WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Figury woskowe One Direction: zobacz podobizny chłopaków z 1D w muzeum Madame Tussauds [FOTY] - One Direction dla muzeum Madame Tussaud's! Zobacz, jak chłopaki z 1D wyglądają w wosku [ZDJĘCIA]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Figury woskowe One Direction: zobacz podobizny chłopaków z 1D w muzeum Madame Tussauds [FOTY]: one direction, figury woskowe one direction, figury woskowe one direction zdjęcia, one direction w madame tussadus, figury woskowe one direction foty

Figury woskowe One Direction: zobacz podobizny chłopaków z 1D w muzeum Madame Tussauds [FOTY]

RSS 18/04/2013 13:10 Komentarze 0

Fani One Direction 18 kwietnia 2013 roku po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć figury woskowe swoich idoli. Podobizny chłopaków z 1D zostały premierowo pokazane w muzeum Madame Tussauds w Londynie. Jak członkowie brytyjsko-irlandzkiego boysbandu wyglądają w wosku? Zobacz zdjęcia na Eska.pl!

figury woskowe One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Figury woskowe One Direction: zobacz podobizny chłopaków z 1D w muzeum Madame Tussauds [FOTY]
Najlepsza figura woskowa One Direction
Kto ma najlepszą figurę woskową?
  • Niall Horan
  • Zayn Malik
  • Harry Styles
  • Liam Payne
  • Louis Tomlinson
Chłopaki z One Direction mogą już oficjalnie pochwalić się swoimi figurami woskowymi w muzeum Madame Tussauds. Podobizny wokalistów po raz pierwszy zostały pokazane fanom 18 kwietnia 2013 roku. Premierowe odsłonięcie woskowych wersji chłopaków z 1D w Londynie transmitowała na żywo brytyjska telewizja. Nową wystawę, której gwiazdami są członkowie zespołu, odwiedziły już setki Directioners.

Figury One Direction ubrane są w ciuchy, w których chłopcy występowali w Today Show 12 marca 2012 roku. Prace nad ich modelami trwały blisko 4 miesiące, nad projektem czuwała 20-osobowa załoga, a koszt jednej podobizny to w przybliżeniu 150 tysięcy funtów.

>>> One Direction tracą siły? Chłopaki z 1D chcą 4 miesięcy przerwy po Take Me Home Tour! [VIDEO]

Którego wokalistę 1D zrobiono najlepiej? Możecie oddawać swoje głosy w rankingu pod zdjęciami. Wśród faworytów fani wymieniają Nialla i Harry'ego. A jakie jest Wasze zdanie? Czekamy na komentarze!


Zobacz, jak wyglądały prace nad figurami woskowymi One Direction!




Zobacz odsłonięcie figur woskowych One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]
0

Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]

Curly Heads ujawniają teledysk do utworu Reconcile. W klipie zespołu, w którym gra Dawid Podsiadło, występuje Marcin Dorociński. Teledysk Reconcile promuje debiutancki album Curly Heads zatytułowany Ruby Dress Skinny Dog. Video z Marcinem Dorocińskim do zobaczenia na ESKA.pl
24/10/2014 11:14
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
0

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
24/10/2014 11:10
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: