WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych! - Nominacje do hitu lata 2012. Kto otrzyma statuetkę EMA 2012?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!: ESKA Music Awards 2012, EMA 2012, EMA2012, Wybierz hit lata 2012 nominacje, EMA Music Awards 2012 nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!

RSS 16/07/2012 15:33 Komentarze 0
Już 20.07 w Kołobrzegu podczas ESKA Music Awards 2012 poznamy hit lata 2012. Znamy nominowanych. Kto będzie walczył o statuetkę EMA 2012 w tej kategorii? Panetoz, Loka, Rafał Brzozowski, Remady i Robert M. Uwaga! Głosowanie trwa. Wybierzcie hit lata 2012!
EMA 2012 EMA 2012 / EMA 2012
Ilustracja do artykułu: ESKA MUSIC AWARDS 2012 Wybierz hit lata 2012. Lista nominowanych!
Hit lata 2012 zostanie wybrany w ramach ESKA Music Awards. Artyści doskonale znani z Radia ESKA, ESKA TV  i Eska.pl walczą w pozostałych ośmiu kategoriach.

Już dziś wejdźcie na oficjalną stronę EMA 2012 i głosujcie! Czekają zaproszenia!

Nie widziałeś jeszcze?

>>> ESKA Music Awards 2012 - głosuj, wygraj zaproszenia, wybierz hit lata 2012!


RN

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kaja Paschalska w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: za kogo się przebierze? [VIDEO]
0

Kaja Paschalska w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: za kogo się przebierze? [VIDEO]

Za kogo przebierze się Kaja Paschalska w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015? Aktorka zdradziła na Facebooku, że postać, w którą się wcieli, będzie bardzo energetyczna, seksowna i z pazurem. O kogo chodzi? Za kogo przebierze się Kaja Paschalska w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo - sprawdź na ESKA.pl 
04/05/2015 13:44
Kiesza - Stronger: nowa piosenka do Finding Neverland. Posłuchaj utworu z musicalu Marzyciel [AUDIO]
0

Kiesza - Stronger: nowa piosenka do Finding Neverland. Posłuchaj utworu z musicalu Marzyciel [AUDIO]

Kiesza nagrała piosenkę Stronger na concept album inspirowany musicalem Finding Neverland. Utwór Stronger miała wykonywać Jessie J, ale póki co polecamy Wam przesłuchać Stronger z wokalami autorki hitu Hideaway
04/05/2015 13:44
Matura 2015: język polski poziom podstawowy: tematy wypracowań, arkusze i odpowiedzi tuż po egzaminie. Not Afraid [VIDEO]
0

Matura 2015: język polski poziom podstawowy: tematy wypracowań, arkusze i odpowiedzi tuż po egzaminie. Not Afraid [VIDEO]

Matura 2015: arkusze i odpowiedzi z egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym zostaną udostępnione na stronie CKE. Arkuszy z matury z języka polskiego można spodziewać się w dniu egzaminu czyli 04.05.2015. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że strona CKE będzie miała problemy przy tak dużym ruchu. Z tego względu arkusze maturalne z języka polskiego na poziomie podstawowym wrzucamy na ESKA.pl
04/05/2015 13:34
30 Seconds To Mars w Polsce 2015: informacje praktyczne przed koncertem Marsów w Gdańsku 04.05.2015 [VIDEO]
0

30 Seconds To Mars w Polsce 2015: informacje praktyczne przed koncertem Marsów w Gdańsku 04.05.2015 [VIDEO]

Koncert 30 Seconds To Mars w Gdańsku odbędzie się już dzisiaj 4 maja 2015! O której godzinie zostaną otwarte bramki na koncert Marsów w Polsce 2015? Jak dojechać do hali Ergo Areny w Gdańsku? Inforamcje praktyczne przed koncertem 30 Seconds To Mars na ESKA.pl 
04/05/2015 13:04
Eurowizja 2015: kto w polskiej komisji? Donatan, Cleo i inni będą oceniać II półfinał [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kto w polskiej komisji? Donatan, Cleo i inni będą oceniać II półfinał [VIDEO]

Polscy jurorzy Eurowizji 2015 już znani! Skład polskiej komisji na Eurowizję 2015, który oceniać będzie występy II półfinału konkursu, to aż trzech naszych byłych reprezentantów. Jest Donatan, Cleo i...? Poznajcie polskich jurorów Eurowizji 2015 i dowiedzcie się więcej o zasadach głosowania podczas konkursu już teraz na ESKA.pl!
04/05/2015 13:04
Gorąca 20 Premiera: Galantis - Peanut Butter Jelly. Klubowy hit na lato 2015 [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Galantis - Peanut Butter Jelly. Klubowy hit na lato 2015 [AUDIO]

Galantis - Peanut Butter Jelly to premiera w Gorącej 20, która doda Wam energii w poniedziałek 4.05.2015. Jeden z najgłośniejszych debiutów muzyki tanecznej prezentuje nowy singiel, który ma szansę stać się hitem lata 2015. Posłuchaj go już teraz - na ESKA.pl
04/05/2015 12:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska