WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Eurowizję 2013? Dania: Emmelie de Forest w Only Teardrops najlepsza! Zobacz na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]: eurowizja 2013, kto wygrał eurowizję 2013, eurowizja 2013 dania, eurowizja 2013 only teardrops, eurowizja 2013 występy, eurowizja 2013 emmelie de forest, only teardrops emmelie de forest

Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]

RSS 20/05/2013 16:11 Komentarze 0

Za nami 58. Konkurs Piosenki Eurowizji. O zwycięstwo w finale odbywającym się w szwedzkim Malmö walczyło 26 utworów. Wśród tych zdecydowanie dominowały te wykonywane po angielsku. Komu udało się skraść serca fanów Eurowizji 2013 i zdobyć najwięcej głosów? Zobacz już teraz na Eska.pl!

reprezentanci Rosji na scenie Eurowizji 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]
Kto wygrał Eurowizję 2013? 58. Konkurs Piosenki Eurowizja 18 maja 2013 roku zwyciężyła Emmelie de Forest z Danii w utworze Only Teardrops. 20-letnia wokalistka jeszcze przed Wielkim Finałem była już faworytką nie tylko fanów Eurowizji, ale także bukmacherów i dziennikarzy. Występująca na boso piosenkarka zachwyciła wszystkich swoim balladowym kawałkiem.

>>> Zobacz finałowe występy Eurowizji 2013 i wybierz na najlepszy!

O czym jest Only Teardrops - Emmelie de Forest? Piosenkę napisała Lise Cabble. Słowa opowiadają o wiecznej walce między wojną a pokojem na świecie, w związkach, w każdym z nas.

Jak podoba się Wam laureatka Eurowizji 2013 i jej piosenka? Czy uda się jej powtórzyć sukces Euphoria od Loreen, która triumfowała w 2012 roku? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.

>>> Loreen znana z hitu Euphoria zdradza nam, jak zaczęła swoją karierę! [WYWIAD]


Zobacz Only Teardrops - Emmelie de Forest z Danii na Eurowizji 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: