WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO] - ESKA Music Awards 2013: data i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

Tagi związane z ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]: ESKA Music Awards 2013, ESKA Music Awards 2013 data, ESKA Music Awards 2013 kiedy, EMA 2013, ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie

ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

RSS 20/03/2013 11:41 Komentarze
Znamy już datę i miejsce tegorocznej gali wręczenia nagród ESKA Music Awards!
ESKA Music Awards 2013 ESKA Music Awards 2013 /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

ESKA Music Awards 2013
, czyli nagrody muzyczne Radia ESKA, w tym roku zostaną przyznane 3 sierpnia w Szczecinie. Gala EMA 2013 będzie towarzyszyć innemu wielkiemu wydarzeniu - otwarciu finału regat wielkich żaglowców - The Tall Ships Races 2013.

Kto wystąpi na ESKA Music Awards 2013? Kto został nominowany do EMA 2013? O tym dowiecie się już wkrótce na Eska.pl i w Radiu ESKA.

Najwięcej statuetek ESKA Music Awards - aż 6 - zgarnął zespół Feel. Na drugim miejscu, z pięcioma nagrodami, jest Sylwia Grzeszczak, na trzecim z czterema statuetkami są Mezo i Ewa Farna. Co zmieni EMA 2013 - tego dowiecie się już 3 sierpnia! 

>>> ESKA Music Awards - wyniki z 2012 roku

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI
0

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.
17/08/2017 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada
0

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.
17/08/2017 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?
0

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?
17/08/2017 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?
0

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 
17/08/2017 15:27
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl
0

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

Dawno, dawno temu był sobie piękny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię. Pamiętasz dalszą część tej pięknej baśni? Jej filmowa wersja może być Twoja!
17/08/2017 15:12
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO
0

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Jak reagują na świecie na polski hip-hop? Dwóch znanych Youtuberów z Jet Crew postanowiło wziąć na warsztat kilku znanych polskich raperów i szczerze powiedzieć, co myślą o ich muzyce. Na ich liście znalazł się m.in. Taco Hemingway, Tede, Quebonafide, Białas i Zui.
17/08/2017 14:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA