WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU] - FILM Paktofonika na dużym ekranie. Jesteś Bogiem to film o legendarnej grupie Hip Hopowej i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]

Tagi związane z FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]: magik, paktofonika, katowice, jestem bogiem, festival filmow w gdyni, jesteś bogiem, film o paktofonice

FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]

RSS 19/09/2012 12:17 Komentarze
Jesteś Bogiem to tytuł filmu o legendarnej grupie Paktofonika. Dzięki zekranizowanej historii 3 chłopaków: Magika, Rahima i Fokusa, fani grupy prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic. To film o przyjaciołach, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków


Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”, wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: Kinematografia, mini album Jestem Bogiem oraz Archiwum Kinematografii sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze Kinematografii  fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

To będzie Jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku. Jesteś Bogiem w reżyserii Leszka Dawida otworzyła w poniedziałek 37. Gdynia Film Festival zyskując aplauz widowni i niezwykle pochlebne recenzje w mediach. Na Eska.pl pokazujemy Wam pierwsze fragmenty tego wyczekiwanego od blisko dekady filmu o legendarnej grupie Paktofonika.

Zobacz fragmenty filmu:











Zobacz stronę grupy na Eska.pl

Zobacz największe hity Paktofoniki


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pudzianowski vs Popek na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!
0

Pudzianowski vs Popek na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!

Popek vs Pudzianowski na KSW 37! Walka wieczoru, której nie można przegapić! Kiedy odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walki? Jej szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
26/09/2016 19:05
Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?
0

Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?

Popek na gali KSW 37! Rywal, czyli z kim walczy 3 grudnia 2016? Gdzie odbędzie się pojedynek rapera w starciach MMA? Najlepsze i najnowsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
26/09/2016 18:54
Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!
0

Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!

Szymon Chodyniecki z nowym przebojem „Wyłącz stres”. Poznaj 5 najważniejszych powodów, żeby posłuchać tego numeru i niecierpliwie czekać na debiutancki album artysty.
26/09/2016 17:50
Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?
0

Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?

Ewelina Lisowska przebywa w szpitalu. Co aktualnie dzieje się ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa jej leczenie? Szczegóły poznacie na ESKA.pl
26/09/2016 17:24
Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj
0

Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj

Twerkujący tyłek to najnowsza seks zabawka inspirowana teledyskami m.in. Rihanny i Nicki Minaj. Sprawdź, jak działają gadżety, od których oblejesz się rumieńcem.
26/09/2016 16:53
Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.
0

Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.

Nowa płyta Lady Gagi już wkrótce. Gwiazda ujawniła piosenki, które znajdą się na nowym albumie.
26/09/2016 16:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA