WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO] - One Direction w 3D nakręci Niall Horan! Młody wokalistka spróbuje swoich sił jako operator kamery [VIDEO]

Tagi związane z Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]: one direction, niall horan, take me home one direction, trasa koncertowa one direction 2013, one direction w 3d

Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]

RSS 29/11/2012 17:50 Komentarze

Film o One Direction w 3D to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji dla fanów brytyjskiego boysbandu. Niektóre sceny nakręci jeden z jego członków Niall Horan. Młody wokalista spróbuje swoich sił jako operator kamery za kulisami nowej trasy koncertowej 1D promującej krążek Take Me Home!

fragment okładki Take Me Home - One Direction / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]
Fani One Direction w 2013 roku wyczekują nie tylko koncertów zespołu w ramach ich nowego tournée, ale także premiery filmu o chłopakach z 1D w 3D. Jak się okazuje za jego nakręcenie będzie odpowiedzialny jeden z członków grupy Niall Horan. Młody wokalista będzie operatorem kamery za kulisami kilku z występów One Direction na trasie promującej Take Me Home.

Niall dostał kamerę, więc to właśnie on nakręci część scen filmu - wyznał Louis Tomlinson w wywiadzie dla MTV News. Właśnie zaczęliśmy kręcić, wiec kamery są teraz z nami nieco częściej. Miejmy nadzieję, że wszystko wyjdzie tak świetnie jak chcemy - dodał Niall.

>>> W filmie One Direction 3D główną rolę zagrają fani zespołu! Directionersi będą gwiazdami kina? [VIDEO]

Film o One Direction w technologii 3D wyreżyseruje Morgan Spurlock. Zgodnie z zapowiedziami Liama Payne'a ma on bardzo ciekawy pomysł na całą produkcję. Pójdziecie zobaczyć One Direction w kinach?


Zobacz na Eska.pl Little Things - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?
0

Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?

Letnia Scena ESKI 2016 - trasa, gwiazdy i terminy zainteresują was w te wakacje. To już piąta edycja plenerowych koncertów Radia ESKA  i w dodatku rekordowa. Sprawdź gdzie będzie Letnia Scena ESKI w tym roku
31/05/2016 17:10
Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!
0

Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka ZA DARMO - na ESKA.pl mamy 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka! Jeżeli nie masz pomysłu, co zaplanować dla swojej pociechy sprawdź nasze propozycje na Dzień Dziecka.
31/05/2016 16:52
LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 31 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 35 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 31.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
31/05/2016 15:49
30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji
0

30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji

30 Lat Teleexpressu - płyta z hitami już jest! Tracklista kompilacji, która powstała z okazji okrągłego jubileuszu programu TVP wygląda bardzo interesująco. Piosenki z niej odsłuchacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:49
Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Chiny - siatkarskie starcie tych drużyn zobaczymy już w środę 1.06.2016. Zastanawiacie się gdzie oglądać transmisję w TV i online? Podpowiadamy na ESKA.pl
31/05/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016