Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO] - One Direction w 3D nakręci Niall Horan! Młody wokalistka spróbuje swoich sił jako operator kamery [VIDEO]

Tagi związane z Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]: one direction, niall horan, take me home one direction, trasa koncertowa one direction 2013, one direction w 3d

Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]

RSS 29/11/2012 17:50 Komentarze

Film o One Direction w 3D to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji dla fanów brytyjskiego boysbandu. Niektóre sceny nakręci jeden z jego członków Niall Horan. Młody wokalista spróbuje swoich sił jako operator kamery za kulisami nowej trasy koncertowej 1D promującej krążek Take Me Home!

fragment okładki Take Me Home - One Direction / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]
Fani One Direction w 2013 roku wyczekują nie tylko koncertów zespołu w ramach ich nowego tournée, ale także premiery filmu o chłopakach z 1D w 3D. Jak się okazuje za jego nakręcenie będzie odpowiedzialny jeden z członków grupy Niall Horan. Młody wokalista będzie operatorem kamery za kulisami kilku z występów One Direction na trasie promującej Take Me Home.

Niall dostał kamerę, więc to właśnie on nakręci część scen filmu - wyznał Louis Tomlinson w wywiadzie dla MTV News. Właśnie zaczęliśmy kręcić, wiec kamery są teraz z nami nieco częściej. Miejmy nadzieję, że wszystko wyjdzie tak świetnie jak chcemy - dodał Niall.

>>> W filmie One Direction 3D główną rolę zagrają fani zespołu! Directionersi będą gwiazdami kina? [VIDEO]

Film o One Direction w technologii 3D wyreżyseruje Morgan Spurlock. Zgodnie z zapowiedziami Liama Payne'a ma on bardzo ciekawy pomysł na całą produkcję. Pójdziecie zobaczyć One Direction w kinach?


Zobacz na Eska.pl Little Things - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 miała swoją premierę 14 lutego i to z nią wokalistka weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewała Grateful na żywo! Już teraz na ESKA.pl posłuchaj nowej piosenki Edyty Górniak!
14/02/2016 22:03
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
14/02/2016 20:21
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
14/02/2016 20:20
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
14/02/2016 20:20
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
14/02/2016 20:19
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
14/02/2016 20:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

14/02/2016 20:20

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA