WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy? - Kasia Dziurska - kim jest trenerka na ESKA Odwołuję Zimę 2017?

Tagi związane z ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?: kim jest, eoz2017, kasia dziurska

ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?

RSS 16/02/2017 16:08 Komentarze

Kasia Dziurska jest odpowiedzialna za formę słuchaczy Radia ESKA! Kim jest trenerka podczas ESKA Music Awards 2017? Poznajcie ją bliżej - już teraz na ESKA.pl

ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?	Kasia Dziurska - kim jest trenerka / fot. Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?

Kasia Dziurska - kim jest trenerka na ESKA Music Awards 2017? Mega wyrzeźbiona, piękna i sympatyczna kobieta będzie odpowiedzialna za formę słuchaczy podczas odwoływania zimy na Wyspach Zielonego Przylądka. Kasia Figurska sprawdza się jako trener personalny, instruktor, tancerka, czynny zawodnik oraz Fitness Model!

ESKA Odwołuje Zimę 2017! Nasi wysłannicy już na Wyspach Zielonego Przylądka! [FOTO, VIDEO] >>

Kasia Dziurska - kim jest?

Kasia Dziurska to jedna z najseksowniejszych trenerek w Polsce. Ma na koncie mnóstwo cennych wyróżnień. Zdobyła tytuł Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft, Mistrzyni Świata w kategorii Miss Figure oraz Europy Bikini Fitness. Kasia trenuje fitness, ale także tańczy zawodowo. Pierwsze kroki w tańcu stawiała już od 7 roku życia! Na pewno świetnie rozgrzeje wszystkich słuchaczy Radia ESKA i zadba o ich formę podczas ESKA Odwołuje Zimę 2017 na Wyspach Zielonego Przylądka!

Podrzucamy Wam zdjęcia Kasi Dziurskiej prosto z jej instagramowego profilu!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
23/02/2017 15:42
Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017
0

Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017

Kwalifikacje w Lahti 24 lutego 2017 - gdzie i o której oglądać w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Program szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA