WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Festiwal Opole 2013 odbędzie się 15 i 16 czerwca. Kto wystąpi na Festiwalu w Opolu w 2013 r.? [RANKING] - Opole 2013: Data i gwiazdy 50. edycji Festiwalu w Sopocie

Tagi związane z Festiwal Opole 2013 odbędzie się 15 i 16 czerwca. Kto wystąpi na Festiwalu w Opolu w 2013 r.? [RANKING]: festiwal w opolu 2013, festiwal Opole 2013, Festival Opole 2013, Festival Opole 2013 bilety, Festiwal Opole kto wystąpi

Festiwal Opole 2013 odbędzie się 15 i 16 czerwca. Kto wystąpi na Festiwalu w Opolu w 2013 r.? [RANKING]

RSS 07/03/2013 15:25 Komentarze
Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się po raz 50. Jubileuszowa impreza ma zostać zorganizowana w trzeci weekend czerwca 2013 roku, a pokaże ją TVP1.
Kto ma szansę wystąpić na Festiwalu Opole 2013? Zagłosuj!
  • Sylwia Grzeszczak 0%
  • Doda 0%
  • Maciej Czaczyk 0%
  • Ewelina Lisowska 0%
  • Dawid Podsiadło 0%
  • Bracia 0%
  • Afromental 0%
  • Ewa Farna 100%
  • Ania Wyszkoni 0%
  • Brodka 0%
Doda,Farna,Lisowska i Brodka zdjęcia Dody, Farny, Lisowskiej i Brodki / zdjęcia z oficjalnych profili gwiazd na ich facebook'ach
Ilustracja do artykułu: Festiwal Opole 2013 odbędzie się 15 i 16 czerwca. Kto wystąpi na Festiwalu w Opolu w 2013 r.? [RANKING]

>>> OPOLE 2013 - program, relacja, wyniki

Koncepcja Jubileuszowego Festiwalu w Opolu nie jest jeszcze znana - rozstrzygnie ją konkurs na projekt 50-tego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2013.W skład Komisji oceniającej prace wejdą członkowie Telewizji Polskiej oraz eksperci z zewnątrz. Komisja konkursowa weźmie pod uwagę m.in. oryginalność projektu i jego wartość artystyczną. W ubiegłym roku jednak Festiwal opierał się nie na jednym, a na kilku pomieszanych pomysłach, które zajęły najwyższe miejsca w konkursie.

Festiwal Opole 2013 - kto wystąpi?

Kogo chcielibyście zobaczyć na scenie 50. Festiwalu w Opolu? Czekamy na Wasze głosy w rankingu - decydujcie kto Waszym zdaniem ma szanse zaśpiewać na Festiwalu w Opolu 2013. Jeśli w rankingu nie ma Waszego faworyta koniecznie piszcie swoje propozycje w komentarzach!

Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki
0

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.
23/05/2017 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...
0

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.
23/05/2017 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat
0

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.
23/05/2017 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'
0

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...
23/05/2017 16:40
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?
0

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
23/05/2017 16:39
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
23/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA