WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO] - One Direction w 3D nakręci Niall Horan! Młody wokalistka spróbuje swoich sił jako operator kamery [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]: one direction, niall horan, take me home one direction, trasa koncertowa one direction 2013, one direction w 3d

Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]

RSS 29/11/2012 17:50 Komentarze 0

Film o One Direction w 3D to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji dla fanów brytyjskiego boysbandu. Niektóre sceny nakręci jeden z jego członków Niall Horan. Młody wokalista spróbuje swoich sił jako operator kamery za kulisami nowej trasy koncertowej 1D promującej krążek Take Me Home!

fragment okładki Take Me Home - One Direction / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: Film o One Direction w 3D nakręci między innymi Niall Horan! Czy sprawdzi się za kamerą? [VIDEO]
Fani One Direction w 2013 roku wyczekują nie tylko koncertów zespołu w ramach ich nowego tournée, ale także premiery filmu o chłopakach z 1D w 3D. Jak się okazuje za jego nakręcenie będzie odpowiedzialny jeden z członków grupy Niall Horan. Młody wokalista będzie operatorem kamery za kulisami kilku z występów One Direction na trasie promującej Take Me Home.

Niall dostał kamerę, więc to właśnie on nakręci część scen filmu - wyznał Louis Tomlinson w wywiadzie dla MTV News. Właśnie zaczęliśmy kręcić, wiec kamery są teraz z nami nieco częściej. Miejmy nadzieję, że wszystko wyjdzie tak świetnie jak chcemy - dodał Niall.

>>> W filmie One Direction 3D główną rolę zagrają fani zespołu! Directionersi będą gwiazdami kina? [VIDEO]

Film o One Direction w technologii 3D wyreżyseruje Morgan Spurlock. Zgodnie z zapowiedziami Liama Payne'a ma on bardzo ciekawy pomysł na całą produkcję. Pójdziecie zobaczyć One Direction w kinach?


Zobacz na Eska.pl Little Things - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]