Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO] - X Factor - Kacper Gołda
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]: X Factor Kacper Gołda, X Factor 4 Kacper Gołda, kacper gołda kim jest, kacper gołda kto to

Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]

RSS 11/03/2014 11:23 Komentarze 0
Kacper Gołd zachwycił jury X Factor delikatnym wykonem. Posłuchajcie komentarzy jury na ESKA.pl i wykonu Kacpra.
Kacper Gołd z X Factor Kacper Gołd z X Factor / YouTube X Factor
Ilustracja do artykułu: Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]
Kacper Gołd z Janowca zachwycił jury X Factor. 16-latek przygodę ze śpiewaniem rozpoczął w szkole podstawowej. Na swoim kocie ma wiele nagród i wyróżnień muzycznych. - Od roku Kacper gra koncerty i występuje na imprezach zamkniętych.Wśród inspiracji muzycznych wymienia między innymi Amy Winehouse, Ewę Farną i Guns’n’Roses - czytamy na stronie X Factor.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Już teraz zachęcamy Was do posłuchania tego wykonu. Piszcie też na naszym Eskowym czacie, co myślicie o tym wykonie. Posłuchajcie też komentarzy jury. Kacper dostał 4 razy TAK.

X Factor - Kacper Gołda




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?
0

1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
01/08/2015 10:22
Nowości Muzyczne 2015: sierpień - ostatni miesiąc wakacji to wiele premier muzycznych!
0

Nowości Muzyczne 2015: sierpień - ostatni miesiąc wakacji to wiele premier muzycznych!

Wakacje trwają, a wraz z nimi trwa walka o status Hitu Lata 2015. Może to właśnie w ostatnim miesiącu wakacji poznamy przebojowy kawałek, który już zawsze będzie nam się kojarzył z tegorocznym latem? Prezentujemy Wam zapowiedź sierpnia. Które piosenki mogą podbić rynek muzyczny właśnie w tym miesiącu? Co ciekawego czeka nas w muzyce? Sprawdzajcie!  
01/08/2015 09:43
Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
01/08/2015 09:28
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 06:48
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska