WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ferie zimowe 2014 - terminy we wszystkich województwach! Sprawdź, kiedy wolne od szkoły zimą 2014! [VIDEO] - Ferie zimowe 2014 - terminy

Ferie zimowe 2014 - terminy we wszystkich województwach! Sprawdź, kiedy wolne od szkoły zimą 2014! [VIDEO]

RSS 17/01/2014 09:58 Komentarze
Ferie zimowe 2014 - terminy to sprawa, która najbardziej interesuje uczniów. Bo ferie zimowe oznaczają dwa tygodnie laby! Sprawdź, kiedy ferie zimowe wypadają w twoim mieście i województwie.
FERIE ZIMOWE 2014 - terminy we wszystkich województwach FERIE ZIMOWE 2014 - terminy we wszystkich województwach / drzyjlacha.pl
Ilustracja do artykułu: Ferie zimowe 2014 - terminy we wszystkich województwach! Sprawdź, kiedy wolne od szkoły zimą 2014! [VIDEO]
Terminy ferii zimowych 2014 zostały podzielone według województw - nie wszyscy uczniowie będą mieć przerwę zimową 2014 w tym samym terminie.

eskaGO - sposób na nudę! >>

Gdzie ferie zimowe rozpoczną się najwcześniej? 20 stycznia 2014 roku ferie zimowe ruszą w woj. pomorskim, śląskim, lubelskim, łódzkim i podkarpackim. Najdłużej, bo aż do 17 lutego 2014 r. na odpoczynek muszą poczekać uczniowie z woj. dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Wszystkie terminy ferii zimowych 2014 znajdziecie poniżej.

Ferie zimowe 2014 - terminy:

Ferie zimowe 2013 - woj. pomorskie: 20 stycznia - 2 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. śląskie: 20 stycznia - 2 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. lubelskie: 20 stycznia - 2 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. łódzkie: 20 stycznia - 2 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. podkarpackie: 20 stycznia - 2 lutego 2014 r.

Ferie zimowe 2014 - woj. warmińsko-mazurskie: 27 stycznia - 9 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. podlaskie: 27 stycznia - 9 lutego 2014 r.

Ferie zimowe 2014 - woj. kujawsko-pomorskie: 3 lutego - 16 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. lubuskie: 3 lutego - 16 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. małopolskie: 3 lutego - 16 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. świętokrzyskie: 3 lutego - 16 lutego 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. wielkopolskie: 3 lutego - 16 lutego 2014 r.

Ferie zimowe 2014 - woj. dolnośląskie: 17 lutego - 2 marca 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. mazowieckie: 17 lutego - 2 marca 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. opolskie: 17 lutego - 2 marca 2014 r.
Ferie zimowe 2014 - woj. zachodniopomorskie: 17 lutego - 2 marca 2014 r.

Jednym z najpopularniejszych uczniów w Polsce są Saszan i Dawid Kwiatkowski. Saszan w woj. mazowieckim zacznie ferie aż 17 lutego, a Dawid, który mieszka w lubuskim, będzie miał zimową przerwę od 3 lutego 2014 r.

Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program