Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych! - Nominacje do hitu lata 2012. Kto otrzyma statuetkę EMA 2012?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!: ESKA Music Awards 2012, EMA 2012, EMA2012, Wybierz hit lata 2012 nominacje, EMA Music Awards 2012 nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!

RSS 16/07/2012 15:33 Komentarze 0
Już 20.07 w Kołobrzegu podczas ESKA Music Awards 2012 poznamy hit lata 2012. Znamy nominowanych. Kto będzie walczył o statuetkę EMA 2012 w tej kategorii? Panetoz, Loka, Rafał Brzozowski, Remady i Robert M. Uwaga! Głosowanie trwa. Wybierzcie hit lata 2012!
EMA 2012 EMA 2012 / EMA 2012
Ilustracja do artykułu: ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!
Hit lata 2012 zostanie wybrany w ramach ESKA Music Awards. Artyści doskonale znani z Radia ESKA, ESKA TV  i Eska.pl walczą w pozostałych ośmiu kategoriach.

Już dziś wejdźcie na oficjalną stronę EMA 2012 i głosujcie! Czekają zaproszenia!

Nie widziałeś jeszcze?

>>> ESKA Music Awards 2012 - głosuj, wygraj zaproszenia, wybierz hit lata 2012!


RN

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!
0

Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!

Adam Lambert będzie główną gwiazdą ceremonii rozdania statuetek ESKA Music Awards 2015. Artysta, który dał się poznać w 2009 roku za sprawą szlagierowego przeboju Whataya Want From Me ponownie odwiedzi Polskę. Sprawdźcie, jak wokalista prezentuje się podczas występów na żywo!    
28/07/2015 10:07
Zac Efron w muzycznym filmie We Are Your Friends – data premiery i TRAILER
0

Zac Efron w muzycznym filmie We Are Your Friends – data premiery i TRAILER

Zac Efron w We Are Your Friends – zobacz zwiastun filmu. Gwiazda filmów Sąsiedzi, Ten niezręczny moment czy High School Musical, tym razem wcieli się w młodego DJ-a, który zmienia swoje życie. Zac Efron do roli DJ-a przygotowywał się pod okiem Alesso i Classixx!
28/07/2015 10:07
Adam Lambert na ESKA Music Awards 2015! Dowiedz się więcej o występie Adama Lamberta w Polsce!
0

Adam Lambert na ESKA Music Awards 2015! Dowiedz się więcej o występie Adama Lamberta w Polsce!

Adam Lambert gwiazdą gali ESKA Music Awards 2015 w Szczecinku. Chcesz wiedzieć kiedy i gdzie Adam Lambert zagra w Polsce? Mamy dla Ciebie szczegóły!
28/07/2015 09:42
WYNIKI losowania Lotto NA ŻYWO. Pomyśl co zrobić z wygranymi milionami
0

WYNIKI losowania Lotto NA ŻYWO. Pomyśl co zrobić z wygranymi milionami

Wyniki losowania Lotto 28 lipca 2015 roku przyniosą komuś w kumulacji aż 12 milionów złotych. Losowanie Lotto w TV, online, czy na Eska.pl - emocje przy sprawdzaniu szczęśliwych numerów będą takie same, bo kumulacja Lotto to okazja do wyjątkowych zakupów na miarę gwiazd. Sprawdźcie u nas WYNIKI tuż po ich ogłoszeniu i zobaczcie podpowiedzi, co zrobić z wygraną.
28/07/2015 07:55
Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!
0

Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!

Adam Lambert to zagraniczna gwiazda ceremonii rozdania ESKA Music Awards 2015. Jakie są jego najlepsze piosenki i które z nich zaśpiewa podczas EMA 2015? Sprawdź największe przeboje Adama na ESKA.pl!    
27/07/2015 18:05
Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?
0

Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?

DVD od Eda Sheerana? Trasa x została sfilmowana i materiał zaliczy premierę w amerykańskiej telewizji. Zobaczcie, czy jest to zapowiedź x Tour DVD od Eda Sheeran i kiedy premiera nagrania w TV. Na stronie czeka specjalne zaproszenie od samego wokalisty.
27/07/2015 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

27/07/2015 13:57

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska