WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU] - FILM Paktofonika na dużym ekranie. Jesteś Bogiem to film o legendarnej grupie Hip Hopowej i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]

Tagi związane z FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]: magik, paktofonika, katowice, jestem bogiem, festival filmow w gdyni, jesteś bogiem, film o paktofonice

FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]

RSS 19/09/2012 12:17 Komentarze
Jesteś Bogiem to tytuł filmu o legendarnej grupie Paktofonika. Dzięki zekranizowanej historii 3 chłopaków: Magika, Rahima i Fokusa, fani grupy prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic. To film o przyjaciołach, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków


Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”, wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: Kinematografia, mini album Jestem Bogiem oraz Archiwum Kinematografii sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze Kinematografii  fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

To będzie Jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku. Jesteś Bogiem w reżyserii Leszka Dawida otworzyła w poniedziałek 37. Gdynia Film Festival zyskując aplauz widowni i niezwykle pochlebne recenzje w mediach. Na Eska.pl pokazujemy Wam pierwsze fragmenty tego wyczekiwanego od blisko dekady filmu o legendarnej grupie Paktofonika.

Zobacz fragmenty filmu:











Zobacz stronę grupy na Eska.pl

Zobacz największe hity Paktofoniki


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury nową wersją przeboju Rihanny!
0

The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury nową wersją przeboju Rihanny!

The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury i odwrócił wszystkie fotele podczas przesłuchania w ciemno. Jego wersja przeboju Rihanny zapiera dech w piersiach!
30/08/2016 14:12
Jesień w Polsacie, czyli rozrywka, sport i filmowe premiery!
0

Jesień w Polsacie, czyli rozrywka, sport i filmowe premiery!

Jesień w Polsacie zapowiada się niezwykle ciekawie. Na antenę powrócą m.in. znane i lubiane programy. Jednak nie zabraknie też nowości, na które widzowie stacji czekają z niecierpliwością.
30/08/2016 13:38
YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016 [TOP 6]
0

YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016 [TOP 6]

YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016! Który artysta ze swoim klipem króluje w sieci? Najpopularniejsze wideo do piosenek, które usłyszeliście na ESKA Music Awards 2016 koniecznie musicie zobaczyć na ESKA.pl!
30/08/2016 13:27
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 12:45
Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!
0

Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!

Rihanna i Drake znów wywołali spore zamieszanie i falę spekulacji o ich rzekomym związku. Postanowiliśmy sprawdzić, o co tak naprawdę chodzi. Wyjaśnienie w 5 punktach znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/08/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]