Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO] - X Factor - Kacper Gołda
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]: X Factor Kacper Gołda, X Factor 4 Kacper Gołda, kacper gołda kim jest, kacper gołda kto to

Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]

RSS 11/03/2014 11:23 Komentarze 0
Kacper Gołd zachwycił jury X Factor delikatnym wykonem. Posłuchajcie komentarzy jury na ESKA.pl i wykonu Kacpra.
Kacper Gołd z X Factor Kacper Gołd z X Factor / YouTube X Factor
Ilustracja do artykułu: Fan Ewy Farnej Kacper Gołda zachwycił jury X Factor 4 [VIDEO]
Kacper Gołd z Janowca zachwycił jury X Factor. 16-latek przygodę ze śpiewaniem rozpoczął w szkole podstawowej. Na swoim kocie ma wiele nagród i wyróżnień muzycznych. - Od roku Kacper gra koncerty i występuje na imprezach zamkniętych.Wśród inspiracji muzycznych wymienia między innymi Amy Winehouse, Ewę Farną i Guns’n’Roses - czytamy na stronie X Factor.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Już teraz zachęcamy Was do posłuchania tego wykonu. Piszcie też na naszym Eskowym czacie, co myślicie o tym wykonie. Posłuchajcie też komentarzy jury. Kacper dostał 4 razy TAK.

X Factor - Kacper Gołda




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto wygrał 60. edycję Konkursu Eurowizji w Wiedniu? Finał Eurowizji 2015 rozpoczął się o godz. 21 w sobotę 23 maja 2015 roku. Zwycięzcę Eurowizji 2015 poznaliśmy tuż po północy! Kto nim został? Informację na temat tegorocznego laureata podamy tuż po ogłoszeniu wyników Eurowizji 2015. Przy okazji mocno trzymamy kciuki za Monikę Kuszyńską!
24/05/2015 01:08
Kim jest Polina Gagarina? Rosjanka wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]
0

Kim jest Polina Gagarina? Rosjanka wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]

Kim jest Polina Gagarina? Reprezentantka Rosji w pierwszym półfinale zachwyciła widzów nie tylko piosenką A Million Voices, ale także wyjątkową urodą, podkreśloną dodatkowo niesamowitą sukienką, inspirowaną jedną z kreacji Jennifer Lopez. Dowiedz się więcej o pięknej Polinie, która ma spore szanse wygrać konkurs Eurowizji 2015!    
24/05/2015 00:27
Eurowizja 2015: Łotwa - Aminata silną konkurencją dla Polski. Kim jest Aminata? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Łotwa - Aminata silną konkurencją dla Polski. Kim jest Aminata? [VIDEO]

Eurowizja 2015: Łotwa w finale konkursu wystąpiła tuż po Monice Kuszyńskiej. Reprezentantka Łotwy na Eurowizji to naprawdę silna konkurencja dla Polki. Kim jest Aminata?
23/05/2015 23:43
Eurowizja 2015: Szwecja skopiowała utwór Davida Guetty? Posłuchaj utworu Heroes Mansa Zelmerlowa [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Szwecja skopiowała utwór Davida Guetty? Posłuchaj utworu Heroes Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

Eurowizja 2015 - czy piosenka reprezentanta Szwecji to plagiat? Internauci zauważyli niezwykłe podobieństwo utworu Heroes w wykonaniu Mansa Zelmerlowa do utworu Lovers On The Sun autorstwa Davida Guetty i Sama Martina. Posłuchajcie obu piosenek i oceńcie sami!
23/05/2015 22:30
Eurowizja 2015 - zwycięzca tylko jeden, oto faworyci! Rosja wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015 - zwycięzca tylko jeden, oto faworyci! Rosja wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]

Zwycięzca Eurowizji 2015 - to na niego skierowane będą oczy całej Europy po finale konkursu z 23 maja. Zanim jednak odpowiedź na pytanie, kto wygrał Eurowizję 2015, uwagę jej fanów skupiają tegoroczni faworyci. Wśród nich m.in. Polina Gagarina. Czy Rosja wygra Eurowizję 2015?
23/05/2015 17:49
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]
2

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Polska w finale Eurowizji 2015 to występ Moniki Kuszyńskiej, który z pewnością oglądać będzie wielu Polaków trzymających kciuki za wokalistkę. Zobaczcie, kiedy polski występ na Eurowizji 2015 i o której godzinie Monika Kuszyńska pojawi się na scenie podczas finału w Wiedniu. O której włączyć telewizor, by nie przegapić występu Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Sprwdź na Eska.pl 
23/05/2015 17:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska