolejny imprESKOWY Odlot!    
27/04/2015 10:02
Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Must Be The Music 9. odcinek 6 z 26.04.2015 - kto odpadł a kto przeszedł dalej? Jak poszło uczestnikom kolejnego odcinka Must Be The Music. Sprawdź na ESKA.pl 
26/04/2015 21:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska