WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO] - ESKA Music Awards 2013: data i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

Tagi związane z ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]: ESKA Music Awards 2013, ESKA Music Awards 2013 data, ESKA Music Awards 2013 kiedy, EMA 2013, ESKA Music Awards 2013 w Szczecinie

ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

RSS 20/03/2013 11:41 Komentarze
Znamy już datę i miejsce tegorocznej gali wręczenia nagród ESKA Music Awards!
ESKA Music Awards 2013 ESKA Music Awards 2013 /
Ilustracja do artykułu: ESKA Music Awards 2013: znamy datę i miejsce EMA 2013! [VIDEO]

ESKA Music Awards 2013
, czyli nagrody muzyczne Radia ESKA, w tym roku zostaną przyznane 3 sierpnia w Szczecinie. Gala EMA 2013 będzie towarzyszyć innemu wielkiemu wydarzeniu - otwarciu finału regat wielkich żaglowców - The Tall Ships Races 2013.

Kto wystąpi na ESKA Music Awards 2013? Kto został nominowany do EMA 2013? O tym dowiecie się już wkrótce na Eska.pl i w Radiu ESKA.

Najwięcej statuetek ESKA Music Awards - aż 6 - zgarnął zespół Feel. Na drugim miejscu, z pięcioma nagrodami, jest Sylwia Grzeszczak, na trzecim z czterema statuetkami są Mezo i Ewa Farna. Co zmieni EMA 2013 - tego dowiecie się już 3 sierpnia! 

>>> ESKA Music Awards - wyniki z 2012 roku

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]
0

Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]

Pomysłowość internautów nie zna granic! Tym razem w sieci pojawiła się parodia kultowego szlagieru disco-polo! Tarzan Boy w wersji Pazdan Boy to największy hit internetu w czerwcu 2016!
29/06/2016 16:04
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy datę gali, która odbędzie się w Szczecinie. Poznacie też nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA.
29/06/2016 15:55
Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!
0

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką wystąpią nowym teledysku Cleo. Premiera klipu do kawałka N-O-C coraz bliżej! Sprawdzajcie szczegóły!
29/06/2016 14:48
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
0

Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!
29/06/2016 14:29
Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia
0

Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia

Pazdan nad Tobą, Ronaldo! Internauci przestrzegają Portugalczyków przed naszym obrońcą! Dlaczego Cristiano Ronaldo musi się bać Michała Pazdana? Powodów jest kilka, a wszystkie odkryjecie na ESKA.pl!
29/06/2016 14:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA