WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy? - Kasia Dziurska - kim jest trenerka na ESKA Odwołuję Zimę 2017?

Tagi związane z ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?: kim jest, eoz2017, kasia dziurska

ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?

RSS 16/02/2017 16:08 Komentarze

Kasia Dziurska jest odpowiedzialna za formę słuchaczy Radia ESKA! Kim jest trenerka podczas ESKA Music Awards 2017? Poznajcie ją bliżej - już teraz na ESKA.pl

ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?	Kasia Dziurska - kim jest trenerka / fot. Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?

Kasia Dziurska - kim jest trenerka na ESKA Music Awards 2017? Mega wyrzeźbiona, piękna i sympatyczna kobieta będzie odpowiedzialna za formę słuchaczy podczas odwoływania zimy na Wyspach Zielonego Przylądka. Kasia Figurska sprawdza się jako trener personalny, instruktor, tancerka, czynny zawodnik oraz Fitness Model!

ESKA Odwołuje Zimę 2017! Nasi wysłannicy już na Wyspach Zielonego Przylądka! [FOTO, VIDEO] >>

Kasia Dziurska - kim jest?

Kasia Dziurska to jedna z najseksowniejszych trenerek w Polsce. Ma na koncie mnóstwo cennych wyróżnień. Zdobyła tytuł Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft, Mistrzyni Świata w kategorii Miss Figure oraz Europy Bikini Fitness. Kasia trenuje fitness, ale także tańczy zawodowo. Pierwsze kroki w tańcu stawiała już od 7 roku życia! Na pewno świetnie rozgrzeje wszystkich słuchaczy Radia ESKA i zadba o ich formę podczas ESKA Odwołuje Zimę 2017 na Wyspach Zielonego Przylądka!

Podrzucamy Wam zdjęcia Kasi Dziurskiej prosto z jej instagramowego profilu!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program