Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - 59. Eurowizja: kiedy i gdzie Eurowizja 2014
REKLAMA
REKLAMA

Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 23/01/2014 16:51 Komentarze 0
Eurowizja 2014: gdzie i kiedy odbędzie Konkurs Piosenki Eurowizji? Zarezerwuj sobie trzy dni, bo tyle będzie trwała Eurowizja 2014. Szczegóły już na ESKA.pl.
Eurowizja 2014 Eurowizja 2014 / Logo Eurowizji 2014
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Gdzie i kiedy Eurowizja 2014? Kiedy będzie można oglądać reprezentacje Polski? Sprawdź na ESKA.pl.

To już 59. edycja Eurowizji, w której Polska weźmie udział po paru latach nieobecności w konkursie. Konkurs Piosenki Eurowizji 2014. W Kopenhadze stolice Danii zaprezentuje się kilkadziesiąt państw. Wszystko rozegra się w przeciągu trzech dni  - 6, 8 i 10 maja. Półfinały odbędą się 6 i 8 maja, 10 maja (finały). W jednym z półfinałów wystąpi 15 reprezentantów (8 maja), w drugim 16 (6 maja). Reprezentacja Polski wystąpi w II półfinale, czyli 8 maja.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrała Dunka Emmelie de Forest z piosenką Only Teardrops, stąd też impreza jest organizowana w tym państwie.
.
>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów

Eurovision 2013: Emmelie De Forest - Only Teardrops (zwyciężczyni Eurowizji 2013)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Gabriel Fleszar wraca. Zobacz, jak teraz wygląda i posłuchaj kawałka Oddycham
0

Gabriel Fleszar wraca. Zobacz, jak teraz wygląda i posłuchaj kawałka Oddycham

Gabriel Fleszar powraca w nowej muzycznej odsłonie. Jak bardzo zmienił się autor hitu lat 90-tych Kroplą Deszczu? Przekonajcie się sami, oglądając teledysk do utworu Oddycham
03/09/2015 15:59
Justin Bieber gra na perkusji w programie Jimmy'ego Fallona. Ma talent!
0

Justin Bieber gra na perkusji w programie Jimmy'ego Fallona. Ma talent!

Justin Bieber gra na perkusji - i to całkiem nieźle! Młody muzyk wielokrotnie udowadniał, że jest niezwykle utalentowany - jednak niewielu spodziewało się, że ma takie poczucie rytmu! Justin Bieber w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon pokazał swoje kolejne oblicze! Mamy wideo, które zwali Was z nóg!     
03/09/2015 15:13
Hozier - Lay Me Down to cover Sama Smitha! Zobacz niezwykłą wersję na ESKA.pl
0

Hozier - Lay Me Down to cover Sama Smitha! Zobacz niezwykłą wersję na ESKA.pl

Kawałek, pod którym podpisuje się Sam Smith doczekał się nowej wersji. Tym razem, to Hozier dokonał coveru hitu Lay Me Down. Czy utwór ten w nowej aranżacji przebije popularnością oryginał? Na Eska.pl mamy dla Was wideo wykonane w czasie BBC Live Lounge! Porównajcie i oceńcie sami.    
03/09/2015 15:09
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
03/09/2015 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska