WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych! - Nominacje do hitu lata 2012. Kto otrzyma statuetkę EMA 2012?

Tagi związane z ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!: ESKA Music Awards 2012, EMA 2012, EMA2012, Wybierz hit lata 2012 nominacje, EMA Music Awards 2012 nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!

RSS 16/07/2012 15:33 Komentarze
Już 20.07 w Kołobrzegu podczas ESKA Music Awards 2012 poznamy hit lata 2012. Znamy nominowanych. Kto będzie walczył o statuetkę EMA 2012 w tej kategorii? Panetoz, Loka, Rafał Brzozowski, Remady i Robert M. Uwaga! Głosowanie trwa. Wybierzcie hit lata 2012!
EMA 2012 EMA 2012 / EMA 2012
Ilustracja do artykułu: ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!
Hit lata 2012 zostanie wybrany w ramach ESKA Music Awards. Artyści doskonale znani z Radia ESKA, ESKA TV  i Eska.pl walczą w pozostałych ośmiu kategoriach.

Już dziś wejdźcie na oficjalną stronę EMA 2012 i głosujcie! Czekają zaproszenia!

Nie widziałeś jeszcze?

>>> ESKA Music Awards 2012 - głosuj, wygraj zaproszenia, wybierz hit lata 2012!


RN

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Legendy Polskie - Jaga. Takich scen walki jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Legendy Polskie - Jaga. Takich scen walki jeszcze nie było! [VIDEO]

Jaga dołącza do grona legendarnych postaci żyjących w świecie Legend Polskich! Poznacie opowieść o delikatnej z pozoru kobiecie, która powala uzbrojonych mężczyzn! Tego jeszcze nie było! Zobaczcie video premierowo na ESKA.pl
09/12/2016 14:20
Polskie piosenki świąteczne. Nowe hity na święta!
0

Polskie piosenki świąteczne. Nowe hity na święta!

Polskie piosenki świąteczne już teraz na ESKA.pl. Sprawdźcie najnowsze hity, które z pewnością umilą oczekiwanie na święta!
09/12/2016 13:58
Ultra Music Festival Chorwacja 2017 - kiedy i kto wystąpi?
0

Ultra Music Festival Chorwacja 2017 - kiedy i kto wystąpi?

Ultra Music Festival 2017 w Chorwacji to europejska część kultowej imprezy! Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi na Ultra Europe 2017? Przekonacie się w jednym miejscu - na ESKA.pl 
09/12/2016 13:49
David Beckham - tatuaże z historią. Wyjątkowa kampania UNICEF [VIDEO]
0

David Beckham - tatuaże z historią. Wyjątkowa kampania UNICEF [VIDEO]

Tatuaże Davida Beckhama są tematem przewodnim w nowej kampanii UNICEF. Wydaje się dziwne? Sprawdź niesamowity spot na ESKA.pl.
09/12/2016 13:42
Rita Ora w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?
0

Rita Ora w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

Rita Ora w Polsce! Już teraz na ESKA.pl zdradzamy, gdzie i kiedy wystąpi wokalistka!
09/12/2016 12:43
Legendy Polskie - Jaga. Piosenka z filmu, to wielki hit! [VIDEO]
0

Legendy Polskie - Jaga. Piosenka z filmu, to wielki hit! [VIDEO]

Legendy Polskie odsłaniają kolejną część, a muzyczni producenci odświeży kolejny kultowy hit. Jaka piosenka została przerobiona do filmu Jaga? Posłuchajcie oryginału już teraz na ESKA.pl
09/12/2016 12:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA