WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Odwołuje Zimę - gwiazdy. Kto leci na Wyspy Zielonego Przylądka? - ESKA Odwołuje Zimę 2017 - kto leci?

Tagi związane z ESKA Odwołuje Zimę - gwiazdy. Kto leci na Wyspy Zielonego Przylądka? : eska odwołuje zimę, eoz2017

ESKA Odwołuje Zimę - gwiazdy. Kto leci na Wyspy Zielonego Przylądka?

RSS 16/02/2017 16:55 Komentarze

ESKA Odwołuje Zimę - kto leci na Wyspy Zielonego Przylądka? Sprawdź, jak prezentuje się ekipa ESKI i jakie gwiazdy tym razem się w niej znalazły już teraz - na ESKA.pl.

ESKA Odwołuje Zimę 2017 - kto leci? ESKA Odwołuje Zimę 2017 - kto leci? / fot. eska.pl
Ilustracja do artykułu: ESKA Odwołuje Zimę - gwiazdy. Kto leci na Wyspy Zielonego Przylądka?

ESKA Odwołuje Zimę - kto tym razem weźmie udział w kultowej akcji Radia ESKA? W ekipie, która leci na Wyspy Zielonego Przylądka znalazły się prawdziwe gwiazdy! Pełna lista nazwisk w zwariowanej ekipie, która będzie towarzyszyć szczęśliwcom, którym udało się wygrać wymarzony wyjazd do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

ESKA Odwołuje Zimę - kto leci?

Jankes, Janek Pirowski, Ola Kot i Filip Rudanacja, czyli najpopularniejsze twarze Radia ESKA i ESKA TV to nie wszyscy, którzy w tym roku buntują się przeciw zimie! Tym razem na pokładzie samolotu do egzotycznej krainy znajdą się też jedni z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Tym razem będą to Ewa Farna i Kamil Bedarek! Ten odlotowy skład uzupełnia Kasia Dziurska, która zadba o formę uczestników wyjazdu.

>> ESKA Odwołuje Zimę 2017: Kasia Dziurska - kim jest trenerka wakacyjnej ekipy?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?
0

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.
26/06/2017 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA