WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO] - Ewa Farna - (W)INNA?

Tagi związane z Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]: ewa farna płyta, ewa farna winna, ewa farna (w)inna, ewa farna płyta 2013, ewa farna krążek 2013, ewa farna album 2013, ewa farna kiedy album 2013, ewa farna październik

Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]

RSS 16/09/2013 19:04 Komentarze
Ewa Farna przygotowała niespodziankę dla swoich fanów. Już w październiku na sklepowe półki trafi jej najnowszy album (W)INNA?
Ewa Farna Ewa Farna / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - (W)INNA? Znamy datę premiery nowej płyty Ewy Farnej [VIDEO]
Ewa Farna - (W)INNA? - tak nazywa się kolejny album na koncie artystki. Farna po trzech latach postanowiła wydać kolejny krążek. Ostatni wyszedł w 2010 roku pod nazwą EWAkuacja.

Najnowszy krążek promuje singiel Znak, który już podbił listy przebojów. Obecnie Znak na YouTube doczekał się ponad 2 mln odsłon. Na nowej płycie pojawi się też prawdopodobnie utwór o tytule - To ja, który Farna zaśpiewała podczas II Międzynarodowego Zlotu Fanów Ewy Farnej w Złotoryi.

>>> eskaGo - zabierz muzykę ze sobą!

Premiera nowej płyty Ewy Farnej jeszcze w 2013 roku. (W)INNA? do sprzedaży trafi 22 października.

Ewa Farna - Znak



To ja - Ewa Farna


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki
0

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.
23/05/2017 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...
0

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.
23/05/2017 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat
0

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.
23/05/2017 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'
0

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...
23/05/2017 16:40
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?
0

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
23/05/2017 16:39
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
23/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA