WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016? - Zwycięzcy ESKA Music Awards 2016

Tagi związane z ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?: ema 2016, ema2017

ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?

RSS 27/08/2016 16:25 Komentarze

ESKA Music Awards 2016 za nami. Sprawdzajcie, kto zdobył statuetki EMA 2016. Na ESKA.pl przygotowaliśmy pełną listę zwycięzców!

ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016? Video ze statuetką EMA 2016 / fot. Tomasz Radzik
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 już za nami. Po raz kolejny w Szczecinie odbyła się gala, podczas której przyznaliśmy jedne z najważniejszych nagród muzycznych. To był szalony wieczór pełny emocji i genialnych występów. Na scenie EMA 2016 wystąpili m.in.: Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowaska, C-Bool, Alan Walker czy Jasmine Thompson. Jeżeli nie mogliście zobaczyć gali to nic straconego. Na ESKA.pl znajduje się relacja z ESKA Music Awards 2016. W niedzielę emitowana w TV i online będzie też powtórka ESKA Music Awards 2016

ESKA Music Awards 2016 - kto wygrał?

A teraz sprawdzajcie w czyje ręce powędrowały statuetki EMA 2016! Poniżej znajdziecie pełną listę zwycięzców ESKA Music Awards 2016:

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
0

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?
18/08/2017 12:43
Ślub Marii Sadowskiej. Kim jest Adrian Łabanowski?
0

Ślub Marii Sadowskiej. Kim jest Adrian Łabanowski?

Maria Sadowska wzięła ślub, który do końca trzymany był w tajemnicy. Kim jest jej wybranek?
18/08/2017 12:43
Wyspa przetrwania - uczestnicy
0

Wyspa przetrwania - uczestnicy

Wyspa przetrwania jesienią w Polsacie. Sprawdź, kto bierze udział w programie!
18/08/2017 12:04
Botoks Patryka Vegi - nowy zwiastun wciska w fotel [VIDEO 18+]
0

Botoks Patryka Vegi - nowy zwiastun wciska w fotel [VIDEO 18+]

Botoks - nowy film Patryka Vegi - bierze na cel służbę zdrowia i koncerny farmaceutyczne. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, a sam film przestrzega: leczenie grozi śmiercią, 17% pacjentów nie przeżywa operacji. Botoks pobije Pitbulla brutalnością, wulgaryzmami i gorzkimi faktami o Polsce? Zobaczcie zwiastun, który będzie wyświetlany w kinach.
18/08/2017 11:53
Piosenki weselne [TOP 10]
0

Piosenki weselne [TOP 10]

Piosenki weselne bez których nie może odbyć się żadne przyjęcie znajdziecie już teraz na ESKA.pl
18/08/2017 11:45
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!
0

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!
18/08/2017 11:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA