Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO] - Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]: Ewa Farna wrzuta, Ewa Farna blog, Ewa Farna Facebook, Ewa Farna nowa płyta

Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]

RSS 07/03/2013 09:26 Komentarze 0
Ewa Farna - nowa płyta już wkrótce! Gwiazda ujawniła właśnie w sieci film, na którym pokazuje jak pracuje w studio, jak wygłupia się ze swoją ekipą a także jak ćwiczy taniec w rytm przeboju Beyonce. Zobacz na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty Ewakuacja
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
Ewa Farna - nowa płyta ma się pojawić już wkrótce! Zapowiedziana jest na wiosnę 2013.

Wokalistka ujawniła właśnie na swoim kanale YouTube własnoręcznie zmontowany film, na którym pokazuje jak pracuje w studio nad nowymi piosenkami, jak wygłupia się ze swoją ekipą, a także jak ćwiczy taniec w rytm jednego z przebojów Beyonce.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Ewa Farna - Music Is Everywhere. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Ewa Farna też śpiewa z kozą! Zobacz hity Ewy Farnej w wersji Goat Edition! [AUDIO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają  zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - kiedy będą wyniki? Uczniowie nie mogą się doczekać, dlatego sprawdzamy też datę dostarczenia zaświadczeń do szkół oraz bezpośrednio do rąk uczniów. Czytaj o szczegółach i Wait Your Turn!
28/05/2015 16:54
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: WYNIKI - kiedy będą? Wszystko o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2015?
28/05/2015 16:30
Mecze Polska - Rosja w LŚ 2015 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]
0

Mecze Polska - Rosja w LŚ 2015 28-29.05: składy polskiej i rosyjskiej reprezentacji. Poznajcie każdą z Team [VIDEO]

Znamy składy reprezentacji na mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015, które odbędą się 28 i 29 maja. Zobaczcie już teraz, kto zagra na boisku w starciach Polska - Rosja w LŚ 2015. Reprezentacja Polski i reprezentacja Rosji to naprawdę mocne zespoły. Który Team okaże się lepszy?
28/05/2015 16:02
LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

LOTTO wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów w kumulacji LOTTO możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
28/05/2015 15:59
Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Hayden James - Something About You. Posłuchaj hitu z Australii [AUDIO]

Hayden James - Something About You to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Elektroniczny kawałek australisjkiego didżeja powoli podbija europejskie listy przebojów. Czy spodoba się także polskim słuchaczom? Przekonaj się sam i słuchaj utworu przed radiową premierą już teraz - na ESKA.pl
28/05/2015 15:19
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
0

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: transmisja na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
28/05/2015 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska