WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eye Contact Experiment Warszawa 2017 - szczegóły wyjątkowej akcji!

Tagi związane z Eye Contact Experiment Warszawa 2017 - szczegóły wyjątkowej akcji!: eye contact experiment, warszawa

Eye Contact Experiment Warszawa 2017 - szczegóły wyjątkowej akcji!

RSS 17/07/2017 14:45 Komentarze

Eye Contact Experiment 2017 - co to jest i kiedy się odbędzie? Sprawdź szczegóły akcji na ESKA.pl

Eye Contact Experiment 2017 - co to jest? / fot.youtube.com / kanał New York Real
Ilustracja do artykułu: Eye Contact Experiment Warszawa 2017 - szczegóły wyjątkowej akcji!

Eye Contact Experiment 2017 - co to jest? To wyjątkowa akcja, która polega na odbudowywaniu relacji międzyludzkich. Ludzie spotykają się w miejscu publicznym i patrzą sobie w oczy przez 1 minutę. Wydarzenie odbywa się każdego roku w wielu miastach na całym świecie. W tym roku ponownie będziemy mogli tego doświadczyć także w Polsce. Akcja powstała z inicjatywy Libernators International - grupy ludzi, którzy chcą odbudować u innych poczucie otwartości i jedności.

Eye Contact Experiment 2017 - gdzie i kiedy?

Tegoroczna edycja Eye Contact Experiment Warszawa 2017 odbędzie się 23 września i zawita także do Polski. Kolejny raz przypadkowe osoby spotkają się na Placu Zamkowym pod Kolumną Zygmunta III Wazy. Event jest całkowicie darmowy i każdy może do niego dołączyć. Więcej szczegółów akcji zostanie podanych już niedługo. Aby być na bieżąco dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku.

Poniżej filmik z ubiegłorocznej edycji Eye Contact Experiment, który został nagrany w Nowym Jorku. Łzy, uśmiech oraz przytulanie - czy weźmiesz udział w Warszawie?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?
0

Eurowizja Chórów 2017. Gdzie i kiedy oglądać na żywo online i w TV?

Eurowizja Chórów już 22 lipca 2017 roku! Sprawdzamy, gdzie można oglądać transmisję na żywo z Eurowizji dla chórów w telewizji i internecie.
22/07/2017 15:51
Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?
0

Męskie Granie 2017: transmisja online. Gdzie oglądać na żywo?

Męskie Granie 2017 - czy obejrzymy tegoroczne koncerty ONLINE? Będzie transmisja na żywo w internecie? Sprawdź, co wiemy na ESKA.pl. 
22/07/2017 15:19
Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - transmisja online na żywo. Gdzie oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 online będzie udostępnione? Gdzie oglądać transmisję z najlepszego w Europie festiwalu muzyki elektronicznej? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły - na ESKA.pl!
22/07/2017 15:18
Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO
0

Depeche Mode zagrało w Warszawie 21.07.2017. Jak było? ZDJĘCIA, VIDEO

Depeche Mode 21.07.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie był z pewnością jednym z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Polsce. Co się działo? Zdjęcia i filmy z koncertu Depeszów na ESKA.pl.
22/07/2017 10:26
Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci
0

Chester Bennington: oficjalna przyczyna śmierci

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci wokalisty Chestera Benningtona z Linkin Park.
22/07/2017 09:10
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
22/07/2017 09:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program