WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO] - Ewa Farna - (W)INNA?

Tagi związane z Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]: ewa farna płyta, ewa farna winna, ewa farna (w)inna, ewa farna płyta 2013, ewa farna krążek 2013, ewa farna album 2013, ewa farna kiedy album 2013, ewa farna październik

Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze
Ewa Farna przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Już w październiku na sklepowe półki trafi jej najnowszy album (W)INNA?
Ewa Farna Ewa Farna / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]
Ewa Farna - (W)INNA? - tak nazywa się kolejny album na koncie artystki. Farna po trzech latach postanowiła wydać kolejny krążek. Ostatni wyszedł w 2010 roku pod nazwą EWAkuacja.

Najnowszy krążek promuje singiel Znak, który już podbił listy przebojów. Obecnie Znak na YouTube doczekał się ponad 2 mln odsłon. Na nowej płycie pojawi się też prawdopodobnie utwór o tytule - To ja, który Farna zaśpiewała podczas II Międzynarodowego Zlotu Fanów Ewy Farnej w Złotoryi.

>>> eskaGo - zabierz muzykę ze sobą!

Premiera nowej płyty Ewy Farnej jeszcze w 2013 roku. (W)INNA? do sprzedaży trafi 22 października.

Ewa Farna - Znak



To ja - Ewa Farna


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Impreska. Volume 28: Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!
0

Impreska. Volume 28: Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!

Impreska. Volume 28 z hiatami Moniki Lewczuk, Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!
29/06/2017 10:48
Warszawa - Papalina po Kuchennych Rewolucjach została zamknięta?
0

Warszawa - Papalina po Kuchennych Rewolucjach została zamknięta?

Chorwacja restauracja Papalina po Kuchennych Rewolucjach nie stanęła na nogi. Co się stało?
29/06/2017 09:39
Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?
0

Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?

Lech Poznań - Pelister to pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
29/06/2017 09:32
Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY
0

Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach Divide Tour w Europie. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert twórcy Shape Of You? Ile kosztują bilety na występ brytyjskiego wokalisty? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
28/06/2017 21:55
Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO
0

Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO

Open'er 2017 28.06 - relacja z pierwszego dnia festiwalu już na ESKA.pl. Kto wystąpi na scenie? Zdjęcia, ciekawostki i praktyczne informacje w jednym miejscu. Śledź naszą relację i bądź na bieżąco z najważniejszą muzyczną imprezą w Gdyni.
28/06/2017 18:43
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA