WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 – głosowanie - Jak głosować na ESKA Music Awards 2017?

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 – głosowanie: eska music awards 2017, ema2017

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

RSS 20/04/2017 14:17 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 - jak głosować? Takie pytanie zadają sobie słuchacze, którzy chcieliby, żeby to właśnie ich ulubione gwiazdy zdobyły statuetki EMA 2017. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie ESKA Music Awards 2017 – głosowanie / mat.prasowe
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA MUSIC AWARDS 2017 - głosowanie na najlepszych artystów ruszyło na stronie ema.eskago.pl. Jakie są kategorie i nominacje ESKA Music Awards 2017, jak głosować? Sprawdźcie jak najskuteczniej popierać swoich ulubionych artystów, jakie są zasady głosowania i co można wygrać przy okazji głosowania. Wszystko o głosowaniu na ESKA Music Awards 2017 w 5 prostych punktach!

ESKA Music Awards 2017 - głosowanie

Jak głosować na ESKA Music Awards 2017:

1. Głosy na największe przeboje i najlepszych artystów można oddawać na stronie EMA 2017>>
2. Codziennie można oddać jeden głos w każdej z sześciu kategorii: Najlepszy hit, artysta, artystka, eskaGO award - czyli najlepszy artysta w sieci, eskaTV Award - czyli najlepszy teledysk i najlepszy DJ/Producent.
3. Głosując można zdobyć wejściówki na koncert - ceremonię rozdania ESKA MUSIC AWARDS 2017 w Szczecinie
4. Dodatkową nagrodą jest zapas energetyka Veroni
5. Zwycięzców poznamy 17.06 podczas Gali ESKA Music Awards

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
IDOL - Ewa Farna: wiosną robię porządki, jest tylko jedno ale…
0

IDOL - Ewa Farna: wiosną robię porządki, jest tylko jedno ale…

Choć za oknem wciąż wieje chłodem, nie da się ukryć, że w kalendarzu mamy wiosnę. Wiemy, czy jurorzy programu lubią tę porę roku i czy wraz z jej nadejściem mają ochotę na jakieś nowe działania.  
26/04/2017 09:54
Sonda Cassini - NASA rozbiła znaną sondę o pierścienie Saturna
0

Sonda Cassini - NASA rozbiła znaną sondę o pierścienie Saturna

Sonda Cassini, to jedna z najciekawszych misji NASA. Została stworzona do badania Saturna i jego pierścieni. Dziś NASA wydała rozkaz, który rozbije urządzenie w czasie przelotu sondy Cassini miedzy Saturnem a jego pierścieniami. Co się stało?
26/04/2017 09:25
Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE
0

Agent Gwiazdy 2: kto jest agentem? GŁOSOWANIE

Rusza Agent Gwiazdy 2 a wraz z tym pojawia się podstawowe pytanie: kto jest agentem? Macie już jakieś typy? Oddaj głos w naszej sondzie, która będzie otwarta do samego finału show!
25/04/2017 22:38
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!
0

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2? Znamy skład finału!

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo? Wiemy już, kto znajdzie się w finale drugiej edycji show!
25/04/2017 22:33
Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?
0

Bruno Mars w Polsce! Jak będzie wyglądał koncert w Krakowie?

Bruno Mars już wkrótce wystąpi w Polsce! Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym show!
25/04/2017 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
ESKA Music Awards 2017 – nominacje
Który hit powinien zdobyć dwie nagrody?
  • Talizman
  • Królowa łez
polub
ESKA