WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO] - Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]

Tagi związane z Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]: Ewa Farna wrzuta, Ewa Farna blog, Ewa Farna Facebook, Ewa Farna nowa płyta

Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]

RSS 07/03/2013 09:26 Komentarze
Ewa Farna - nowa płyta już wkrótce! Gwiazda ujawniła właśnie w sieci film, na którym pokazuje jak pracuje w studio, jak wygłupia się ze swoją ekipą a także jak ćwiczy taniec w rytm przeboju Beyonce. Zobacz na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty Ewakuacja
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
Ewa Farna - nowa płyta ma się pojawić już wkrótce! Zapowiedziana jest na wiosnę 2013.

Wokalistka ujawniła właśnie na swoim kanale YouTube własnoręcznie zmontowany film, na którym pokazuje jak pracuje w studio nad nowymi piosenkami, jak wygłupia się ze swoją ekipą, a także jak ćwiczy taniec w rytm jednego z przebojów Beyonce.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Ewa Farna - Music Is Everywhere. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Ewa Farna też śpiewa z kozą! Zobacz hity Ewy Farnej w wersji Goat Edition! [AUDIO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Tour de Pologne 2016 - kiedy? Trasa, data i transmisja TdP 2016
0

Tour de Pologne 2016 - kiedy? Trasa, data i transmisja TdP 2016

Tour de Pologne 2016, to największy i najpopularniejszy wyścig kolarski w Polsce. Kiedy jest TdP 2016? Jak wygląda trasa? Gdzie oglądać Tour de Pologne 2016? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
28/06/2016 14:39
Gra o Tron s06e10 online: dziesiąty odcinek Game of Thrones VI: The Winds of Winter po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e10 online: dziesiąty odcinek Game of Thrones VI: The Winds of Winter po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e10 online już po polsku! Premiera ostatniego odcinka najnowszego sezonu Gry o Tron już w Polsce - legalnie i w wysokiej jakości.
28/06/2016 14:32
ESKA Music Awards 2016 - kiedy i gdzie?
0

ESKA Music Awards 2016 - kiedy i gdzie?

ESKA Music Awards 2016 nadchodzi wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA. Bliższe informacje o gali ESKA Music Awards 2016 znajdziecie w poniższym artykule!
28/06/2016 13:57
Sylwia Grzeszczak hejtuje fankę. Czy słusznie?
0

Sylwia Grzeszczak hejtuje fankę. Czy słusznie?

Sylwia Grzeszczak skrytykowała zachowanie jednej ze swoich fanek. "Nie pozwolę nigdy na takie coś" - zapowiedziała wściekła wokalistka wyjaśniając całą sytuację.
28/06/2016 13:55
Islandia na Euro 2016. Za co pokochała ich cała Europa?
0

Islandia na Euro 2016. Za co pokochała ich cała Europa?

Islandia na Euro 2016 zaskoczyła wszystkich. Piłkarze tego małego kraju zasłynęli z waleczności, genialnych kibiców, szalonego komentatora i w mgnieniu oka islandzkich wikingów pokochała cała Europa. 
28/06/2016 12:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA