WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych! - Nominacje do hitu lata 2012. Kto otrzyma statuetkę EMA 2012?

Tagi związane z ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!: ESKA Music Awards 2012, EMA 2012, EMA2012, Wybierz hit lata 2012 nominacje, EMA Music Awards 2012 nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!

RSS 16/07/2012 15:33 Komentarze
Już 20.07 w Kołobrzegu podczas ESKA Music Awards 2012 poznamy hit lata 2012. Znamy nominowanych. Kto będzie walczył o statuetkę EMA 2012 w tej kategorii? Panetoz, Loka, Rafał Brzozowski, Remady i Robert M. Uwaga! Głosowanie trwa. Wybierzcie hit lata 2012!
EMA 2012 EMA 2012 / EMA 2012
Ilustracja do artykułu: ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!
Hit lata 2012 zostanie wybrany w ramach ESKA Music Awards. Artyści doskonale znani z Radia ESKA, ESKA TV  i Eska.pl walczą w pozostałych ośmiu kategoriach.

Już dziś wejdźcie na oficjalną stronę EMA 2012 i głosujcie! Czekają zaproszenia!

Nie widziałeś jeszcze?

>>> ESKA Music Awards 2012 - głosuj, wygraj zaproszenia, wybierz hit lata 2012!


RN

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!
0

Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!

Alan Walker bez maski nie wyjdzie na scenę! Co kryje się pod czarną chustą i kapturem? Dlaczego Walker zasłania swoją twarz? My wiemy, jak wygląda twórca hitu Faded i Sing Me To Sleep! Dowiedzcie się i wy - oczywiście na ESKA.pl!
30/08/2016 21:48
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
0

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]
0

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016 wręczała statuetkę dla Najlepszego Debiutu Radiowego. YouTuberka napisała książkę o Bieberze! Zdradziła nam, o czym będzie dzieło Powrót na szczyt! Zobaczcie wywiad na ESKA.pl!
30/08/2016 16:24
Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!
0

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka będzie przebojem nadchodzącej jesieni? Wszystko mówi nam, że tak, a Say Yes podbije wszystkie listy przebojów.
30/08/2016 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]