WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO] - Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]: Ewa Farna wrzuta, Ewa Farna blog, Ewa Farna Facebook, Ewa Farna nowa płyta

Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]

RSS 07/03/2013 09:26 Komentarze 0
Ewa Farna - nowa płyta już wkrótce! Gwiazda ujawniła właśnie w sieci film, na którym pokazuje jak pracuje w studio, jak wygłupia się ze swoją ekipą a także jak ćwiczy taniec w rytm przeboju Beyonce. Zobacz na Eska.pl!
/ fot. fragment okładki płyty Ewakuacja
Ilustracja do artykułu: Ewa Farna - nowa płyta. Zobacz, jak Ewa pracuje w studio i jak tańczy! [VIDEO]
Ewa Farna - nowa płyta ma się pojawić już wkrótce! Zapowiedziana jest na wiosnę 2013.

Wokalistka ujawniła właśnie na swoim kanale YouTube własnoręcznie zmontowany film, na którym pokazuje jak pracuje w studio nad nowymi piosenkami, jak wygłupia się ze swoją ekipą, a także jak ćwiczy taniec w rytm jednego z przebojów Beyonce.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Ewa Farna - Music Is Everywhere. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Ewa Farna też śpiewa z kozą! Zobacz hity Ewy Farnej w wersji Goat Edition! [AUDIO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Legia - Ajax 26.02.2015: ZNAMY WYNIK meczu na ESKA.pl chwilę po spotkaniu. Zaśpiewamy We Are The Champions?
0

Legia - Ajax 26.02.2015: ZNAMY WYNIK meczu na ESKA.pl chwilę po spotkaniu. Zaśpiewamy We Are The Champions?

Wynik rewanżu Legia - Ajax z 20.02.2015 będzie zaskoczeniem? Polscy piłkarze przed meczem z Holendrami będą zmotywowani przegraną w pierwszym spotkaniu. Czy tym razem Legia Warszawa pokona Ajax Amsterdam? Wynik rewanżowego meczu podamy tuż po jego zakończeniu! 
26/02/2015 20:49
WYNIK Legia vs Ajax - Przegrana Legii 26.02.2015 nieoczekiwana przez bukmacherów. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz i kto jest faworytem meczu Legia -Ajax
0

WYNIK Legia vs Ajax - Przegrana Legii 26.02.2015 nieoczekiwana przez bukmacherów. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz i kto jest faworytem meczu Legia -Ajax

Zwycięstwo Legii, a może remis Legia - Ajaxem? Tak typują bukmacherzy w większości internetowych zakładów o mecz Legia-Ajax 26.02.2015. Drużyny zmierzą się dziś na Łazienkowskiej i właśnie gospodarzy typują bukmacherzy jako zwycięzców. Zobacz jakie są stawki!
26/02/2015 20:47
Gorąca 20 Premiera: OMI - Cheerleader. Poczuj klimat reggae! [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: OMI - Cheerleader. Poczuj klimat reggae! [VIDEO]

OMI - Cheerleader to nowość w Gorącej 20 w czwartek 26.02.2015. Posłuchaj przebojowego kawałka prosto ze słonecznej Jamajki premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i zobacz teledysk już teraz - na ESKA.pl
26/02/2015 17:26
Legia - Ajax 26.02.2015 NA ŻYWO: gdzie oglądać i o której mecz rewanżowy? Tym razem Legia Warszawa będzie Stronger? [VIDEO]
0

Legia - Ajax 26.02.2015 NA ŻYWO: gdzie oglądać i o której mecz rewanżowy? Tym razem Legia Warszawa będzie Stronger? [VIDEO]

Legia Warszawa - Ajax Amsterdam: mecz rewanżowy ligi europejskiej odbędzie się już 26 lutego 2015 roku. Gdzie i o której oglądać rewanż Legii z Ajaxem w 1/16 ligi europejskiej? Sprawdźcie wszystkie niezbędne informacje dotyczące nadchodzącego spotkania Legii z Ajaxem na ESKA.pl. Czy polska drużyna pokona Holendrów? Kto tym razem będzie Stronger? 
26/02/2015 17:04
Disco Polo - Dawid Ogrodnik: teledysk Czekoladka promujący film Disco Polo z hitem Akcentu na ESKA.pl [VIDEO]
0

Disco Polo - Dawid Ogrodnik: teledysk Czekoladka promujący film Disco Polo z hitem Akcentu na ESKA.pl [VIDEO]

Premiera filmu Disco Polo z Dawidem Ogrodnikiem odbędzie się 27.02.2015. Tymczasem do sieci trafił teledysk promujący film z hitem zespołu Akcent. W klipie zobaczymy głównego bohatera filmu, w którego rolę wcielił się Dawid Ogrodnik. Teledysk do filmu Disco Polo został nakręcony do piosenki Czekoladka. 
26/02/2015 16:52
Albo Inaczej: Krystyna Prońko wykonuje utwór Oszuści od zespołu Flexxip. Zobaczcie nagranie [VIDEO]
0

Albo Inaczej: Krystyna Prońko wykonuje utwór Oszuści od zespołu Flexxip. Zobaczcie nagranie [VIDEO]

Albo Inaczej: Krystyna Prońko śpiewa piosenkę Oszuści grupy Flexxip. Posłuchaj niesamowitego połączenia muzyki jazzowej i z hip-hopowym tekstem. Making of teledysku również do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl