WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO] - One Direction w 3D nakręci Niall Horan! Młody wokalistka spróbuje swoich sił jako operator kamery [VIDEO]

Tagi związane z Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]: one direction, niall horan, take me home one direction, trasa koncertowa one direction 2013, one direction w 3d

Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]

RSS 29/11/2012 17:50 Komentarze

Film o One Direction w 3D to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji dla fanów brytyjskiego boysbandu. Niektóre sceny nakręci jeden z jego członków Niall Horan. Młody wokalista spróbuje swoich sił jako operator kamery za kulisami nowej trasy koncertowej 1D promującej krążek Take Me Home!

fragment okładki Take Me Home - One Direction / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]
Fani One Direction w 2013 roku wyczekują nie tylko koncertów zespołu w ramach ich nowego tournée, ale także premiery filmu o chłopakach z 1D w 3D. Jak się okazuje za jego nakręcenie będzie odpowiedzialny jeden z członków grupy Niall Horan. Młody wokalista będzie operatorem kamery za kulisami kilku z występów One Direction na trasie promującej Take Me Home.

Niall dostał kamerę, więc to właśnie on nakręci część scen filmu - wyznał Louis Tomlinson w wywiadzie dla MTV News. Właśnie zaczęliśmy kręcić, wiec kamery są teraz z nami nieco częściej. Miejmy nadzieję, że wszystko wyjdzie tak świetnie jak chcemy - dodał Niall.

>>> W filmie One Direction 3D główną rolę zagrają fani zespołu! Directionersi będą gwiazdami kina? [VIDEO]

Film o One Direction w technologii 3D wyreżyseruje Morgan Spurlock. Zgodnie z zapowiedziami Liama Payne'a ma on bardzo ciekawy pomysł na całą produkcję. Pójdziecie zobaczyć One Direction w kinach?


Zobacz na Eska.pl Little Things - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...