WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO] - Ewa Farna - (W)INNA?

Tagi związane z Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]: ewa farna płyta, ewa farna winna, ewa farna (w)inna, ewa farna płyta 2013, ewa farna krążek 2013, ewa farna album 2013, ewa farna kiedy album 2013, ewa farna październik

Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze
Ewa Farna przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Już w październiku na sklepowe półki trafi jej najnowszy album (W)INNA?
Ewa Farna Ewa Farna / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]
Ewa Farna - (W)INNA? - tak nazywa się kolejny album na koncie artystki. Farna po trzech latach postanowiła wydać kolejny krążek. Ostatni wyszedł w 2010 roku pod nazwą EWAkuacja.

Najnowszy krążek promuje singiel Znak, który już podbił listy przebojów. Obecnie Znak na YouTube doczekał się ponad 2 mln odsłon. Na nowej płycie pojawi się też prawdopodobnie utwór o tytule - To ja, który Farna zaśpiewała podczas II Międzynarodowego Zlotu Fanów Ewy Farnej w Złotoryi.

>>> eskaGo - zabierz muzykę ze sobą!

Premiera nowej płyty Ewy Farnej jeszcze w 2013 roku. (W)INNA? do sprzedaży trafi 22 października.

Ewa Farna - Znak



To ja - Ewa Farna


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to spektakularne i rzadkie zjawisko astronomiczne, które będziemy mieli okazję podziwiać już 21 sierpnia. Umożliwi nam to transmisja na żywo. Gdzie oglądać całkowite zaćmienie Słońca 2017?
21/08/2017 19:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - online. Transmisja w internecie

Zaćmienie Słońca 2017 już 21 sierpnia! Gdzie oglądać online? Będzie transmisja w internecie? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl, aby nie przegapić tego wyjątkowego zjawiska astronomicznego. 
21/08/2017 19:22
Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18
0

Kiedy pierwsze lekcje? Początek roku szkolnego 2017/18

Początek roku szkolnego 2017 - 2018 już za pasem! Tradycyjnie pierwszy dzwonek uczniowie słyszą pierwszego września jednak tym razem wyjątkowo stanie się to później. Odpowiadamy kiedy.
21/08/2017 17:03
Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski
0

Tom Swoon - wyjątkowa trasa #574 TOUR pod patronatem Radia Eski

Tom Swoon i Radio Eska zapraszają na wyjątkową trasę #574 TOUR, która obejmie 6 polskich miast. Sprawdź, gdzie i kiedy zagra jeden z najlepszych polskich Dj-ów.
21/08/2017 16:42
'To' Straszy w VR. Zobaczcie zwiastun horroru w technologii 360 stopni
0

'To' Straszy w VR. Zobaczcie zwiastun horroru w technologii 360 stopni

To, jest remak'em filmu z 1990 roku opartego na książce Stephena Kinga. Wytwórnia Warner Bros właśnie zamieściła kolejny zwiastun horroru. Trailer przeraża w technologii 360 stopni!
21/08/2017 16:40
Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu
0

Game of thrones s07e07 - hakerzy grożą udostępnieniem w sieci finału siódmego sezonu

Gra o tron - finał siódmego sezonu już niedługo. Tymczasem hakerzy grożą wrzuceniem go do sieci przed premierą w HBO. Czy tak faktycznie może się stać?
21/08/2017 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA