WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO] - 59. Eurowizja: kiedy i gdzie Eurowizja 2014
REKLAMA
REKLAMA

Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 23/01/2014 16:51 Komentarze 0
Eurowizja 2014: gdzie i kiedy odbędzie Konkurs Piosenki Eurowizji? Zarezerwuj sobie trzy dni, bo tyle będzie trwała Eurowizja 2014. Szczegóły już na ESKA.pl.
Eurowizja 2014 Eurowizja 2014 / Logo Eurowizji 2014
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2014: kiedy i gdzie? Szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
Gdzie i kiedy Eurowizja 2014? Kiedy będzie można oglądać reprezentacje Polski? Sprawdź na ESKA.pl.

To już 59. edycja Eurowizji, w której Polska weźmie udział po paru latach nieobecności w konkursie. Konkurs Piosenki Eurowizji 2014. W Kopenhadze stolice Danii zaprezentuje się kilkadziesiąt państw. Wszystko rozegra się w przeciągu trzech dni  - 6, 8 i 10 maja. Półfinały odbędą się 6 i 8 maja, 10 maja (finały). W jednym z półfinałów wystąpi 15 reprezentantów (8 maja), w drugim 16 (6 maja). Reprezentacja Polski wystąpi w II półfinale, czyli 8 maja.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję wygrała Dunka Emmelie de Forest z piosenką Only Teardrops, stąd też impreza jest organizowana w tym państwie.
.
>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, ceny biletów

Eurovision 2013: Emmelie De Forest - Only Teardrops (zwyciężczyni Eurowizji 2013)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej już 5 marca 2015 będzie miał premierę na ESKA.pl. Nie możemy się doczekać teledysku do piosenki "Blisko mnie", szczególnie, że Agata niewiele ujawniła na jego temat...  My mamy przecieki! Dowiedz się więcej!
04/03/2015 17:34
Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]
0

Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]

Oscar Prank z YouTube - to najnowsza internetowa wkrętka, która niedawno pojawiła się w sieci. Pewien mężczyzna postanowił sprawdzić, jakie będą reakcje ludzi, gdy będzie spacerował po mieście ze statuetką Oscara. Co otrzymał w zamian za zdjęcie ze zwycięzcą Oscara? Oscar Prank - hit internetu na ESKA.pl 
04/03/2015 16:56
David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]
0

David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]

Teledysk z Davidem Beckhamem już wkrótce zaliczy swoją premierę a to wszystko za sprawą Noela Gallaghera znanego z Oasis. David Beckham zgodził się na udział w nowym wideo zespołu Noela Gallaghera - High Flying Birds. Na wiadomości o nowym projekcie piłkarza z entuzjazmem zareagowały jego fanki. Czy czekają nas sceny z Davidem Beckhamem bez koszulki?
04/03/2015 16:29
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek właśnie zaliczył swoją premierę na YouTube. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jaki jest nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL 
04/03/2015 16:25
Celebrity Splash - bilety na widownię. Ile kosztują i gdzie kupić? Można zobaczyć Saszan na żywo! [VIDEO]
0

Celebrity Splash - bilety na widownię. Ile kosztują i gdzie kupić? Można zobaczyć Saszan na żywo! [VIDEO]

Bilety na Celebrity Splash na odcinki na żywo dostępne są w sprzedaży dla fanów programu i wielbicieli skaczących do wody gwiazd. Ile kosztują wejściówki na widownię Celebrity Splash i gdzie można je kupić? Zobaczcie ceny biletów, liczbę miejsc na trybunach i inne praktyczne informacje przed wizytą na planie zdjęciowym Celebrity Splash już teraz na ESKA.pl!
04/03/2015 15:48
Open'er Festival 2015: line-up festiwalu. Kto wystąpi na Open'erze w 2015? Lista artystów na ESKA.pl [VIDEO]
0

Open'er Festival 2015: line-up festiwalu. Kto wystąpi na Open'erze w 2015? Lista artystów na ESKA.pl [VIDEO]

Open'er Festival 2015: line-up letniego festiwalu w Gdyni wciąż rośnie. Kto wystąpi na Open'erze w 2015 roku. Mamy dla Was aktualizowaną na bieżąco listę artystów Open'era. Wśród gwiazd gdyńskiego festiwalu znaleźli się m.in.: Faitless, Die Antwoord, Hozier, A$AP Rocky i wielu innych. Line-up Orange Warsaw Festival 2015 znajdziecie na ESKA.pl