WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów! - Eurowizja 2017: problemy organizacyjne na Ukrainie

Tagi związane z Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!: eurowizja 2017

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

RSS 16/02/2017 15:28 Komentarze

Eurowizja 2017 na Ukrainie może się okazać spektakularną klapą! Na trzy miesiące przed finałem wycofało się 21 organizatorów konkursu. Czy Kijów zdąży przygotować imprezę na czas? 

Eurowizja 2017: problemy organizacyjne na Ukrainie Eurowizja 2017: problemy organizacyjne na Ukrainie / fot. materiały prasowe Eurovision Song Contest
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 w Kijowie może okazać się największą kompromitacją organizatorów w historii konkursu. Na trzy miesiące przed finałem tego międzynarodowego przedsięwzięcia z powodu kłótni z nowym szefem zespołu z organizacji wycofało się aż 21 osób z lokalnej ekipy przygotowującej tegoroczne show. Ukraińska telewizja przyznaje, że kryzys rozpoczął się już w grudniu, gdy nowy przewodniczące komitetu odpowiedzialnego za organizację wydarzenia, przejął większość obowiązków członków zespołu. 

>> Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: ogromne problemy organizacyjne na Ukrainie

 - Zasady przejrzystości, umiejętności rozwiązywania problemów i wyzwań zawodowych powinny być podstawą dla Eurowizji 2017 - czytamy w liście skonfliktowanych z szefem komitetu członków ekipy. Myślicie, że Eurowizja 2017 w Kijowie mimo wszystko odbędzie się bez problemów?

Muzyczne emocje zapewnia nie tylko Eurowizja! Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie podziwiać sceniczne wyczyny największych gwiazd, oglądajcie filmy na eskaGO! W serwisie znajdziecie biografie słynnych artystów, fragmenty koncertów i zaskakujące wywiady!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE
0

KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE

KSW 39 już 27 maja 2017! Której walki nie można przegapić? Dajcie znać już teraz głosując na ESKA.pl!
25/05/2017 16:14
SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach
0

SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach

Polsat SuperHit Festiwal 2017 - jak będą wyglądać występy gwiazd możemy przekonać się już teraz przeglądając zdjęcia i nagrania z prób do imprezy.
25/05/2017 15:58
Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni  [PROGRAM]
0

Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni [PROGRAM]

Dzielnica Ursynów z okazji swojego 40-lecia organizuje najdłuższe Dni Ursynowa w historii. Sprawdź, kto zagra i jakie będą atrakcje podczas wydarzenia.
25/05/2017 15:47
ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!
0

ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!

ALMA w Radiu ESKA! Współautorka megahitu Bonfire gościła w naszym studio! Zobaczcie wywiad już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:31
KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?
0

KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?

Ceremonia ważenia KSW 39 to elektryzujący moment każdej gali. Ile waży Pudzian? Ile Popek i Burneika? Możesz się przekonać na własne oczy! Sprawdź szczegóły! 
25/05/2017 15:25
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?
0

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Jaka będzie pogoda w czerwcu 2017? Jeśli szukacie odpowiedzi, to dobrze trafiliście. Prognoza pogody na pierwszy miesiąc lata - już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierrym Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA