WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013: kto wygrał? Zobacz wyniki i pierwsze filmiki z występami z YouTube [VIDEO] - Kto wygrał Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013? Znamy zwycięzcę! Na ESKA.pl filmiki z występami [VIDEO]

Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013: kto wygrał? Zobacz wyniki i pierwsze filmiki z występami z YouTube [VIDEO]

RSS 19/08/2013 15:21 Komentarze

Za nami szósta edycja Festiwalu Piosenki Rosyjskiej 2013 w Zielonej Górze. Kto wygrał i może pochwalić się się Złotym Samowarem? Sprawdź wyniki i zobacz, kto wystąpił. Na ESKA.pl pierwsze filmiki z Festiwalu Piosenki Rosyjskiej 2013!

Michał Szpak / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013: kto wygrał? Zobacz wyniki i pierwsze filmiki z występami z YouTube [VIDEO]
Kto wygrał Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013? W Zielonej Górze podczas szóstej edycji imprezy najwięcej głosów widzów zebrał Michał Szpak za wykon Oczy Czarne Violetty Villas. To właśnie w jego ręce powędrował Złoty Samowar i nagroda pieniężna w wysokości 50 tysięcy złotych.

Oprócz Michała Szpaka na scenie Festiwalu Piosenki Rosyjskiej 2013 wystąpili Ruzica, Vika & Marek Kościkiewicz, Golden Life, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Marcin Kindla, Mezo & Kasia Rościńska, Mateusz Grędziński i Natalia Sikora. Gospodarzami imprezy byli Tomasz Kammel i gwiazda rosyjskiego kanału erotycznego Alina Artz.

Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 - Michał Szpak - „Oczy Czornyje":



Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 - Natalia Sikora - „Yasnyj Sokol":



Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 - Mateusz Grędziński - „Mama Ljuba":



Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 - Alina Artz - „Hit The Red Light":




Natalia Szroeder na Festiwalu piosenki rosyjskiej w Zielonej Gorze:



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 02:29
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi 28.05.2015 w Sopocie? Wieczór uświetni koncert Radiowy przebój roku. Wybrany zostanie najlepszy hit, który święcił tryumfy w polskich radiostacjach. Lista muzycznych gwiazd podczas drugiego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2016 20:20
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 21:18

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016