WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013: kto wygrał? Zobacz wyniki i pierwsze filmiki z występami z YouTube [VIDEO] - Kto wygrał Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013? Znamy zwycięzcę! Na ESKA.pl filmiki z występami [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013: kto wygrał? Zobacz wyniki i pierwsze filmiki z występami z YouTube [VIDEO]

RSS 19/08/2013 15:21 Komentarze 0

Za nami szósta edycja Festiwalu Piosenki Rosyjskiej 2013 w Zielonej Górze. Kto wygrał i może pochwalić się się Złotym Samowarem? Sprawdź wyniki i zobacz, kto wystąpił. Na ESKA.pl pierwsze filmiki z Festiwalu Piosenki Rosyjskiej 2013!

Michał Szpak / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013: kto wygrał? Zobacz wyniki i pierwsze filmiki z występami z YouTube [VIDEO]
Kto wygrał Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013? W Zielonej Górze podczas szóstej edycji imprezy najwięcej głosów widzów zebrał Michał Szpak za wykon Oczy Czarne Violetty Villas. To właśnie w jego ręce powędrował Złoty Samowar i nagroda pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych.

Oprócz Michała Szpaka na scenie Festiwalu Piosenki Rosyjskiej 2013 wystąpili Ruzica, Vika & Marek Kościkiewicz, Golden Life, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Marcin Kindla, Mezo & Kasia Rościńska, Mateusz Grędziński i Natalia Sikora. Gospodarzami imprezy byli Tomasz Kammel i gwiazda rosyjskiego kanału erotycznego Alina Artz.

Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 - Michał Szpak - „Oczy Czornyje":



Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 - Natalia Sikora - „Yasnyj Sokol":



Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 - Mateusz Grędziński - „Mama Ljuba":



Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 - Alina Artz - „Hit The Red Light":




Natalia Szroeder na Festiwalu piosenki rosyjskiej w Zielonej Gorze:



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Święta, święta i po świętach - MEMY na koniec świąt. Dodatkowe kilogramy, nietrafione prezenty... [GALERIA]
0

Święta, święta i po świętach - MEMY na koniec świąt. Dodatkowe kilogramy, nietrafione prezenty... [GALERIA]

MEMY na koniec świąt na ESKA.pl dla wszystkich, którzy słyszeli już "święta, święta i po świętach". Zobaczcie, jak skutki świąt przedstawiają najlepsze memy zebrane przez naszą redakcję. Przejedzenie, dodatkowe kilogramy, nietrafione prezenty... i jak tu nie czekać na kolejne Boże Narodzenie!
27/12/2014 11:29
Hity Na Czasie - Zima 2015: tracklista składanki Radia ESKA. Znacie wszystkie przeboje na zimę? [VIDEO]
0

Hity Na Czasie - Zima 2015: tracklista składanki Radia ESKA. Znacie wszystkie przeboje na zimę? [VIDEO]

Hity Na Czasie - Zima 2015 to nowa składanka Radia ESKA na Nowy Rok i karnawałowe imprezy. Zobaczcie tracklistkę składanki ESKI Zima 2015 już teraz. Na dwóch płytach łącznie 40 hitów na zimę, które rozgrzeją każdego podnosząc temperaturę na imprezach!
27/12/2014 10:33
Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
73

Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowując 2014 rok na naszym rynku muzycznym, możemy powiedzieć jedno - polscy artyści nie próżnowali. Na koniec 2014 roku zbieramy dla Was tych polskich artystów, o których w ostatnich miesiącach było najgłośniej ze względu na ich muzyczne dokonania. To jednak Wy wybierzecie swojego faworyta w specjalnym głosowaniu. Zapraszamy do zabawy już teraz!
27/12/2014 09:34
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
5

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie, a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
27/12/2014 09:33
Nowości muzyczne 2015: sprawdźcie, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]
2

Nowości muzyczne 2015: sprawdźcie, na jakie premiery 2015 czekamy najbardziej. Będzie się działo! [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 zapowiadają się naprawdę ciekawie. Wszystko to za sprawą nowych płyt 2015, na których premiery czeka cały rynek muzyczny. Których premier płytowych nie możemy doczekać się najbardziej? Wśród gorących wydawnictw nowa płyta Rihanny 2015, nowa płyta Adele 2015 czy też nowa płyta Britney Spears 2015...
27/12/2014 09:32
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
2

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014: to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
27/12/2014 09:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe ploty na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe ploty na Nowy Rok [VIDEO]

27/12/2014 09:27

4
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska