WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać? - Bilety na ESKA Music Awards 2016 - gdzie, po ile?

Tagi związane z ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?: eska music awards, ema 2015, ema 2016, eska music awards 2016

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

RSS 23/08/2016 17:40 Komentarze

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!

Bilety na ESKA Music Awards 2016 Bilety na ESKA Music Awards 2016 /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

Bilety na ESKA Music Awards 2016 już w sprzedaży! Możesz być na gali wręczenia nagród najważniejszym artystom nie wydając ani grosza! Zobacz jak zdobyć bilety na ESKA Music Awards w Szczecinie - zobacz na żywo spektakularny koncert i największe gwiazdy. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, żeby nie zapomnieć o ESKA Music Awards >>

ESKA Music Awards BILETY - jak wygrać?

Już od 4 lipca na stronie ESKA Music Awards zacznie się głosowanie. Oddając głos na ulubione hity, artystów i zespoły możesz przy okazji wygrać wejściówki na galę ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Głosuj, słuchaj Radia ESKA i dołącz do nas! Gala odbędzie się 26 sierpnia w hali Azoty Arena na ul Szafera 3/5/7, start o 20:30!

ESKA Music Awards BILETY gdzie kupić?

Dla tych którzy nie chcą liczyć tylko na szczęście  w konkursie mamy dobrą wiadomość. Możecie już kupić bilety na ESKA Music Awards 2016. Bilety są dostępne na eBilet.pl, www.KupBilecik.pl oraz www.twojbilet24.pl

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tina Turner nie żyje - czy to prawda?
0

Tina Turner nie żyje - czy to prawda?

Tina Turner nie żyje - Facebook 26.03.2017 obiegła smutna informacja, która jednak nie potwierdziła się w serwisach zagranicznych. Dlaczego polski serwis wypuścił fake news o Tinie Turner?
26/03/2017 23:21
Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tina Turner w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4. W babcię rock'n'rolla wcielił się Sławomir. Jak mu poszło?  
26/03/2017 21:16
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1
0

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.
26/03/2017 20:27
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.
26/03/2017 17:42
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
26/03/2017 15:55
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
26/03/2017 13:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA