WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO] - Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]: Ewa Farna wrzuta, Ewa Farna blog, Ewa Farna Facebook, Ewa Farna nowa płyta

Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]

RSS 07/03/2013 09:26 Komentarze 0
Ewa Farna - nowa płyta już wkrótce! Gwiazda ujawniła właśnie w sieci film, na którym pokazuje jak pracuje w studio, jak wygłupia się ze swoją ekipą a także jak ćwiczy taniec w rytm przeboju Beyonce. Zobacz na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty Ewakuacja
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
Ewa Farna - nowa płyta ma się pojawić już wkrótce! Zapowiedziana jest na wiosnę 2013.

Wokalistka ujawniła właśnie na swoim kanale YouTube własnoręcznie zmontowany film, na którym pokazuje jak pracuje w studio nad nowymi piosenkami, jak wygłupia się ze swoją ekipą, a także jak ćwiczy taniec w rytm jednego z przebojów Beyonce.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Ewa Farna - Music Is Everywhere. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Ewa Farna też śpiewa z kozą! Zobacz hity Ewy Farnej w wersji Goat Edition! [AUDIO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
3

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 17:10
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 listopada wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
22/10/2014 17:09
Powrót The Veronicas: nowy singiel, nowa płyta, nowa wytwórnia. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
4

Powrót The Veronicas: nowy singiel, nowa płyta, nowa wytwórnia. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

The Veronicas po kilku latach zmagań z wytwórnią płytową powracają z nową płytą. Kiedy premiera trzeciego studyjnego albumu sióstr Origliasso? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
22/10/2014 17:07
Gołota vs Nicholson - wynik na ESKA.pl chwilę po walce. Dla kogo You're The Best? [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson - wynik na ESKA.pl chwilę po walce. Dla kogo You're The Best? [VIDEO]

Wynik walki Gołota vs Nicholson na ESKA.pl chwilę po starciu. Mamy dla Was odpowiedź na pytanie, kto wygrał walkę Gołota vs Nicholson. Zobaczcie rezultat ostatniej walki Gołoty i zaśpiewajcie You're The Best zwycięzcy!
22/10/2014 17:05
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przestawiamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przestawiamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
22/10/2014 16:57
Gołota vs Nicholson: walka na YouTube hitem sieci jak Anaconda Nicki Minaj? [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: walka na YouTube hitem sieci jak Anaconda Nicki Minaj? [VIDEO]

Gołota vs Nicholson na YouTube po starciu 25 października 2014 roku - ten filmik może być hitem sieci i zbierać kliki jak np. Anaconda Nicki Minaj, oczywiście jeśli w ogóle pojawi się w sieci. ESKA.pl sprawdza, dlaczego i ma dla Was bokserski film zamiast walki Gołoty z Nicholsonem z YouTube.
22/10/2014 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]