WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 – gwiazdy - Gwiazdy na ESKA Music Awards 2017

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 – gwiazdy : eska music awards 2017, ema2017

ESKA Music Awards 2017 – gwiazdy

RSS 17/04/2017 07:05 Komentarze

Gwiazdy na ESKA Music Awards to nieodłączny element gali. Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji EMA 2017? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

ESKA Music Awards 2017 – gwiazdy ESKA Music Awards 2017 – gwiazdy / mat.prasowe
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – gwiazdy

Gwiazdy na ESKA Music Awards są ozdobą każdej gali. Zawsze możemy liczyć na obecność największych gwiazd, ulubieńców słuchaczy Radia ESKA i zarazem najpopularniejszych artystów w Polsce i za granicą. To nie tylko laureaci tej prestiżowej nagrody, ale także gwiazdy ubarwiające imprezę swoimi występami. ESKA Music Awards 2017 to widowisko z największymi hitami, które podbiły nasze serce w ubiegłym roku. Jak zdobyć BILETY na ESKA Music Awards 2017? >> Kto wystąpi na ESKA Music Awards 2017 dowiemy się już wkrótce!

ESKA Music Awards 2017 - ODDAJ SWÓJ GŁOS >>

Gwiazdy ESKA Music Awards

Największymi gwiazdami poprzedniej edycji EMA byli: Jasmine Thompson i Alan Walker, a także LP i Filatov & Karas. Ich występy bez wątpienia wpisały się do historii gali. W ubiegłych latach było nie mniej ciekawie. Na ESKA Music Awards gościliśmy takie gwiazdy jak: Adam Lambert, Sophie Ellis-Bextor, Nelly Furtado, Skunk Anansie.

ESKA Music Awards 2017 - GWIAZDY

 
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram
0

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.
23/08/2017 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?
0

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?
23/08/2017 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]
0

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.
23/08/2017 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie
0

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?
23/08/2017 16:21
Air Show Radom 2017: PROGRAM, PLAN
0

Air Show Radom 2017: PROGRAM, PLAN

Air Show Radom 2017 odbędzie się 26-27 sierpnia 2017 roku na lotnisku 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego. Sprawdź program i plan wydarzenia na ESKA.pl.
23/08/2017 15:51
Mayweather vs McGregor. Wiemy kto śpiewa hymn
0

Mayweather vs McGregor. Wiemy kto śpiewa hymn

Demi Lovato zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych przed wielką walką Mayweather z McGregorem! Sama Lovato nie może się tego doczekać. Będzie to bowiem dla niej nie tylko wielki zaszczyt.
23/08/2017 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA