WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych! - Nominacje do hitu lata 2012. Kto otrzyma statuetkę EMA 2012?

Tagi związane z ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!: ESKA Music Awards 2012, EMA 2012, EMA2012, Wybierz hit lata 2012 nominacje, EMA Music Awards 2012 nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!

RSS 16/07/2012 15:33 Komentarze
Już 20.07 w Kołobrzegu podczas ESKA Music Awards 2012 poznamy hit lata 2012. Znamy nominowanych. Kto będzie walczył o statuetkę EMA 2012 w tej kategorii? Panetoz, Loka, Rafał Brzozowski, Remady i Robert M. Uwaga! Głosowanie trwa. Wybierzcie hit lata 2012!
EMA 2012 EMA 2012 / EMA 2012
Ilustracja do artykułu: ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!
Hit lata 2012 zostanie wybrany w ramach ESKA Music Awards. Artyści doskonale znani z Radia ESKA, ESKA TV  i Eska.pl walczą w pozostałych ośmiu kategoriach.

Już dziś wejdźcie na oficjalną stronę EMA 2012 i głosujcie! Czekają zaproszenia!

Nie widziałeś jeszcze?

>>> ESKA Music Awards 2012 - głosuj, wygraj zaproszenia, wybierz hit lata 2012!


RN

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzień matki: pomysł tego młodego ojca to najlepszy prezent na dzień mamy! Możesz zrobić podobnie!
0

Dzień matki: pomysł tego młodego ojca to najlepszy prezent na dzień mamy! Możesz zrobić podobnie!

Dzień Matki już 26 maja. Prezent dla mamy to ważna sprawa! Jednak pewna niespodzianka, którą przygotował młody tata z pomocą 9-miesięcznego syna zachwyciła na do granic możliwości i zapewniamy Was taki prezent chciałaby otrzymać każda mama!
26/05/2016 00:11
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!
0

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

Ten odcinek programu śniadaniowego należał zdecydowanie do wnuczki Hołowczyca. Mała Alabama skradła show dziadkowi i skupiła na sobie całą uwagę. Co takiego zrobiła, że prowadzący dali się porwać w wir zabawy?
26/05/2016 00:06
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 00:01
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl
0

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy w Polsce wypada tegoroczne święto wszystkich mam.
26/05/2016 00:01
KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!
0

KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!

Jarzynki i Przyjaciele - płyta z najpiękniejszymi piosenkami dla dzieci może być twoja. Mamy dla was 4 albumy z utworami dla najmłodszych w wykonaniu m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Fronczewskiego czy Cezarego Pazury. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie.
25/05/2016 16:30
Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!
0

Marcin Czerwiński nowa piosenka 2016. Jak lew powalczy o szczyt list przebojów!

Marcin Czerwiński - Jak lew: to polska nowość muzyczna 2016, która pobije polskie listy przebojów? Jego piosenka została stworzona przez producentów, którzy współpracowali z P!nk! Posłuchajcie i oceńcie już teraz na ESKA.pl
25/05/2016 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA