WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy? - Kasia Dziurska - kim jest trenerka na ESKA Odwołuję Zimę 2017?

Tagi związane z ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?: kim jest, eoz2017, kasia dziurska

ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?

RSS 16/02/2017 16:08 Komentarze

Kasia Dziurska jest odpowiedzialna za formę słuchaczy Radia ESKA! Kim jest trenerka podczas ESKA Music Awards 2017? Poznajcie ją bliżej - już teraz na ESKA.pl

ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?	Kasia Dziurska - kim jest trenerka / fot. Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?

Kasia Dziurska - kim jest trenerka na ESKA Music Awards 2017? Mega wyrzeźbiona, piękna i sympatyczna kobieta będzie odpowiedzialna za formę słuchaczy podczas odwoływania zimy na Wyspach Zielonego Przylądka. Kasia Figurska sprawdza się jako trener personalny, instruktor, tancerka, czynny zawodnik oraz Fitness Model!

ESKA Odwołuje Zimę 2017! Nasi wysłannicy już na Wyspach Zielonego Przylądka! [FOTO, VIDEO] >>

Kasia Dziurska - kim jest?

Kasia Dziurska to jedna z najseksowniejszych trenerek w Polsce. Ma na koncie mnóstwo cennych wyróżnień. Zdobyła tytuł Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft, Mistrzyni Świata w kategorii Miss Figure oraz Europy Bikini Fitness. Kasia trenuje fitness, ale także tańczy zawodowo. Pierwsze kroki w tańcu stawiała już od 7 roku życia! Na pewno świetnie rozgrzeje wszystkich słuchaczy Radia ESKA i zadba o ich formę podczas ESKA Odwołuje Zimę 2017 na Wyspach Zielonego Przylądka!

Podrzucamy Wam zdjęcia Kasi Dziurskiej prosto z jej instagramowego profilu!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 00:30
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca
0

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!
23/06/2017 00:24
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?
0

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl
23/06/2017 00:03
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP
0

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 
22/06/2017 19:00
C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?
0

C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!
22/06/2017 18:40
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]
0

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.
22/06/2017 17:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Polski Hit Lata 2017, to...
  • C-BooL feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
  • Gromee feat. Mahan Moin - Runaway
  • Monika Lewczuk feat. Antek Smykiewicz - Biegnę
  • Margaret - What You Do
  • Ewa Farna - Bumerang
  • Sound'n'Grace & Filip Lato - 100
  • Sarsa - Volta
  • Mrozu - Szerokie wody
  • Michał Szpak - Tic Tac Clock
  • Ewelina Lisowska - W sercu miasta
  • Komodo - Blue Suede Shoes
  • Dawid Kwiatkowski feat. Taelor Yung - I'm With The Girl
  • Kayah feat. Idan Raichel - Po co
  • Grzegorz Hyzy - O Pani!
  • Natalia Szroeder - Zamienię Cię
  • Karolina Artymowicz - Dalej
  • Patryk Kumór - Ogień i lód
  • Lanberry - Zagadka
  • Red Lips - Bez Reguł
  • Kamil Bednarek - Poczuj luz
  • Natalia Nykiel - Spokój
  • Mateusz Ziółko - Planety
polub
ESKA