WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka' - Ewa Farna narzeka na Zenka Martyniuka i disco polo

Tagi związane z Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka': disco polo, ewa farna 2017, zenek martyniuk 2017

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

RSS 23/06/2017 13:41 Komentarze

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?

Ewa Farna narzeka na Zenka Martyniuka i disco polo Ewa Farna narzeka na Zenka Martyniuka i disco polo / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna delikatnie mówiąc nie jest fanką Zenka Martyniuka i całego gatunku disco polo. Gwiazda zdaje sobie jednak sprawę z ogromnej popularności tego nurtu muzycznego w naszym kraju. Wygląda na to, że piosenkarce nie podoba się też to, że tak dużo ludzi w Polsce woli bawić się do hitów disco polo zamiast wybrać się na koncerty wykonawców tworzących bardziej ambitne treści. - Zostałam wygryziona przez Zeona Martyniuka. Ludziom brakuje prostych piosenek, disco polo się do tego nadaje. Fajne do kiełbasy na imprezie, nie słucham takiego nurtu. Nie chciałabym tego śpiewać, ale w Polsce to jest główny nurt - powiedziała Ewa Farna w wywiadzie w studiu Telewizji WP.

Ewa Farna śmieje się z Zenka Martyniuka i disco polo

Choć autor hitu Oczy zielone do tej pory nie zareagował na wypowiedź Ewy Farnej, to jej słowa na temat disco polo poruszyły innego gwiazdora. Swoje trzy grosze postanowił bowiem wtrącić Sławek Świerzyński. - Zenek ma w tym roku swój wielki powrót i nie rozumiem tych ataków. Co z tego, że Ewa ma dobry głos, jak jej problemem jest brak przeboju. Zaśpiewajcie tak, by publiczność chciała was słuchać! - powiedział lider zespołu Bayer Full.

Zgadzacie się ze zdaniem Ewy Farnej, że disco polo to muzyka do kiełbasy?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017 Gdynia: Program, Artyści
0

Męskie Granie 2017 Gdynia: Program, Artyści

Męskie Granie odbędzie już 29.07.2017 w Gdyni. Na scenie wystąpi mnóstwo artystów z Moniką Brodką, Organkiem i Piotrem Roguckim. Sprawdź, kto zagra w Parku Kolibki.
25/07/2017 12:34
Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park
0

Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park

Chester Bennigton żegnany przez mieszkańców Wrocławia! Gdzie i kiedy? Szczegóły wydarzenia podrzucamy na ESKA.pl
25/07/2017 12:29
Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...
0

Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...

Luis Fonsi zyskał popularność dzięki Despacito. Przystojny muzyk prosto z gorącego Portoryko skradł serca milionów fanek. Jednak Luis Fonsi nie zawsze tak wyglądał!
25/07/2017 12:25
Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery
0

Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery

Dziewczynom z Fifth Harmony nie udało się utrzymać w tajemnicy szczegółów ich nowej płyty 2017. Znamy już tytuł i datę premiery pierwszego albumu 5H bez Camili Cabello!
25/07/2017 12:18
Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?
0

Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?

Justin Bieber odwołuje Purpose World Tour. Co jest powodem tej decyzji? 
25/07/2017 11:33
Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki
0

Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki

Depresja to jedno z najcięższych i najgroźniejszych zaburzeń psychicznych. Gdzie powinny szukać pomocy osoby z nią walczące? Sprawdźcie już teraz
25/07/2017 11:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program