WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO] - ESKA Music Awards 2013: data i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

Tagi związane z ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]: ESKA Music Awards 2013, ESKA Music Awards 2013 data, ESKA Music Awards 2013 kiedy, EMA 2013, ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie

ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

RSS 20/03/2013 11:41 Komentarze
Znamy już datę i miejsce tegorocznej gali wręczenia nagród ESKA Music Awards!
ESKA Music Awards 2013 ESKA Music Awards 2013 /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

ESKA Music Awards 2013
, czyli nagrody muzyczne Radia ESKA, w tym roku zostaną przyznane 3 sierpnia w Szczecinie. Gala EMA 2013 będzie towarzyszyć innemu wielkiemu wydarzeniu - otwarciu finału regat wielkich żaglowców - The Tall Ships Races 2013.

Kto wystąpi na ESKA Music Awards 2013? Kto został nominowany do EMA 2013? O tym dowiecie się już wkrótce na Eska.pl i w Radiu ESKA.

Najwięcej statuetek ESKA Music Awards - aż 6 - zgarnął zespół Feel. Na drugim miejscu, z pięcioma nagrodami, jest Sylwia Grzeszczak, na trzecim z czterema statuetkami są Mezo i Ewa Farna. Co zmieni EMA 2013 - tego dowiecie się już 3 sierpnia! 

>>> ESKA Music Awards - wyniki z 2012 roku

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?
0

Idol wraca do TV! Kiedy premiera nowego sezonu muzycznego show?

Idol wraca do TV! Muzyczne show po latach nieobecności powróci na ekrany telewizorów. Kiedy premiera nowego sezonu talent-show? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/07/2016 10:43
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 10:07
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
30/07/2016 10:06
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
30/07/2016 09:41
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...