WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016? - Zwycięzcy ESKA Music Awards 2016

Tagi związane z ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?: ema 2016, ema2017

ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?

RSS 27/08/2016 16:25 Komentarze

ESKA Music Awards 2016 za nami. Sprawdzajcie, kto zdobył statuetki EMA 2016. Na ESKA.pl przygotowaliśmy pełną listę zwycięzców!

ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016? Video ze statuetką EMA 2016 / fot. Tomasz Radzik
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 już za nami. Po raz kolejny w Szczecinie odbyła się gala, podczas której przyznaliśmy jedne z najważniejszych nagród muzycznych. To był szalony wieczór pełny emocji i genialnych występów. Na scenie EMA 2016 wystąpili m.in.: Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowaska, C-Bool, Alan Walker czy Jasmine Thompson. Jeżeli nie mogliście zobaczyć gali to nic straconego. Na ESKA.pl znajduje się relacja z ESKA Music Awards 2016. W niedzielę emitowana w TV i online będzie też powtórka ESKA Music Awards 2016

ESKA Music Awards 2016 - kto wygrał?

A teraz sprawdzajcie w czyje ręce powędrowały statuetki EMA 2016! Poniżej znajdziecie pełną listę zwycięzców ESKA Music Awards 2016:

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?
0

Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?

Majówka 2017 Wrocław zapowiada się naprawdę ciekawie! Oddamy hołd gitarzyście wszech czasów Jimiemu Hendrixowi i spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa! A do tego mnóstwo koncertów!
29/04/2017 11:08
Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!
0

Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!

Nowy singiel Gverilli – Na pocztówkach już dostępny! Do utworu został nagrany klimatyczny teledysk, który jest efektem podróży Krzysztofa Szlęzaka i Mai Gołkiewicz na filipińską wyspę Siargao.
29/04/2017 10:01
O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku
0

O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Sukces albumu Życie po śmierci podsunął artyście i jego muzykom pomysł akustycznej realizacji tego konkretnego albumu.
29/04/2017 09:37
Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP
0

Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP

W dziewiątym odcinku Kocham Cię, Polsko! będziemy mieli okazję cofnąć się do początków telewizyjnej kariery Antoniego Królikowskiego. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
29/04/2017 09:20
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?
0

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?
29/04/2017 08:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA