WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO] - Nowy album Eminema ukaże się w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną

Tagi związane z Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]: eminem, eminem piosenki, eminem biografia, eminem tekstowo, eminem space bound

Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]

RSS 29/10/2012 13:27 Komentarze
Nowa płyta Eminema ukaże się w 2013 roku? To bardzo prawdopodobne. Na oficjalnej stronie rapera pojawiła się foto czapki na której nadrukowane są daty premier wszystkich albumów Eminema. Ostatnia data to 2013! Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną.
Eminem Eminem / Eminem - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]
Eminem pracuje nad nową płytą. Na oficjalnej stronie rapera ukazało się zdjęcie czapki, na której nadrukowane są daty premier kolejnych albumów rapera. Ostatnią datą jest 2013, dlatego najnowszego krążka Eminema możemy spodziewać się właśnie w tym roku!

Zobacz na Eska.pl Street Lights to nowy singiel Lady Gagi i Eminema

Eminem dotychczas nagrał 7 płyt. Ostatnia Recovery ukazała się w 2010 roku. Eminem ma na swoim koncie współpracę między innymi z Lady Gagą i Rihanną. Ich wspólny singiel Love The Way You Are stał się wielkim przebojem.

Zobacz Love The Way You Are - Eminem ft. Rihanna



Nie czytałeś jeszcze?

One Direction wyruszą w trasę koncertową po Europie wiosną 2013!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?
0

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.
26/06/2017 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą
0

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!
26/06/2017 15:39
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?
0

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.
26/06/2017 15:36
Open'er Festival 2017
0

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.
26/06/2017 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA