WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 – głosowanie - Jak głosować na ESKA Music Awards 2017?

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 – głosowanie: eska music awards 2017, ema2017

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

RSS 20/04/2017 14:17 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 - jak głosować? Takie pytanie zadają sobie słuchacze, którzy chcieliby, żeby to właśnie ich ulubione gwiazdy zdobyły statuetki EMA 2017. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie ESKA Music Awards 2017 – głosowanie / mat.prasowe
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA MUSIC AWARDS 2017 - głosowanie na najlepszych artystów ruszyło na stronie ema.eskago.pl. Jakie są kategorie i nominacje ESKA Music Awards 2017, jak głosować? Sprawdźcie jak najskuteczniej popierać swoich ulubionych artystów, jakie są zasady głosowania i co można wygrać przy okazji głosowania. Wszystko o głosowaniu na ESKA Music Awards 2017 w 5 prostych punktach!

ESKA Music Awards 2017 - głosowanie

Jak głosować na ESKA Music Awards 2017:

1. Głosy na największe przeboje i najlepszych artystów można oddawać na stronie EMA 2017>>
2. Codziennie można oddać jeden głos w każdej z sześciu kategorii: Najlepszy hit, artysta, artystka, eskaGO award - czyli najlepszy artysta w sieci, eskaTV Award - czyli najlepszy teledysk i najlepszy DJ/Producent.
3. Głosując można zdobyć wejściówki na koncert - ceremonię rozdania ESKA MUSIC AWARDS 2017 w Szczecinie
4. Dodatkową nagrodą jest zapas energetyka Veroni
5. Zwycięzców poznamy 17.06 podczas Gali ESKA Music Awards

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo
0

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z muzycznego święta w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.
26/05/2017 20:36
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
26/05/2017 19:45
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
26/05/2017 19:31
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się
0

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
26/05/2017 18:46
Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards
0

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?
26/05/2017 18:15
Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]
0

Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Bumerang - nowa piosenka Ewy Farnej niesie za sobą mocne przesłanie! Trzeba być cierpliwym i pamiętać, że nasze czyny wracają, jak bumerang. Zobaczcie teledysk już teraz na ESKA.pl!
26/05/2017 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA