WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce - Eurowizja Junior 2017: kiedy i gdzie odbędzie się finał konkursu?

Tagi związane z Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce: eurowizja 2017, eurowizja junior

Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce

RSS 18/03/2017 09:21 Komentarze

Eurowizja 2017 - wiemy już, kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczny finał Eurowizji Dla Dzieci. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce / fot. youtube.com / kanał Junior Eurovision Song Contest
Ilustracja do artykułu: Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce

Kiedy i gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2017? Wszyscy zainteresowani Eurowizją Dla Dzieci mogą już zacząć odliczać dni do kolejnego finału międzynarodowego konkursu, bowiem poznaliśmy już oficjalnie datę i miejsce tegorocznej edycji imprezy.

Eurowizja Junior 2017 - daty i miejsce

Europejska Unia Nadawców ogłosiła, że Eurowizja Junior 2017 odbędzie się 26 listopada w Tbilisi, stolicy Gruzji czyli kraju, który wygrał ostatni finał na Malcie. Poniżej możecie sobie przypomnieć występ Mariam Mamadashvili, dzięki której Gruzja otrzymała prawo do organizowania Eurowizji Dla Dzieci w tym roku.

 

Muzyczne emocje zapewnia nie tylko Eurowizja! Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie podziwiać sceniczne wyczyny największych gwiazd, oglądajcie filmy na eskaGO! W serwisie znajdziecie biografie słynnych artystów, fragmenty koncertów i zaskakujące wywiady!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?
0

Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?

Voice of Poland Pod Żaglami to koncert, który odbędzie się w ramach finału The Tall Ships Races 2017. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
24/07/2017 12:17
Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO
0

Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO

Magda Gessler gotuje w telewizji... 21 lat temu! Jak wtedy wyglądała i jak się zachowywała? Nie poznasz gwiazdy Kuchenny rewolucji!
24/07/2017 11:53
Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?
0

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?

Despacito zablokowane. Chociaż hit lata podbija listy przebojów na całym świecie, są miejsca, gdzie już go nie posłuchasz.
24/07/2017 11:25
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus
0

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!
24/07/2017 11:09
Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]
0

Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]

Andrzej Piaseczny - My: wokalista i juror w The Voice of Poland z pomocą swoich fanów stworzył wyjątkowe video do najnowszego singla. Zobacz teledysk na ESKA.pl!
24/07/2017 11:04
Stranger Things 2 - piosenka w zwiastunie. Kto wykonuje utwór?
0

Stranger Things 2 - piosenka w zwiastunie. Kto wykonuje utwór?

Stranger Things 2 - producenci podczas konwentu Comic-Con zaprezentowali zwiastun drugiego sezonu serialu. Szczególną uwagę przyciąga piosenka, którą słyszymy w tle. Kto wykonuje utwór?
24/07/2017 11:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program