WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO] - ESKA Music Awards 2013: data i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

Tagi związane z ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]: ESKA Music Awards 2013, ESKA Music Awards 2013 data, ESKA Music Awards 2013 kiedy, EMA 2013, ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie

ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

RSS 20/03/2013 11:41 Komentarze
Znamy już datę i miejsce tegorocznej gali wręczenia nagród ESKA Music Awards!
ESKA Music Awards 2013 ESKA Music Awards 2013 /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

ESKA Music Awards 2013
, czyli nagrody muzyczne Radia ESKA, w tym roku zostaną przyznane 3 sierpnia w Szczecinie. Gala EMA 2013 będzie towarzyszyć innemu wielkiemu wydarzeniu - otwarciu finału regat wielkich żaglowców - The Tall Ships Races 2013.

Kto wystąpi na ESKA Music Awards 2013? Kto został nominowany do EMA 2013? O tym dowiecie się już wkrótce na Eska.pl i w Radiu ESKA.

Najwięcej statuetek ESKA Music Awards - aż 6 - zgarnął zespół Feel. Na drugim miejscu, z pięcioma nagrodami, jest Sylwia Grzeszczak, na trzecim z czterema statuetkami są Mezo i Ewa Farna. Co zmieni EMA 2013 - tego dowiecie się już 3 sierpnia! 

>>> ESKA Music Awards - wyniki z 2012 roku

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/06/2017 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06
0

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.
24/06/2017 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA
0

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!
24/06/2017 15:53
Życzenia na imieniny Jana!
0

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 
24/06/2017 15:53
Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?
0

Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?

Cudawianki w Gdyni już 24 czerwca. Znamy program wydarzenia! 
24/06/2017 15:52
Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?

Polsat Boxing Night 2017 nadchodzi! Nie wiesz gdzie i jak oglądać galę na żywo? Szczegóły już teraz na ESKA.pl
24/06/2017 15:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

21/06/2017 16:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA