WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO] - Nowy album Eminema ukaże się w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną

Tagi związane z Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]: eminem, eminem piosenki, eminem biografia, eminem tekstowo, eminem space bound

Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]

RSS 29/10/2012 13:27 Komentarze
Nowa płyta Eminema ukaże się w 2013 roku? To bardzo prawdopodobne. Na oficjalnej stronie rapera pojawiła się foto czapki na której nadrukowane są daty premier wszystkich albumów Eminema. Ostatnia data to 2013! Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną.
Eminem Eminem / Eminem - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]
Eminem pracuje nad nową płytą. Na oficjalnej stronie rapera ukazało się zdjęcie czapki, na której nadrukowane są daty premier kolejnych albumów rapera. Ostatnią datą jest 2013, dlatego najnowszego krążka Eminema możemy spodziewać się właśnie w tym roku!

Zobacz na Eska.pl Street Lights to nowy singiel Lady Gagi i Eminema

Eminem dotychczas nagrał 7 płyt. Ostatnia Recovery ukazała się w 2010 roku. Eminem ma na swoim koncie współpracę między innymi z Lady Gagą i Rihanną. Ich wspólny singiel Love The Way You Are stał się wielkim przebojem.

Zobacz Love The Way You Are - Eminem ft. Rihanna



Nie czytałeś jeszcze?

One Direction wyruszą w trasę koncertową po Europie wiosną 2013!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Alex Aiono będzie gwiazdą w 2017! [VIDEO]
0

Alex Aiono będzie gwiazdą w 2017! [VIDEO]

Alex Aiono będzie rządził w 2017 roku! Zapomnicie o Bieberze, Calvinie Harrisie, The Weeknd i innych artystach. Dlaczego? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!
09/12/2016 17:37
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
09/12/2016 16:47
Mów mi Mistrzu - o co chodzi, kto wystąpi, kiedy oglądać?
0

Mów mi Mistrzu - o co chodzi, kto wystąpi, kiedy oglądać?

Mówi mi Mistrzu to nazwa nowego programu TVP. Zadebiutował on na antenie 9 grudnia 2016 roku. O co  chodzi, kto wystąpi i kiedy oglądać Mów mi Mistrzu? Dowiecie się już teraz na ESKA.pl
09/12/2016 16:46
The Hammer – 40-letni nieudacznik walczy o olimpijskie złoto! Film online już na eskaGO
0

The Hammer – 40-letni nieudacznik walczy o olimpijskie złoto! Film online już na eskaGO

The Hammer, czyli o spełnianiu marzeń! 40-letni nieudacznik zaczyna karierę bokserską, nokautuje rywala za rywalem i marzy o olimpijskim złocie, a jego bliscy nie wierzą w to, co widzą. My też nie! Film online pełen niespodzianek już na eskaGO!
09/12/2016 16:45
90s LIVE IN CONCERT - data. Bilety na podróż do szalonych wspomnień!
0

90s LIVE IN CONCERT - data. Bilety na podróż do szalonych wspomnień!

90s LIVE IN CONCERT to podróż do najbardziej szalonych wspomnień. Szczegóły wydarzenia już teraz na ESKA.pl
09/12/2016 16:27
Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show?
0

Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show?

Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show, czyli najlepiej śpiewające dziecko w Polsce? Sprawdzajcie na ESKA.pl
09/12/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA