WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Familiada: niemal okrągłe warzywo - śmieszne odpowiedzi - Familiada: Niemal okrągłe warzywo - co odpowiedzieli uczestnicy?

Tagi związane z Familiada: niemal okrągłe warzywo - śmieszne odpowiedzi: familiada

Familiada: niemal okrągłe warzywo - śmieszne odpowiedzi

RSS 13/08/2017 16:29 Komentarze

Wpadki w Familiadzie chyba już powoli stają się tradycją. Tym razem uczetnicy bawią do łez swoimi odpowiedziami na pytanie o "niemal okrągłe warzywo". Nie uwierzycie, co powiedzieli!

Familiada: niemal okrągłe warzywo - śmieszne odpowiedzi screen z filmu Familiada - Niemal okrągłe warzywo... / fot. youtube.com / kanał ks.Maras
Ilustracja do artykułu: Familiada: niemal okrągłe warzywo - śmieszne odpowiedzi

Niemal okrągłe warzywo - pytanie w Familiadzie sprawiło ostatnio sporo kłopotu niektórym uczestnikom. Jak zwykle to bywa w takich przypadkach, fragment programu ze śmiesznymi odpowiedziami szybko znalazł się w sieci. Czy oni nie wiedzą czym się różnią warzywa od owoców? A może nie rozróżniają kształtów? Jedno jest pewne - swoimi żenującymi wpadkami rozbawili nawet Karola Strasburgera, który nie mógł się powstrzymać przed skomentowaniem najgłupszych odpowiedzi.

Wpadki z Familiady - niemal okrągłe warzywo

Pozdróżnicy i Adamczukowie w 2342. odcinku Familiady dostarczyli niezwykłej rozrywki najpierw telewidzom TVP1, a teraz internautom. Sprawdź, na co wpadli uczestnicy myśląc o "niemal okrągłym warzywie". Kolejne wpadki w Familiadzie do sprawdzenia poniżej.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
0

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?
18/08/2017 18:27
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!
0

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!
18/08/2017 16:28
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017 w TV
0

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017 w TV

Festiwal Weselnych Przebojów - 18 sierpnia od godziny 20:05 w Polsacie usłyszymy najczęściej grane hity na polskich weselach. Bo czy można wyobrazić sobie te imprezy bez popularnych piosenek: Windą do nieba, Parostatek, Ona tańczy dla mnie, Biały miś i Żono moja? 
18/08/2017 16:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
18/08/2017 15:19
Linia na dłoni, dzięki której jesteś szczęściarzem. Masz ją?
0

Linia na dłoni, dzięki której jesteś szczęściarzem. Masz ją?

Linie na dłoniach mają różne znaczenie. Jednak jedna z nich zapewnia człowiekowi szczęście. Która?
18/08/2017 15:07
1001 pup z całego świata. Zdjęcia udowodniły, że każda kobieca pupa jest inna
0

1001 pup z całego świata. Zdjęcia udowodniły, że każda kobieca pupa jest inna

1001 pośladków - to projekt dwóch Kanadyjek, które postanowiły udowodnić, że każda kobieca pupa na świecie jest inna, ale równie piękna. 
18/08/2017 14:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA