WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać? - Bilety na ESKA Music Awards 2016 - gdzie, po ile?

Tagi związane z ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?: eska music awards, ema 2015, ema 2016, eska music awards 2016

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

RSS 23/08/2016 17:40 Komentarze

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!

Bilety na ESKA Music Awards 2016 Bilety na ESKA Music Awards 2016 /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

Bilety na ESKA Music Awards 2016 już w sprzedaży! Możesz być na gali wręczenia nagród najważniejszym artystom nie wydając ani grosza! Zobacz jak zdobyć bilety na ESKA Music Awards w Szczecinie - zobacz na żywo spektakularny koncert i największe gwiazdy. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby nie zapomnieć o ESKA Music Awards >>

ESKA Music Awards BILETY - jak wygrać?

Już od 4 lipca na stronie ESKA Music Awards zacznie się głosowanie. Oddając głos na ulubione hity, artystów i zespoły możesz przy okazji wygrać wejściówki na galę ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Głosuj, słuchaj Radia ESKA i dołącz do nas! Gala odbędzie się 26 sierpnia w hali Azoty Arena na ul Szafera 3/5/7, start o 20:30!

ESKA Music Awards BILETY gdzie kupić?

Dla tych którzy nie chcą liczyć tylko na szczęście  w konkursie mamy dobrą wiadomość. Możecie już kupić bilety na ESKA Music Awards 2016. Bilety są dostępne na eBilet.pl, www.KupBilecik.pl oraz www.twojbilet24.pl

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo
0

Polsat SuperHit Festiwal 2017 DZIEŃ 1 - relacja online na żywo

26.05.2017 to pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. Relacja online na żywo z muzycznego święta w Sopocie do sprawdzenia na ESKA.pl.
26/05/2017 20:36
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
26/05/2017 19:45
KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?
0

KSW 39 - KARTA WALK. Kto walczy na Narodowym 27.05.2017?

KSW na Narodowym to jedno z największych wydarzeń w historii Federacji. Tym bardziej, że bohaterem wieczoru będzie Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Kto jeszcze? Lista zawodników do sprawdzenia na ESKA.pl
26/05/2017 19:31
Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się
0

Opole 2017 w Kielcach. Impreza nie odbędzie się

Po odwołaniu Festiwalu w Opolu 2017 Telewizja Polska zdecydowała się na zorganizowanie zastępczej imprezy w Kielcach. Koncert Polskiej Piosenki również jednak został odwołany. Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
26/05/2017 18:46
Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards
0

Sigala i... tajemnicza gwiazda na ESKA Music Awards

Sigala kolejną gwiazdą ESKA Music Awards 2017! W dodatku genialny DJ zapowiada niespodziankę, specjalnie dla widzów ESKA Music Awards 2017. Jaką?
26/05/2017 18:15
Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]
0

Ewa Farna jako dziecko w teledysku Bumerang! [VIDEO]

Bumerang - nowa piosenka Ewy Farnej niesie za sobą mocne przesłanie! Trzeba być cierpliwym i pamiętać, że nasze czyny wracają, jak bumerang. Zobaczcie teledysk już teraz na ESKA.pl!
26/05/2017 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA