WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO] - Nowy album Eminema ukaże się w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną

Tagi związane z Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]: eminem, eminem piosenki, eminem biografia, eminem tekstowo, eminem space bound

Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]

RSS 29/10/2012 13:27 Komentarze
Nowa płyta Eminema ukaże się w 2013 roku? To bardzo prawdopodobne. Na oficjalnej stronie rapera pojawiła się foto czapki na której nadrukowane są daty premier wszystkich albumów Eminema. Ostatnia data to 2013! Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną.
Eminem Eminem / Eminem - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]
Eminem pracuje nad nową płytą. Na oficjalnej stronie rapera ukazało się zdjęcie czapki, na której nadrukowane są daty premier kolejnych albumów rapera. Ostatnią datą jest 2013, dlatego najnowszego krążka Eminema możemy spodziewać się właśnie w tym roku!

Zobacz na Eska.pl Street Lights to nowy singiel Lady Gagi i Eminema

Eminem dotychczas nagrał 7 płyt. Ostatnia Recovery ukazała się w 2010 roku. Eminem ma na swoim koncie współpracę między innymi z Lady Gagą i Rihanną. Ich wspólny singiel Love The Way You Are stał się wielkim przebojem.

Zobacz Love The Way You Are - Eminem ft. Rihanna



Nie czytałeś jeszcze?

One Direction wyruszą w trasę koncertową po Europie wiosną 2013!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 28.04.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 28 kwietnia 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 28.04.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej
28/04/2016 21:47
Wyniki Lotto: 28 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 28 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 28.04.2016. Jakie są wyniki losowania 28 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 20 milionów!  
28/04/2016 17:57
Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!
0

Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!

Calvin Harris i Rihanna: This Is What You Came For to tytuł kolejnej wspólnej piosenki świetnego duetu! Czy ich utwór to jeden z najlepszych przebojów lata 2016? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
28/04/2016 16:55
Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!
0

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance. Półfinał show ze specjalnym występem wokalisty!

Dawid Kwiatkowski w You Can Dance pojawi się już w odcinku półfinałowym. Wokalista wystąpi na scenie YCD i to ze swoimi fanami!
28/04/2016 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

26/04/2016 22:31

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA