WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA - ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA: eska music awards, agnieszka chylińska, monika lewczuk, sarsa, ema2017

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA

RSS 21/04/2017 14:05 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA. Sprawdź, które wokalistki zostały nominowane do najbardziej prestiżowych nagród w kraju - EMA2017 i oddaj głos na swoją ulubioną artystkę!

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA / eska.pl
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA

ESKA Music Awards 2017 - nominacje: NAJLEPSZA ARTYSTKA. Poznaliśmy nazwiska wokalistek, które w tym roku powalczą o niezwykle pożądaną statuetkę EMA2017! Sprawdź, kto jest nominowany i nie zwlekaj z oddaniem swojego głosu na swoją ulubioną artystkę! Wielka gala odbędzie się 17 czerwca w Szczecinie! ESKA Music Awards 2017 - GŁOSOWANIE: wynik zależy od was! >>

W kategorii NAJLEPSZA ARTYSTKA nominowane zostały:

  • Sarsa - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany Zapomnij mi, który zajął 2. miejsce na polskiej liście sprzedaży OLiS i uzyskał status platynowej płyty. Singiel Bronie się zapowiada długo wyczekiwany drugi album Sarsy.

  • Monika Lewczuk - na swoim koncie ma jeden album z 2016 roku zatytułowany #1, przy którym współpracowała m.in. z Sarsą i Jackiem Szymkiewiczem. Singiel Ty i ja uzyskał podwójnie platynowy certyfikat za sprzedaż w nakładzie przekraczającym 40 tysięcy kopii.

  • Agnieszka Chylińska - absolutna gwiazda i osobowość polskiej sceny muzycznej. Charyzmatyczna wokalistka wróciła po siedmiu latach przerwy i zrobiła niebywałe zamieszanie swoją niezapowiedzianą płytą Forever Child. 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program