WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - 59. Eurowizja: kiedy i gdzie Eurowizja 2014
REKLAMA
REKLAMA

Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 23/01/2014 16:51 Komentarze 0
Eurowizja 2014: gdzie i kiedy odbędzie Konkurs Piosenki Eurowizji? Zarezerwuj sobie trzy dni, bo tyle będzie trwała Eurowizja 2014. Szczegóły już na ESKA.pl.
Eurowizja 2014 Eurowizja 2014 / Logo Eurowizji 2014
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Gdzie i kiedy Eurowizja 2014? Kiedy będzie można oglądać reprezentacje Polski? Sprawdź na ESKA.pl.

To już 59. edycja Eurowizji, w której Polska weźmie udział po paru latach nieobecności w konkursie. Konkurs Piosenki Eurowizji 2014. W Kopenhadze stolice Danii zaprezentuje się kilkadziesiąt państw. Wszystko rozegra się w przeciągu trzech dni  - 6, 8 i 10 maja. Półfinały odbędą się 6 i 8 maja, 10 maja (finały). W jednym z półfinałów wystąpi 15 reprezentantów (8 maja), w drugim 16 (6 maja). Reprezentacja Polski wystąpi w II półfinale, czyli 8 maja.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrała Dunka Emmelie de Forest z piosenką Only Teardrops, stąd też impreza jest organizowana w tym państwie.
.
>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów

Eurovision 2013: Emmelie De Forest - Only Teardrops (zwyciężczyni Eurowizji 2013)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]
0

Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]

Mesajah - Swoją Drogą to premiera w Gorącej 20 w środę 22 października. Utwór pochodzi z poprzedniej płyty artysty. Czemu dopiero teraz doczekał się teledysku? Sprawdź na ESKA.pl i słuchaj utworu na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18.00
22/10/2014 13:43
Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]
0

Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]

Koniec X Factora - tym tematem żyją wszyscy, po tym jak Kuba Wojewódzki ogłosił, że show przechodzi do historii. My postanowiliśmy sprawdzić, co zastąpi X Factor na TVN. Największe szanse ma program Rising Star. Zobaczcie, dlaczego!
22/10/2014 13:29
Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź utrudnienia i posłuchaj Time After Time! [VIDEO]
0

Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź utrudnienia i posłuchaj Time After Time! [VIDEO]

Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy? Czy z powodu zmiany czasu zmienią się rozkłady pociągów i autobusów? Jakie utrudnienia wiążą się z przestawianiem zegarków? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj Time After Time!
22/10/2014 13:08
Nowa piosenka Taylor Swift: Welcome To New York - będzie kolejny hit? [AUDIO]
0

Nowa piosenka Taylor Swift: Welcome To New York - będzie kolejny hit? [AUDIO]

Welcome To New York to kolejny utwór z płyty 1989. Taylor Swift zaprezentowała nową piosenkę na kilka dni przed premiera nowej płyty. Posłuchaj Welcome To New York na ESKA.pl
22/10/2014 12:52
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 12:40
Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - do filmu Pingwiny z Madagaskaru. Zobacz teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
0

Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - do filmu Pingwiny z Madagaskaru. Zobacz teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

Pitbull w teledysku, promującym film Pingwiny z Madagaskaru? Tak to możliwe. Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - promuje film dla dzieci, który swoją premierę będzie miał premierę 30 stycznia 2015 roku. W sieci pojawił się już teledysk do utworu Celebrate Pitbulla. Sprawdź na ESKA.pl
22/10/2014 12:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]