Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO] - Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]: Ewa Farna wrzuta, Ewa Farna blog, Ewa Farna Facebook, Ewa Farna nowa płyta

Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]

RSS 07/03/2013 09:26 Komentarze 0
Ewa Farna - nowa płyta już wkrótce! Gwiazda ujawniła właśnie w sieci film, na którym pokazuje jak pracuje w studio, jak wygłupia się ze swoją ekipą a także jak ćwiczy taniec w rytm przeboju Beyonce. Zobacz na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty Ewakuacja
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
Ewa Farna - nowa płyta ma się pojawić już wkrótce! Zapowiedziana jest na wiosnę 2013.

Wokalistka ujawniła właśnie na swoim kanale YouTube własnoręcznie zmontowany film, na którym pokazuje jak pracuje w studio nad nowymi piosenkami, jak wygłupia się ze swoją ekipą, a także jak ćwiczy taniec w rytm jednego z przebojów Beyonce.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Ewa Farna - Music Is Everywhere. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Ewa Farna też śpiewa z kozą! Zobacz hity Ewy Farnej w wersji Goat Edition! [AUDIO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Magic Mike XXL - Channing Tatum tańczy lepiej od Madonny? Zobaczcie jego Voguing! [VIDEO]
0

Magic Mike XXL - Channing Tatum tańczy lepiej od Madonny? Zobaczcie jego Voguing! [VIDEO]

Channing Tatum tańczy voguing lepiej od Madonny? Do sieci trafiło nagranie, na którym odtwórca głównej roli w filmie Magic Mike XXL prezentuje różne style muzyczne. Na ESKA.pl znajdziecie video z jego popisami!
02/07/2015 17:14
Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out
0

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - która z zawodniczek wygrała spotkanie z 4 lipca 2015 roku? Czy polska tenisista dostanie się do kolejnego etapu Wimbledonu 2015? Spotkanie Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - wynik meczu na ESKA.pl
02/07/2015 17:13
Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!
0

Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!

Miley Cyrus całująca się z dziewczyną - pewnie jej dziewczyną - Stellą Maxwell jest na pierwszych stronach gazet i portali plotkarskich. Film z intymną sceną pocałunku nagrał i opublikował serwis TMZ. Zobaczcie sami.
02/07/2015 16:47
Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora
0

Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora

Terminator Genisys: premiera filmu w polskich kinach już 1 lipca 2015. Jakie są pierwsze komentarze kinomanów. Czym zaskoczy nas nowy Terminator? Informacje na temat kolejnej części Terminatora na ESKA.pl 
02/07/2015 16:45
Opener 2015 dzień 2: co się działo podczas drugiego dnia festiwalu w Gdyni?
0

Opener 2015 dzień 2: co się działo podczas drugiego dnia festiwalu w Gdyni?

Open'er Festival 2015 w Gdyni trwa w najlepsze. Jakie atrakcje przynosi drugi dzień imprezy? Sprawdź na ESKA.pl
02/07/2015 16:36
Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015
0

Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015

Rajd Polski 2015 - Robert Kubica wystartuje już w ten weekend. W dniach 2-5 lipca 2015 zobaczymy kolejny wielki rajd WRC. Gdzie oglądać transmisję TV na żywo - o której godzinie i na jakim programie będziemy mogli zobaczyć m.in. start Roberta Kubicy? Sprawdźcie szczegóły.
02/07/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska