WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać? - Bilety na ESKA Music Awards 2016 - gdzie, po ile?

Tagi związane z ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?: eska music awards, ema 2015, ema 2016, eska music awards 2016

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

RSS 23/08/2016 17:40 Komentarze

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!

Bilety na ESKA Music Awards 2016 Bilety na ESKA Music Awards 2016 /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

Bilety na ESKA Music Awards 2016 już w sprzedaży! Możesz być na gali wręczenia nagród najważniejszym artystom nie wydając ani grosza! Zobacz jak zdobyć bilety na ESKA Music Awards w Szczecinie - zobacz na żywo spektakularny koncert i największe gwiazdy. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby nie zapomnieć o ESKA Music Awards >>

ESKA Music Awards BILETY - jak wygrać?

Już od 4 lipca na stronie ESKA Music Awards zacznie się głosowanie. Oddając głos na ulubione hity, artystów i zespoły możesz przy okazji wygrać wejściówki na galę ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Głosuj, słuchaj Radia ESKA i dołącz do nas! Gala odbędzie się 26 sierpnia w hali Azoty Arena na ul Szafera 3/5/7, start o 20:30!

ESKA Music Awards BILETY gdzie kupić?

Dla tych którzy nie chcą liczyć tylko na szczęście  w konkursie mamy dobrą wiadomość. Możecie już kupić bilety na ESKA Music Awards 2016. Bilety są dostępne na eBilet.pl, www.KupBilecik.pl oraz www.twojbilet24.pl

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program