WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce - Eurowizja Junior 2017: kiedy i gdzie odbędzie się finał konkursu?

Tagi związane z Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce: eurowizja 2017, eurowizja junior

Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce

RSS 18/03/2017 09:21 Komentarze

Eurowizja 2017 - wiemy już, kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczny finał Eurowizji Dla Dzieci. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce / fot. youtube.com / kanał Junior Eurovision Song Contest
Ilustracja do artykułu: Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce

Kiedy i gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2017? Wszyscy zainteresowani Eurowizją Dla Dzieci mogą już zacząć odliczać dni do kolejnego finału międzynarodowego konkursu, bowiem poznaliśmy już oficjalnie datę i miejsce tegorocznej edycji imprezy.

Eurowizja Junior 2017 - daty i miejsce

Europejska Unia Nadawców ogłosiła, że Eurowizja Junior 2017 odbędzie się 26 listopada w Tbilisi, stolicy Gruzji czyli kraju, który wygrał ostatni finał na Malcie. Poniżej możecie sobie przypomnieć występ Mariam Mamadashvili, dzięki której Gruzja otrzymała prawo do organizowania Eurowizji Dla Dzieci w tym roku.

 

Muzyczne emocje zapewnia nie tylko Eurowizja! Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie podziwiać sceniczne wyczyny największych gwiazd, oglądajcie filmy na eskaGO! W serwisie znajdziecie biografie słynnych artystów, fragmenty koncertów i zaskakujące wywiady!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Czy Ariana Grande wystąpi w Polsce? Jest ostateczna decyzja
0

Czy Ariana Grande wystąpi w Polsce? Jest ostateczna decyzja

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
25/05/2017 08:21
Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'
0

Katy Perry w Carpool Karaoke wyjaśnia spór z Taylor Swift: 'To ona zaczęła!'

Katy Perry wyznała, że chciała zakończyć kłótnię, ale również ostrzegła Taylor Swift, że powinna się spodziewać reakcji.
24/05/2017 20:11
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
24/05/2017 19:53
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation
0

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Już 31 maja i 1 czerwca w Łodzi miały się odbyć pierwsze koncerty Ariany Grande w Polsce. Atlas Arena oraz Live Nation Polska wydały oficjalne oświadczenia w sprawie tych imprez.
24/05/2017 18:16
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA