WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO] - X Factor - Kacper Gołda
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]: X Factor Kacper Gołda, X Factor 4 Kacper Gołda, kacper gołda kim jest, kacper gołda kto to

Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]

RSS 11/03/2014 11:23 Komentarze 0
Kacper Gołd zachwycił jury X Factor delikatnym wykonem. Posłuchajcie komentarzy jury na ESKA.pl i wykonu Kacpra.
Kacper Gołd z X Factor Kacper Gołd z X Factor / YouTube X Factor
Ilustracja do artykułu: Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]
Kacper Gołd z Janowca zachwycił jury X Factor. 16-latek przygodę ze śpiewaniem rozpoczął w szkole podstawowej. Na swoim kocie ma wiele nagród i wyróżnień muzycznych. - Od roku Kacper gra koncerty i występuje na imprezach zamkniętych.Wśród inspiracji muzycznych wymienia między innymi Amy Winehouse, Ewę Farną i Guns’n’Roses - czytamy na stronie X Factor.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Już teraz zachęcamy Was do posłuchania tego wykonu. Piszcie też na naszym Eskowym czacie, co myślicie o tym wykonie. Posłuchajcie też komentarzy jury. Kacper dostał 4 razy TAK.

X Factor - Kacper Gołda




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
0

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Sprawdźcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
18/04/2015 09:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska