WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Eurowizję 2013? Dania: Emmelie de Forest w Only Teardrops najlepsza! Zobacz na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]

Tagi związane z Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]: eurowizja 2013, kto wygrał eurowizję 2013, eurowizja 2013 dania, eurowizja 2013 only teardrops, eurowizja 2013 występy, eurowizja 2013 emmelie de forest, only teardrops emmelie de forest

Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]

RSS 20/05/2013 16:11 Komentarze

Za nami 58. Konkurs Piosenki Eurowizji. O zwycięstwo w finale odbywającym się w szwedzkim Malmö walczyło 26 utworów. Wśród tych zdecydowanie dominowały te wykonywane po angielsku. Komu udało się skraść serca fanów Eurowizji 2013 i zdobyć najwięcej głosów? Zobacz już teraz na Eska.pl!

reprezentanci Rosji na scenie Eurowizji 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]
Kto wygrał Eurowizję 2013? 58. Konkurs Piosenki Eurowizja 18 maja 2013 roku zwyciężyła Emmelie de Forest z Danii w utworze Only Teardrops. 20-letnia wokalistka jeszcze przed Wielkim Finałem była już faworytką nie tylko fanów Eurowizji, ale także bukmacherów i dziennikarzy. Występująca na boso piosenkarka zachwyciła wszystkich swoim balladowym kawałkiem.

>>> Zobacz finałowe występy Eurowizji 2013 i wybierz na najlepszy!

O czym jest Only Teardrops - Emmelie de Forest? Piosenkę napisała Lise Cabble. Słowa opowiadają o wiecznej walce między wojną a pokojem na świecie, w związkach, w każdym z nas.

Jak podoba się Wam laureatka Eurowizji 2013 i jej piosenka? Czy uda się jej powtórzyć sukces Euphoria od Loreen, która triumfowała w 2012 roku? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.

>>> Loreen znana z hitu Euphoria zdradza nam, jak zaczęła swoją karierę! [WYWIAD]


Zobacz Only Teardrops - Emmelie de Forest z Danii na Eurowizji 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ
0

Skoki Zakopane 21.01.17 - WYNIKI, SKRÓTY, klasyfikacja PŚ

Skoki w Zakopanem 21 stycznia 2017 to konkurs drużynowy. Na którym miejscu Polacy? Kto z naszych skoczył najdalej? Skróty oraz wyniki skoków na Wielkiej Krokwi do sprawdzenia na ESKA.pl!
21/01/2017 18:10
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 18:04
Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!
0

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? Sprawdź daty!

Kiedy jest Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017? O tych świętach naprawdę nie wypada zapomnieć! Koniecznie sprawdźcie, w jakie dni wypadają święta wszystkich babć i dziadków w 2017 roku.
21/01/2017 17:57
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 17:56
Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety
0

Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert - data, miejsce, bilety

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli okazję posłuchać pełnej ścieżki muzycznej w wykonaniu Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej, do jednego z najbardziej lubianych filmów w historii. Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl
21/01/2017 15:11
Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?
0

Skoki Zakopane - piosenki na skocznie. Co wybrał Kamil Stoch?

Skoki narciarskie w Zakopanem 21 i 22 stycznia 2017. Wiemy, jakie piosenki usłyszycie na Wielkiej Krokwi! Co wybrał Kamil Stoch? Przekonajcie się i posłuchajcie na ESKA.pl
21/01/2017 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA