WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - 59. Eurowizja: kiedy i gdzie Eurowizja 2014
REKLAMA
REKLAMA

Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 23/01/2014 16:51 Komentarze 0
Eurowizja 2014: gdzie i kiedy odbędzie Konkurs Piosenki Eurowizji? Zarezerwuj sobie trzy dni, bo tyle będzie trwała Eurowizja 2014. Szczegóły już na ESKA.pl.
Eurowizja 2014 Eurowizja 2014 / Logo Eurowizji 2014
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Gdzie i kiedy Eurowizja 2014? Kiedy będzie można oglądać reprezentacje Polski? Sprawdź na ESKA.pl.

To już 59. edycja Eurowizji, w której Polska weźmie udział po paru latach nieobecności w konkursie. Konkurs Piosenki Eurowizji 2014. W Kopenhadze stolice Danii zaprezentuje się kilkadziesiąt państw. Wszystko rozegra się w przeciągu trzech dni  - 6, 8 i 10 maja. Półfinały odbędą się 6 i 8 maja, 10 maja (finały). W jednym z półfinałów wystąpi 15 reprezentantów (8 maja), w drugim 16 (6 maja). Reprezentacja Polski wystąpi w II półfinale, czyli 8 maja.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrała Dunka Emmelie de Forest z piosenką Only Teardrops, stąd też impreza jest organizowana w tym państwie.
.
>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów

Eurovision 2013: Emmelie De Forest - Only Teardrops (zwyciężczyni Eurowizji 2013)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
1

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska