WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce - Eurowizja Junior 2017: kiedy i gdzie odbędzie się finał konkursu?

Tagi związane z Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce: eurowizja 2017, eurowizja junior

Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce

RSS 18/03/2017 09:21 Komentarze

Eurowizja 2017 - wiemy już, kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczny finał Eurowizji Dla Dzieci. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce / fot. youtube.com / kanał Junior Eurovision Song Contest
Ilustracja do artykułu: Eurowizja Junior 2017 - znamy szczegóły! Data i miejsce

Kiedy i gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2017? Wszyscy zainteresowani Eurowizją Dla Dzieci mogą już zacząć odliczać dni do kolejnego finału międzynarodowego konkursu, bowiem poznaliśmy już oficjalnie datę i miejsce tegorocznej edycji imprezy.

Eurowizja Junior 2017 - daty i miejsce

Europejska Unia Nadawców ogłosiła, że Eurowizja Junior 2017 odbędzie się 26 listopada w Tbilisi, stolicy Gruzji czyli kraju, który wygrał ostatni finał na Malcie. Poniżej możecie sobie przypomnieć występ Mariam Mamadashvili, dzięki której Gruzja otrzymała prawo do organizowania Eurowizji Dla Dzieci w tym roku.

 

Muzyczne emocje zapewnia nie tylko Eurowizja! Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie podziwiać sceniczne wyczyny największych gwiazd, oglądajcie filmy na eskaGO! W serwisie znajdziecie biografie słynnych artystów, fragmenty koncertów i zaskakujące wywiady!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mariusz Dyba - kim jest uczestnik Idola?
0

Mariusz Dyba - kim jest uczestnik Idola?

Mariusz Dyba z zespołu Chemia to jeden z faworytów do zwycięstwa w nowej edycji Idola. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Sprawdź, co wiemy na temat tego wokalisty!
30/03/2017 17:07
The Weeknd znowu w duecie z Laną Del Rey!
0

The Weeknd znowu w duecie z Laną Del Rey!

Lana Del Rey i The Weeknd ponownie razem! Tym razem wspólny utwór artystów trafi na krążek Lany.
30/03/2017 16:51
Beckham ma blizny jak Popek! Co się stało z twarzą piłkarza?
0

Beckham ma blizny jak Popek! Co się stało z twarzą piłkarza?

David Beckham wygląda jak Popek! I to nie jest żart! Jeden z najprzystojniejszych piłkarzy dodał zdjęcie, na którym ma złote zęby i charakterystyczną dla polskiego rapera bliznę na twarzy! Po co to zrobił? Przekonajcie się na ESKA.pl
30/03/2017 16:50
Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Wisła Kraków - Lech Poznań to hitowe starcie 31 marca 2017. Gdzie i od której oglądać transmisję na żywo? Czy będzie za darmo? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 16:27
Co to jest hygge?
0

Co to jest hygge?

Hygge to duńska sztuka szczęścia. Na czym polega? 
30/03/2017 16:00
Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?
0

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!
30/03/2017 15:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA