WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych! - Nominacje do hitu lata 2012. Kto otrzyma statuetkę EMA 2012?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!: ESKA Music Awards 2012, EMA 2012, EMA2012, Wybierz hit lata 2012 nominacje, EMA Music Awards 2012 nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!

RSS 16/07/2012 15:33 Komentarze 0
Już 20.07 w Kołobrzegu podczas ESKA Music Awards 2012 poznamy hit lata 2012. Znamy nominowanych. Kto będzie walczył o statuetkę EMA 2012 w tej kategorii? Panetoz, Loka, Rafał Brzozowski, Remady i Robert M. Uwaga! Głosowanie trwa. Wybierzcie hit lata 2012!
EMA 2012 EMA 2012 / EMA 2012
Ilustracja do artykułu: ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!
Hit lata 2012 zostanie wybrany w ramach ESKA Music Awards. Artyści doskonale znani z Radia ESKA, ESKA TV  i Eska.pl walczą w pozostałych ośmiu kategoriach.

Już dziś wejdźcie na oficjalną stronę EMA 2012 i głosujcie! Czekają zaproszenia!

Nie widziałeś jeszcze?

>>> ESKA Music Awards 2012 - głosuj, wygraj zaproszenia, wybierz hit lata 2012!


RN

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]
0

Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]

Walka Szpilka vs Adamek w live streamie online 8 listopada to jedna z legalnych opcji na oglądanie walki wieczoru Polsat Boxing Night 2014. ESKA.pl wyjaśnia, jak obejrzeć Szpilkę i Adamka w streamie online. Klikajcie już teraz i trzymajcie kciuki za ulubionego Fighter w sieci!
30/10/2014 16:50
Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]
0

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]

Bayern Monachium - Borussia Dortmund: o której oglądać mecz niemieckich drużyn, w których grają polscy zawodnicy? Spotkanie odbędzie się 1 listopada 2014, dlatego już teraz sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund w telewizji i internecie.
30/10/2014 16:38
EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski trafił do finału o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego MTV EMA 2014. Idol polskich nastolatek powalczy o statuetkę EMA 2014 z takimi gwiazdami jak One Direction i 5 Seconds of Summer. Czy Kwiat ma szansę na zwycięstwo?
30/10/2014 16:33
Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]

Mecz Bayern - Borussia online można obejrzeć w sieci 1 listopada 2014 roku. ESKA.pl podpowiada, gdzie oglądać mecz Bayern - Borussia 1.11.2014r. w internecie. Klikajcie Play w odpowiednie miejsce i cieszcie się transmisją meczu Bayern - Borussia na legalnym streamie!
30/10/2014 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]