WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017: Bednarek nominowany we wszystkich możliwych kategoriach! - Kamil Bednarek liderem nominacji do ESKA Music Awards 2017!

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017: Bednarek nominowany we wszystkich możliwych kategoriach!: kamil bednarek, ema2017, ESKA Music Awards 2017

ESKA Music Awards 2017: Bednarek nominowany we wszystkich możliwych kategoriach!

RSS 20/04/2017 20:20 Komentarze

Kamil Bednarek absolutnym liderem nominacji do ESKA Music Awards 2017! Charyzmatyczny wokalista ma ogromne szanse wyjść z gali z największą ilością statuetek. Ile w sumie zgarnął nominacji do #EMA2017?

ESKA Music Awards 2017: Bednarek nominowany we wszystkich możliwych kategoriach! ESKA Music Awards 2017: Bednarek nominowany we wszystkich możliwych kategoriach! / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017: Bednarek nominowany we wszystkich możliwych kategoriach!

Kamil Bednarek największym zwycięzcą ESKA Music Awards 2017? O tym przekonamy się dopiero po zakończeniu gali rozdania nagród, jednak popularny piosenkarz już teraz może mieć naprawdę sporo powodów do zadowolenia - a dokładniej rzecz biorąc aż cztery duże powody! Mowa tu oczywiście o łącznej liczbie jego nominacji do EMA 2017.

Bednarek liderem nominacji ESKA Music Awards 2017

Kamil Bednarek jak na razie ma na swoim koncie tylko jedną statuetkę EMA, ale wkrótce będzie miał okazję znacznie powiększyć swoją kolekcję. W tym roku zdobył nominacje we wszystkich kategoriach, w jakich tylko mogło się pojawić jego nazwisko: 

  • najlepszy artysta
  • ESKA TV Award - najlepsze video
  • eskaGO Award - najlepszy artysta w sieci
  • najlepszy hit

Oczywiście to, czy Kamil Bednarek rzeczywiście wróci z ceremonii wręczenia ESKA Music Awards 2017 z największą liczbą nagród zależy tylko i wyłącznie od was, dlatego nie zapominajcie o oddawaniu głosów na swoich ulubieńców. Poniżej przypominamy wam teledysk do jednego z największych polskich przebojów pierwszej połowy 2017 roku.

 

ESKA Music Awards >> ZAGŁOSUJ

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program