WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Eurowizję 2013? Dania: Emmelie de Forest w Only Teardrops najlepsza! Zobacz na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]: eurowizja 2013, kto wygrał eurowizję 2013, eurowizja 2013 dania, eurowizja 2013 only teardrops, eurowizja 2013 występy, eurowizja 2013 emmelie de forest, only teardrops emmelie de forest

Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]

RSS 20/05/2013 16:11 Komentarze 0

Za nami 58. Konkurs Piosenki Eurowizji. O zwycięstwo w finale odbywającym się w szwedzkim Malmö walczyło 26 utworów. Wśród tych zdecydowanie dominowały te wykonywane po angielsku. Komu udało się skraść serca fanów Eurowizji 2013 i zdobyć najwięcej głosów? Zobacz już teraz na Eska.pl!

reprezentanci Rosji na scenie Eurowizji 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]
Kto wygrał Eurowizję 2013? 58. Konkurs Piosenki Eurowizja 18 maja 2013 roku zwyciężyła Emmelie de Forest z Danii w utworze Only Teardrops. 20-letnia wokalistka jeszcze przed Wielkim Finałem była już faworytką nie tylko fanów Eurowizji, ale także bukmacherów i dziennikarzy. Występująca na boso piosenkarka zachwyciła wszystkich swoim balladowym kawałkiem.

>>> Zobacz finałowe występy Eurowizji 2013 i wybierz na najlepszy!

O czym jest Only Teardrops - Emmelie de Forest? Piosenkę napisała Lise Cabble. Słowa opowiadają o wiecznej walce między wojną a pokojem na świecie, w związkach, w każdym z nas.

Jak podoba się Wam laureatka Eurowizji 2013 i jej piosenka? Czy uda się jej powtórzyć sukces Euphoria od Loreen, która triumfowała w 2012 roku? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.

>>> Loreen znana z hitu Euphoria zdradza nam, jak zaczęła swoją karierę! [WYWIAD]


Zobacz Only Teardrops - Emmelie de Forest z Danii na Eurowizji 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]
0

Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]

Nie żyje Robert Leszczyński. Co o nim wiemy? Najbardziej znany był jako juror w popularnym talent show Idol. Dowiedz się kim był i co robił Robert Leszczyński.
01/04/2015 18:21
Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat.
0

Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat.

Robert Leszczyński nie żyje. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich krytyków muzycznych, znany między innymi jako juror z muzycznego talent show Idol miał 48 lat.
01/04/2015 18:17
Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]
0

Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]

Syn Magika - Fejz zapowiada kolejną piosenkę. Do sieci trafiła zapowiedź utworu Panaceum. Jaki będzie nowy kawałek? Sprawdź na ESKA.pl 
01/04/2015 16:59
Wielkanoc 2015 - przerwa świąteczna: do kiedy wolne po świętach? Czy idzie się do szkoły po Lanym Poniedziałku? Wiemy, do kiedy gramy The Lazy Song [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015 - przerwa świąteczna: do kiedy wolne po świętach? Czy idzie się do szkoły po Lanym Poniedziałku? Wiemy, do kiedy gramy The Lazy Song [VIDEO]

Od kiedy do kiedy wolne w Wielkanoc 2015? Na pytanie o przerwę świąteczną w Wielkanoc 2015 odpowiadamy na ESKA.pl. Wiemy m.in. czy 7 kwietnia 2015 roku po Lanym Poniedziałku idziemy do szkoły. Zobaczcie już teraz, do kiedy The Lazy Song na playlistach będzie aktualne!
01/04/2015 16:44
Justin Bieber Roast of w Comedy Central - filmy, fragmenty show na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast of w Comedy Central - filmy, fragmenty show na ESKA.pl [VIDEO]

Za nami Roast of Justin Bieber w Comedy Central. Jak wypadł idol nastolatek w programie komediowym? Zobacz filmy i teksty z Roast of Justin Bieber z 1 kwietnia 2015 roku. 
01/04/2015 16:35
HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]
0

HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]

Jest nowy HIT INTERNETU 2015! Tym razem to trzy śpiewające dziewczyny w samochodzie, które postanowiły udowodnić, że w szybki i ładny sposób można streścić ostatnie 100 lat w muzyce. Klip pt. Mime Through Time by SketchSHE, czyli po prostu 100 lat muzyki w jednym klipie jest naprawdę HOT! 
01/04/2015 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska