WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Filip Chajzer YouTuberem! Nowy kanał Chajzer testuje już ruszył VIDEO - Chajzer testuje. Nowy kanał popularnego prezentera

Tagi związane z Filip Chajzer YouTuberem! Nowy kanał Chajzer testuje już ruszył VIDEO: chajzer

Filip Chajzer YouTuberem! Nowy kanał Chajzer testuje już ruszył VIDEO

RSS 19/06/2017 12:18 Komentarze

Filip Chajzer został YouTuberem! Sprawdź, co przygotował nam popularny prezenter na kanale Chajzer testuje. 

Filip Chajzer YouTuberem! Nowy kanał Chajzer testuje już ruszył VIDEO Filip Chajzer YouTuberem! Nowy kanał Chajzer testuje już ruszył VIDEO / screen YouTube/Chajzer testuje
Ilustracja do artykułu: Filip Chajzer YouTuberem! Nowy kanał Chajzer testuje już ruszył VIDEO

Filip Chajzer został YouTuberem! Popularny prezenter na swoim nowym kanale Chajzer testuje zmienia się w globtrotera i testuje kraje. Pierwszy odcinek poświęcony jest Finlandii. W dziesięciominutowym filmie możemy dowiedzieć się m.in. dlaczego kibicie w tamtych stronach na meczach nie śpiewają, jak trudny do wymówienia jest język fiński oraz co jedzą i piją Finowie. Ponadto Filip Chajzer spotkał się z prawdziwym świętym Mikołajem! Dobry zmysł obserwacji, celne uwagi, niebanalne pytania i charyzma prezentera na pewno sprawią, że kanał zdobędzie rzesze fanów i będzie konkurencją dla najpopularniejszych YouTuberów w Polsce. 

ESKA Music Awards 2017: tak gwiazdy odbierały statuetki EMA2017 >>

Chajzer testuje - kiedy nowe odcinki?

Filmy na kanale Chajzer testuje będą publikowane regularnie. Pomysły na kolejne odcinki prezenter zamierza czerpać od ludzi, których zachęca do wysyłania propozycji tematów do przetestowania na jego Facebooka. Teraz na przykład w najbliższym odcinku zajmę się testem fotelików dziecięcych, bo taki temat podsunęła mi pani, pobierająca opłaty na autostradzie A2. Pewnie rozbiję przy tym jakiś niewielki samochód. Co będzie dalej - zobaczymy - zdradza portalowi wirtualnemedia.pl.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?
0

Ed Sheeran przedłuża trasę Divide. Kiedy koncert w Polsce?

Ed Sheeran w Polsce? Artysta przedłuża trasę promująca album Divide. Co z długo wyczekiwanym koncertem w Polsce?
27/06/2017 17:05
Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu
0

Tour de France 2017: Polacy, którzy wezmą udział w wyścigu

Tour de France 2017 wystartuje już 1 lipca. Ilu Polaków pojedzie w wyścigu? Sprawdzajcie na ESKA.pl
27/06/2017 16:12
Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?
0

Belfer 2: obsada. Kiedy nowe odcinki serialu?

Belfer 2 - znamy coraz więcej szczegółów drugiego sezonu serialu. Sprawdź, kto się znalazł w obsadzie i kiedy będą nowe odcinki najpopularniejszego polskiego serialu ostatnich lat. 
27/06/2017 16:06
Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście
0

Ewa Farna: koncert 10 lat na scenie: bilety, data, goście

Ewa Farna w tym roku obchodzi 10-lecie muzycznej działalności. Z tej okazji organizuje koncert '10 lat na scenie' z udziałem gości. Sprawdź, po ile są bilety i gdzie je kupić oraz kiedy odbędzie się jubileuszowa impreza.
27/06/2017 15:24
Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017
0

Solange w Polsce - akcje koncertowe na Open'er 2017

Solange w Polsce wystąpi na Open'er 2017. Jakie niespodzianki przygotowali dla niej fani?
27/06/2017 15:22
ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?
0

ESKA Summer City 2017 - kiedy i w których miastach spotkacie naszą ekipę?

ESKA Summer City 2017 w największych miastach Polski. Ekipy Radia ESKA oraz ESKA TV przez całe lato będą sprawdzać, w jaki sposób młodzi Polacy spędzają wakacje. Szczegóły na ESKA.pl
27/06/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA