WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE - Nominacje do ESKA Music Awards 2017

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE: eska music awards 2017, ema2017

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

RSS 07/05/2017 15:40 Komentarze

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>

ESKA Music Awards 2017 – nominacje ESKA Music Awards 2017 – nominacje / mat.prasowe
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

ESKA Music Awards 2017 to nagrody przyznawana przez Radio Eska od 2002 roku. W tym roku ponownie widzimy się w Hali Azoty w Szczecinie. 2017 ESKA Music Awards już 17 czerwca 2017 r. Startujemy o godz. 20.15! Kto walczy o statuetki EMA 2017?

ESKA Music Awards 2017 - NOMINACJE

20 kwietnia Ola Kot i Jankes specjalną transmisją na żywo na FB Radio ESKA, ESKA TV, eskaGO i ESKA.pl ogłosili nominacje do 6 kategorii EMA2017:

ESKA Music Awards 2017 - GŁOSUJ! >>

 

NAJLEPSZY HIT

  • "Królowa łez" Agnieszka Chylińska
  • "Magic Symphony" C-Bool
  • "Ty i ja" Monika Lewczuk
  • "Talizman" Bednarek & Matheo
  • "W płomieniach" Mateusz Ziółko
ESKA Music Awards 2017 - NOMINACJE: Najlepszy HIT ESKA Music Awards 2017 - NOMINACJE: Najlepszy HIT /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

NAJLEPSZY ARTYSTA

  • Kamil Bednarek
  • Grzegorz Hyży
  • Mateusz Ziółko
ESKA Music Awards 2017 - Najlepszy artysta NOMINACJE ESKA Music Awards 2017 - Najlepszy artysta NOMINACJE /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

NAJLEPSZA ARTYSTKA

  • Sarsa
  • Monika Lewczuk
  • Agnieszka Chylińska
ESKA Music Awards 2017 - Najlepsza artystka NOMINACJE ESKA Music Awards 2017 - Najlepsza artystka NOMINACJE /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

NAJLEPSZY DJ/PRODUCENT

  • C-Bool
  • Gromee
  • Mandee
ESKA Music Awards 2017 NOMINACJE - najlepszy DJ/producent ESKA Music Awards 2017 NOMINACJE - najlepszy DJ/producent /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

ESKA TV AWARD - NAJLEPSZE VIDEO

  • Mrozu "Nieśmiertelni"
  • Agnieszka Chylińska "Królowa łez"
  • Bednarek ft. Matheo "Talizman"
ESKA Music Awards 2017 NOMINACJE - najlepsze video ESKA Music Awards 2017 NOMINACJE - najlepsze video /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

eskaGO AWARD - NAJLEPSZY ARTYSTA  W SIECI

  • Margaret
  • Ewa Farna
  • Kamil Bednarek
ESKA Music Awards 2017: najlepszy artysta w sieci ESKA Music Awards 2017: najlepszy artysta w sieci /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program