WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Eurowizję 2013? Dania: Emmelie de Forest w Only Teardrops najlepsza! Zobacz na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]: eurowizja 2013, kto wygrał eurowizję 2013, eurowizja 2013 dania, eurowizja 2013 only teardrops, eurowizja 2013 występy, eurowizja 2013 emmelie de forest, only teardrops emmelie de forest

Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]

RSS 20/05/2013 16:11 Komentarze

Za nami 58. Konkurs Piosenki Eurowizji. O zwycięstwo w finale odbywającym się w szwedzkim Malmö walczyło 26 utworów. Wśród tych zdecydowanie dominowały te wykonywane po angielsku. Komu udało się skraść serca fanów Eurowizji 2013 i zdobyć najwięcej głosów? Zobacz już teraz na Eska.pl!

reprezentanci Rosji na scenie Eurowizji 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]
Kto wygrał Eurowizję 2013? 58. Konkurs Piosenki Eurowizja 18 maja 2013 roku zwyciężyła Emmelie de Forest z Danii w utworze Only Teardrops. 20-letnia wokalistka jeszcze przed Wielkim Finałem była już faworytką nie tylko fanów Eurowizji, ale także bukmacherów i dziennikarzy. Występująca na boso piosenkarka zachwyciła wszystkich swoim balladowym kawałkiem.

>>> Zobacz finałowe występy Eurowizji 2013 i wybierz na najlepszy!

O czym jest Only Teardrops - Emmelie de Forest? Piosenkę napisała Lise Cabble. Słowa opowiadają o wiecznej walce między wojną a pokojem na świecie, w związkach, w każdym z nas.

Jak podoba się Wam laureatka Eurowizji 2013 i jej piosenka? Czy uda się jej powtórzyć sukces Euphoria od Loreen, która triumfowała w 2012 roku? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.

>>> Loreen znana z hitu Euphoria zdradza nam, jak zaczęła swoją karierę! [WYWIAD]


Zobacz Only Teardrops - Emmelie de Forest z Danii na Eurowizji 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program