Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE] - Kto wygrał Eurowizję 2013? Dania: Emmelie de Forest w Only Teardrops najlepsza! Zobacz na Eska.pl [VIDEO YOUTUBE]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]: eurowizja 2013, kto wygrał eurowizję 2013, eurowizja 2013 dania, eurowizja 2013 only teardrops, eurowizja 2013 występy, eurowizja 2013 emmelie de forest, only teardrops emmelie de forest

Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]

RSS 20/05/2013 16:11 Komentarze 0

Za nami 58. Konkurs Piosenki Eurowizji. O zwycięstwo w finale odbywającym się w szwedzkim Malmö walczyło 26 utworów. Wśród tych zdecydowanie dominowały te wykonywane po angielsku. Komu udało się skraść serca fanów Eurowizji 2013 i zdobyć najwięcej głosów? Zobacz już teraz na Eska.pl!

reprezentanci Rosji na scenie Eurowizji 2013 / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Eurowizja 2013: kto wygrał? Zobacz zwycięski występ i oceń piosenkę Eurowizji 2013 [VIDEO YOUTUBE]
Kto wygrał Eurowizję 2013? 58. Konkurs Piosenki Eurowizja 18 maja 2013 roku zwyciężyła Emmelie de Forest z Danii w utworze Only Teardrops. 20-letnia wokalistka jeszcze przed Wielkim Finałem była już faworytką nie tylko fanów Eurowizji, ale także bukmacherów i dziennikarzy. Występująca na boso piosenkarka zachwyciła wszystkich swoim balladowym kawałkiem.

>>> Zobacz finałowe występy Eurowizji 2013 i wybierz na najlepszy!

O czym jest Only Teardrops - Emmelie de Forest? Piosenkę napisała Lise Cabble. Słowa opowiadają o wiecznej walce między wojną a pokojem na świecie, w związkach, w każdym z nas.

Jak podoba się Wam laureatka Eurowizji 2013 i jej piosenka? Czy uda się jej powtórzyć sukces Euphoria od Loreen, która triumfowała w 2012 roku? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.

>>> Loreen znana z hitu Euphoria zdradza nam, jak zaczęła swoją karierę! [WYWIAD]


Zobacz Only Teardrops - Emmelie de Forest z Danii na Eurowizji 2013!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Lotto WYNIKI 7.07.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 15 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne.
0

Lotto WYNIKI 7.07.2015. Po trafieniu w kumulacji LOTTO 15 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne.

Wyniki najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w wtorek 07.07.2015. Do zgarnięcia jest pula 15 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym żyje się najlepiej? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 21:48
WYNIKI losowania lotto kumulacji 7 lipca 2015 - sprawdź online  i pomyśl co zrobić z wygranymi milionami
0

WYNIKI losowania lotto kumulacji 7 lipca 2015 - sprawdź online i pomyśl co zrobić z wygranymi milionami

Wyniki losowania Lotto 7 lipca 2015 roku przyniosą komuś w kumulacji aż 15 milionów złotych. Losowanie Lotto w TV, online, czy na Eska.pl - emocje przy sprawdzaniu szczęśliwych numerów będą takie same, bo kumulacja Lotto to okazja do wyjątkowych zakupów na miarę gwiazd. Mamy WYNIKI i podpowiedzi, co zrobić z wygraną.
07/07/2015 21:48
Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?
0

Kim jest Sarsa Markiewicz, nominowana do aż 3 statuetek ESKA MUSIC AWARDS 2015?

Kim jest Sarsa Markiewicz, wokalistka nominowana w aż trzech kategoriach do ESKA Music Awards 2015? Poznajcie bliżej wyjątkowo pracowitą kandydatkę na gwiazdę, która zdobyła szerszą popularność dzięki piosence Naucz Mnie, jednak na rynku muzycznym próbuje sił wcale nie od wczoraj!
07/07/2015 17:12
Sunrise Festival 2015: utwory, do których będą bawić się festiwalowicze
0

Sunrise Festival 2015: utwory, do których będą bawić się festiwalowicze

Sunrise Festival 2015 rusza już 24 lipca i potrwa do 26 lipca. Kto wystąpi na festiwalu? Jak wygląda program Sunrise Festival 2015 i jakich utworów możemy spodziewać się podczas największego w Polsce festiwalu muzyki elektronicznej? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 17:11
Tomorrowland 2015: kawałki tych DJ-ów rozbrzmią w Krainie Jutra
0

Tomorrowland 2015: kawałki tych DJ-ów rozbrzmią w Krainie Jutra

Tomorrowland 2015 - największy europejski festiwal muzyki klubowej startuje już 24 lipca 2015 roku. W programie Tomorrowland 2015 znajdują się występy najbardziej znanych DJ-ów. Jakiej setlisty mogą spodziewać się uczestnicy Tomorrowland 2015? Sprawdźcie sami, na ESKA.pl 
07/07/2015 16:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska