WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - 59. Eurowizja: kiedy i gdzie Eurowizja 2014

Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 23/01/2014 16:51 Komentarze
Eurowizja 2014: gdzie i kiedy odbędzie Konkurs Piosenki Eurowizji? Zarezerwuj sobie trzy dni, bo tyle będzie trwała Eurowizja 2014. Szczegóły już na ESKA.pl.
Eurowizja 2014 Eurowizja 2014 / Logo Eurowizji 2014
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Gdzie i kiedy Eurowizja 2014? Kiedy będzie można oglądać reprezentacje Polski? Sprawdź na ESKA.pl.

To już 59. edycja Eurowizji, w której Polska weźmie udział po paru latach nieobecności w konkursie. Konkurs Piosenki Eurowizji 2014. W Kopenhadze stolice Danii zaprezentuje się kilkadziesiąt państw. Wszystko rozegra się w przeciągu trzech dni  - 6, 8 i 10 maja. Półfinały odbędą się 6 i 8 maja, 10 maja (finały). W jednym z półfinałów wystąpi 15 reprezentantów (8 maja), w drugim 16 (6 maja). Reprezentacja Polski wystąpi w II półfinale, czyli 8 maja.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrała Dunka Emmelie de Forest z piosenką Only Teardrops, stąd też impreza jest organizowana w tym państwie.
.
>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów

Eurovision 2013: Emmelie De Forest - Only Teardrops (zwyciężczyni Eurowizji 2013)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 26 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 26.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
26/05/2016 21:56
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
26/05/2016 18:14
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
26/05/2016 17:41
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 16:59
Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!
0

Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 16:58
SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?
0

SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 1.: Jak zwykle gwiazdy staną na scenie w ramach Koncertu Platynowego. Kto wystąpi 27.05.2016 na w Sopocie? Jaki jest program festiwalu? Wszystkie informacje o pierwszym dniu imprezy sprawdzicie na ESKA.pl
26/05/2016 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

26/05/2016 13:25

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA