WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2017 - BILETY. Gdzie kupić i jak wygrać? - Bilety na ESKA Music Awards 2017 - ile kosztują, gdzie wygrać

Tagi związane z ESKA Music Awards 2017 - BILETY. Gdzie kupić i jak wygrać?: bilety, ema2017

ESKA Music Awards 2017 - BILETY. Gdzie kupić i jak wygrać?

RSS 17/05/2017 16:04 Komentarze

ESKA Music Awards 2017 już 17 czerwca w Szczecinie! Gdzie można kupić bilety na galę rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce? Wejściówki możecie wygrać na antenie Radia ESKA! Co trzeba zrobić? Wszystkie szczegóły podrzucamy na ESKA.pl

ESKA Music Awards 2017 - BILETY. Gdzie kupić i jak wygrać? Bilety na ESKA Music Awards 2017 / fot. logo ESKA Music Awards 2017
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2017 - BILETY. Gdzie kupić i jak wygrać?

ESKA Music Awards 2017 - bilety to gorący towar wśród fanów wielkich imprez. Dzięki biletowi na #EMA2017 możecie na żywo zobaczyć, jak z najważniejszych muzycznych nagród cieszą się Wasi ulubieni artyści. Mało tego będziecie świadkami znakomitych występów! Wielka gala rozdania nagród Radia ESKA i ESKA TV odbędzie się 17 czerwca w hali Azoty Arena w Szczecinie! 

ESKA Music Awards 2017 BILETY - jak wygrać

Bilety na ESKA Music Awards 2017 możecie mieć nie wydając ani grosza! Wystarczy wejść na stronę internetową http://ema.eskago.pl/ zagłosować na swoich faworytów w sześciu kategoriach i uzasadnić swój wybór! Później trzymajcie za siebie kciuki i czekajcie na telefon od didżeja Radia ESKA!

ESKA Music Awards 2017 BILETY gdzie kupić?

Gdzie kupić bilety na EMA 2017? Jeśli nie uda wam się ich wygrać, to możecie je kupić w najlepszych sklepach internetowych m.in.: eBilet.pl i www.KupBilecik.pl. Do zobaczenia już 17 czerwca 2017 w Szczecinie!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]
0

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?
28/05/2017 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym
0

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.
28/05/2017 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków
0

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.
28/05/2017 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek
0

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.
28/05/2017 00:50
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
27/05/2017 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?
0

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!
27/05/2017 19:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA