WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » EWELINA LISOWSKA Z X Factor żałuje, że odpadli Soul City. Czy ma już gotową piosenkę na finał? Posłuchaj wywiadu dla Eska.pl! [WYWIAD MP3] - EWELINA LISWOSKA Z X Factor żałuje, że odpadli Soul City. Czy ma już gotową piosenkę na finał. Posłuchaj wywiadu! [WYWIAD MP3]

Tagi związane z EWELINA LISOWSKA Z X Factor żałuje, że odpadli Soul City. Czy ma już gotową piosenkę na finał? Posłuchaj wywiadu dla Eska.pl! [WYWIAD MP3]: x factor, dawid podsiadło, soul city, ewelina lisowska, kruszynka z x factor, ewelina z x factor, marcin spenner

EWELINA LISOWSKA Z X Factor żałuje, że odpadli Soul City. Czy ma już gotową piosenkę na finał? Posłuchaj wywiadu dla Eska.pl! [WYWIAD MP3]

RSS 21/05/2012 14:32 Komentarze
Ewelina Lisowska będzie walczyć o finał X Factor? Wszystko na to wskazuje! Podopieczna Tatiany Okupnik świetnie sobie radzi i zdobywa najwyższe noty od jury. Co pokaże w finale? Posłuchaj wywiadu dla Eska.pl
Krusznka, czyli Ewelina Lisowska z X Factor szturmem zdobywa serca widzów i jury.

Z programu na program jest coraz lepsza i pokazuje za każdym razem inną twarz.
Metamorfozy Eweliny to szeroki wachlarz - od Marylin Monroe po Agnieszkę Chylińską!

Ewelina będzie walczyć o półfinał już 26.05 z Dawidem Podsiadło, Marcinem Spennerem i The Chance.

W ćwierćfinale odpadł zespół Soul City.

Soul City nie przeszli do półfinału!

Ewelina nie kryła żalu, bo bardzo zżyła się z kolegami z zespołu. Co jeszcze na m powiedziała po livie? Posłuchaj wywiadu dla Eska.pl!
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI
0

Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Jak wygląda sytuacja w każdej z grup? Kiedy są konkretne mecze? Dokładny terminarz, tabele grup i wyniki poznacie na ESKA.pl
18/06/2018 20:07
ESKA Dawaj - Jankes w Moskwie kibicuje biało czerwonym!
0

ESKA Dawaj - Jankes w Moskwie kibicuje biało czerwonym!

Jankes, Ola Kot i Kasia Węsierska pojechali do Moskwy, by kibicować naszym w meczu z Senegalem. Śledźcie nasze relacje przez cały wtorek 19 czerwca!
18/06/2018 19:05
POLSKA - SENEGAL 2018: SKŁAD na mecz 19.06. [MUNDIAL 2018]
0

POLSKA - SENEGAL 2018: SKŁAD na mecz 19.06. [MUNDIAL 2018]

Polska - Senegal, czyli pierwszy mecz naszej reprezentacji na Mundialu 2018! Kto zagra 19 czerwca o trzy punkty z Senegalem? Skład poznacie na ESKA.pl!
18/06/2018 18:42
Polska - Senegal 2018: TRANSMISJA. O której i gdzie oglądać ONLINE i w TV?
0

Polska - Senegal 2018: TRANSMISJA. O której i gdzie oglądać ONLINE i w TV?

Polska - Senegal 19.06.2018 na żywo przed telewizorami zobaczą miliony widzów! Gdzie i o której transmisja w internecie i telewizji?
18/06/2018 18:41
MUNDIAL 2018 - MECZE 19.06. Kto gra we wtorek? [TERMINARZ]
0

MUNDIAL 2018 - MECZE 19.06. Kto gra we wtorek? [TERMINARZ]

Mecze na Mundialu 19 czerwca 2018 to święto dla polskich kibiców! Nasza reprezentacja rozpoczyna zmagania w fazie grupowej MŚ Rosja!
18/06/2018 18:05
Najsłodszy wywiad polskich piłkarzy! Przeprowadziła go 6-latka
0

Najsłodszy wywiad polskich piłkarzy! Przeprowadziła go 6-latka

O co polskich piłkarzy może zapytać 6-latka? Niektóre z jej pytań były naprawdę trudne! Na ESKA.pl zobaczycie najsłodszy wywiad, jaki kiedykolwiek przeprowadzono z Biało-Czerwonymi.
18/06/2018 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Polska - Senegal 2018: TRANSMISJA. O której i gdzie oglądać ONLINE i w TV?

Polska - Senegal 2018: TRANSMISJA. O której i gdzie oglądać ONLINE i w TV?

18/06/2018 18:41

0
Beyonce i Jay-Z zdradzają szczegóły rozstania i powrotu: "masz szczęście, że cię nie zabiłam"

Beyonce i Jay-Z zdradzają szczegóły rozstania i powrotu: "masz szczęście, że cię nie zabiłam"

18/06/2018 14:18

0
KSW 45 - Popek w Londynie! Z kim walczy na KSW 6.10.2018?

KSW 45 - Popek w Londynie! Z kim walczy na KSW 6.10.2018?

18/06/2018 12:11

0
Hat trick - co to znaczy? Wyjaśniamy znaczenie

Hat trick - co to znaczy? Wyjaśniamy znaczenie

18/06/2018 11:34

0
Years & Years w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu

Years & Years w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu

18/06/2018 11:01

0
Łowcy Gwiazd na Mundial 2018 - stadionowy hit czy kit?

Łowcy Gwiazd na Mundial 2018 - stadionowy hit czy kit?

18/06/2018 10:31

0
informacje
Polecamy
Łowcy Gwiazd na Mundial 2018
Czy piłkarska wersja piosenki Cleo to hit czy kit?
  • HIT!
  • KIT!
  • Nie wiem
polub
ESKA