Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU] - FILM Paktofonika na dużym ekranie. Jesteś Bogiem to film o legendarnej grupie Hip Hopowej i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]

Tagi związane z FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]: magik, paktofonika, katowice, jestem bogiem, festival filmow w gdyni, jesteś bogiem, film o paktofonice

FILM Jesteś Bogiem ONLINE. To film o legendarnej grupie Paktofonika i tragicznie zmarłym Magiku [FRAGMENTY FILMU]

RSS 19/09/2012 12:17 Komentarze
Jesteś Bogiem to tytuł filmu o legendarnej grupie Paktofonika. Dzięki zekranizowanej historii 3 chłopaków: Magika, Rahima i Fokusa, fani grupy prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic. To film o przyjaciołach, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny „Jestem Bogiem”, stali się głosem pokolenia młodych Polaków


Paktofonika powstała w 1998 roku, a jej nazwę, oznaczającą „pakt zawiązany przy brzmieniu głośnika”, wymyślili Magik i Rahim. Trzy wydawnictwa zespołu: Kinematografia, mini album Jestem Bogiem oraz Archiwum Kinematografii sprzedały się w gigantycznych nakładach. Wkrótce po premierze Kinematografii  fanami Paktofoniki wstrząsnęła wiadomość o samobójczej śmierci Magika.

To będzie Jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku. Jesteś Bogiem w reżyserii Leszka Dawida otworzyła w poniedziałek 37. Gdynia Film Festival zyskując aplauz widowni i niezwykle pochlebne recenzje w mediach. Na Eska.pl pokazujemy Wam pierwsze fragmenty tego wyczekiwanego od blisko dekady filmu o legendarnej grupie Paktofonika.

Zobacz fragmenty filmu:











Zobacz stronę grupy na Eska.pl

Zobacz największe hity Paktofoniki


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!
0

Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!

Występy na Grammy 2016 zapowiadają się niesamowicie. Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Rihanna, Taylor Swift, The Weeknd czy Adele. Brytyjka podczas uroczystości wystąpi aż dwa razy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas gali rozdania nagród Grammy już teraz na ESKA.pl. Sprawdź!
13/02/2016 18:22
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 18:21
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 18:18
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
13/02/2016 18:16
Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!
0

Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!

Jak to robią single - soundtrack do filmu jest imponujący. Nie dość, że film idealnie sprawdzi się na walentynki to dodatkowo nie zawiedzie widzów muzyką, jaką usłyszą podczas seansu. Tracklista jest pełna gwiazd, a jej pełny skład możecie poznać na ESKA.pl!
13/02/2016 16:49
Walentynki - prezent. Co kupić na 14 lutego ukochanej osobie? Sprawdź muzyczne inspiracje!
0

Walentynki - prezent. Co kupić na 14 lutego ukochanej osobie? Sprawdź muzyczne inspiracje!

Walentynki: prezent na walentynki. Jak go kupić i nie zwariować? Odpowiedź na to pytanie mogłaby zapełnić cały poradnik. Jak się okazuje pomysłów na walentynkowy prezent jest mnóstwo. Na ESKA.pl ograniczymy się jedynie do muzycznych prezentów na walentynki. Co kupić dziewczynie na walentynki? Z jakiego prezentu walentynkowego będzie zadowolony chłopak? Sprawdź!
13/02/2016 16:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA