WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO] - Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]: Ewa Farna wrzuta, Ewa Farna blog, Ewa Farna Facebook, Ewa Farna nowa płyta

Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]

RSS 07/03/2013 09:26 Komentarze 0
Ewa Farna - nowa płyta już wkrótce! Gwiazda ujawniła właśnie w sieci film, na którym pokazuje jak pracuje w studio, jak wygłupia się ze swoją ekipą a także jak ćwiczy taniec w rytm przeboju Beyonce. Zobacz na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty Ewakuacja
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
Ewa Farna - nowa płyta ma się pojawić już wkrótce! Zapowiedziana jest na wiosnę 2013.

Wokalistka ujawniła właśnie na swoim kanale YouTube własnoręcznie zmontowany film, na którym pokazuje jak pracuje w studio nad nowymi piosenkami, jak wygłupia się ze swoją ekipą, a także jak ćwiczy taniec w rytm jednego z przebojów Beyonce.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Ewa Farna - Music Is Everywhere. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Ewa Farna też śpiewa z kozą! Zobacz hity Ewy Farnej w wersji Goat Edition! [AUDIO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash odc. 4: kto odpadł, a kto skoczył najlepiej? Wyniki na ESKA.pl [VIDEO]
0

Celebrity Splash odc. 4: kto odpadł, a kto skoczył najlepiej? Wyniki na ESKA.pl [VIDEO]

Za nami 4. odcinek Celebrity Splash w Polsacie. Kto odpadł? Kto przeszedł dalej i znajdzie się w kolejnym etapie Celebrity Splash? Kto był zwycięzcą 4 odc. Celebrity Splash z 28.03.2015? Sprawdź na ESKA.pl 
29/03/2015 09:10
Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015 na żywo w TV lub online zobaczyć chcą na pewno fani nominowanych do nagród gwiazd. ESKA.pl sprawdza, gdzie oglądać Kids Choice Awards 2015 w telewizji i internecie w wersji live. Mamy również dla Was informacje, o której godzinie zaczyna się KCA 2015. Gotowi na transmisję gali Kids Choice Awards 2015 pełną m.in. muzycznych emocji?
29/03/2015 08:45
Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]

Polska - Irlandia 2015: online i na żywo transmisję meczu eliminacji do Euro 2016 będzie można obejrzeć w internecie? Gdzie szukać live streamów do meczu Polska - Irlandia? Przetrzepaliśmy internety w poszukiwaniu linków do transmisji meczu Polska - Irlandia 
29/03/2015 08:44
Kiedy jest zmiana czasu 2015 na zimowego na letni: jak przestawiamy zegarek i po co zmienia się czas? Szukamy Daylight! [VIDEO]
0

Kiedy jest zmiana czasu 2015 na zimowego na letni: jak przestawiamy zegarek i po co zmienia się czas? Szukamy Daylight! [VIDEO]

W którą stronę jest zmiana czasu w marcu 2015? Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2015 z zimowego na letni? ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na letni razem z nami!
29/03/2015 08:42
Warsaw Shore 3. odc. 1 już w ten weekend 29 marca 2015. Nowi uczestnicy mają za sobą pierwszą imprezę [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3. odc. 1 już w ten weekend 29 marca 2015. Nowi uczestnicy mają za sobą pierwszą imprezę [VIDEO]

Rusza nowy sezon Warsaw Shore. 3 edycja kontrowersyjnego reality show startuje już w najbliższy weekend. Warsaw Shore 3 odc. 1 zobaczymy już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Kto dołączył do Ekipy z Warszawy? Poznaj nowych uczestników Warsaw Shore 3
29/03/2015 08:34
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni - kiedy i w którą stronę przestawiamy czas? Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni - kiedy i w którą stronę przestawiamy czas? Czy czeka nas Time Warp? [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni czeka nas już w najbliższy weekend. Jaka jest dokładna data przestawiania zegarków z czasu zimowego na letni? W którą stronę przestawiamy zegarki podczas zmiany czasu z zimowego na letni? Na ESKA.pl podpowiadamy jak przestawić zegarki, aby nie doszło do zapętlenia czasu, tak jak w utworze Time Warp
28/03/2015 23:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska