WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA OBCZAJA - 5 momentów, które zmieniły Margaret! [VIDEO] - Margaret w ESKA OBCZAJA - 5 MOMENTÓW, KTÓRE ZMIENIŁY WOKALISTKĘ

Tagi związane z ESKA OBCZAJA - 5 momentów, które zmieniły Margaret! [VIDEO]: eska obczaja, margaret 2017

ESKA OBCZAJA - 5 momentów, które zmieniły Margaret! [VIDEO]

RSS 11/07/2017 12:55 Komentarze

ESKA OBCZAJA momenty, które wiele wniosły do kariery gwiazdy polskiej sceny muzycznej, Margaret! Jak przebiegały etapy jej rozwoju, zbierania doświadczenia i wkraczania w dorosłe tworzenie muzyki? Przekonajcie się oglądając nasz materiał na ESKA.pl

ESKA OBCZAJA - 5 momentów, które zmieniły Margaret! [VIDEO] ESKA OBCZAJA - 5 momentów, które zmieniły Margaret! [VIDEO] / fot. ESKA.pl
Ilustracja do artykułu: ESKA OBCZAJA - 5 momentów, które zmieniły Margaret! [VIDEO]

Margaret jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Ma na koncie mnóstwo znakomitych hitów, a na jej koncerty zawsze przychodzi komplet publiczności. Wokalistka nawiązała kontakt z producentami ze Szwecji, z którymi świetnie się dogaduje. Które sytuacje zmieniły Margaret? Jakie momenty miały wpływ na rozwój jej kariery? Przekonajcie się oglądając ESKA Obczaja na ESKA.pl!

Margaret - 5 momentów, które zmieniły wokalistkę

Margaret od lat jest uważana za jedną z najlepszych polskich wokalistek. Jaki wpływ miało wydanie debiutanckiej EP-ki i singla Thank You Very Much? Co zmieniło się po wydaniu ostatniej płyty Monkey Business? Jak wspomina Eurowizję? O tym wszystkim dowiecie się w ESKA OBCZAJA! 

 

Margaret obecnie promuje album Monkey Business. W drugiej połowie czerwca 2017 dała wyjątkowy mini-koncert w Szwecji, a ostatni singiel What You Do usłyszycie na antenie RADIA ESKA wśród Najlepszych Hitów na Lato!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017 Gdynia: Program, Artyści
0

Męskie Granie 2017 Gdynia: Program, Artyści

Męskie Granie odbędzie już 29.07.2017 w Gdyni. Na scenie wystąpi mnóstwo artystów z Moniką Brodką, Organkiem i Piotrem Roguckim. Sprawdź, kto zagra w Parku Kolibki.
25/07/2017 12:34
Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park
0

Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park

Chester Bennigton żegnany przez mieszkańców Wrocławia! Gdzie i kiedy? Szczegóły wydarzenia podrzucamy na ESKA.pl
25/07/2017 12:29
Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...
0

Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...

Luis Fonsi zyskał popularność dzięki Despacito. Przystojny muzyk prosto z gorącego Portoryko skradł serca milionów fanek. Jednak Luis Fonsi nie zawsze tak wyglądał!
25/07/2017 12:25
Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery
0

Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery

Dziewczynom z Fifth Harmony nie udało się utrzymać w tajemnicy szczegółów ich nowej płyty 2017. Znamy już tytuł i datę premiery pierwszego albumu 5H bez Camili Cabello!
25/07/2017 12:18
Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?
0

Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?

Justin Bieber odwołuje Purpose World Tour. Co jest powodem tej decyzji? 
25/07/2017 11:33
Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki
0

Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki

Depresja to jedno z najcięższych i najgroźniejszych zaburzeń psychicznych. Gdzie powinny szukać pomocy osoby z nią walczące? Sprawdźcie już teraz
25/07/2017 11:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program