WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO] - Nowy album Eminema ukaże się w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]: eminem, eminem piosenki, eminem biografia, eminem tekstowo, eminem space bound

Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]

RSS 29/10/2012 13:27 Komentarze 0
Nowa płyta Eminema ukaże się w 2013 roku? To bardzo prawdopodobne. Na oficjalnej stronie rapera pojawiła się foto czapki na której nadrukowane są daty premier wszystkich albumów Eminema. Ostatnia data to 2013! Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną.
Eminem Eminem / Eminem - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]
Eminem pracuje nad nową płytą. Na oficjalnej stronie rapera ukazało się zdjęcie czapki, na której nadrukowane są daty premier kolejnych albumów rapera. Ostatnią datą jest 2013, dlatego najnowszego krążka Eminema możemy spodziewać się właśnie w tym roku!

Zobacz na Eska.pl Street Lights to nowy singiel Lady Gagi i Eminema

Eminem dotychczas nagrał 7 płyt. Ostatnia Recovery ukazała się w 2010 roku. Eminem ma na swoim koncie współpracę między innymi z Lady Gagą i Rihanną. Ich wspólny singiel Love The Way You Are stał się wielkim przebojem.

Zobacz Love The Way You Are - Eminem ft. Rihanna



Nie czytałeś jeszcze?

One Direction wyruszą w trasę koncertową po Europie wiosną 2013!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]
0

Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]

Sara Boruc - żona Artura Boruca dawniej znana mediom jako Sara Mannei - u Kuby Wojewódzkiego razem z mężem to odcinek show z 21 października 2014 roku. Kim jest Sara Boruc i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? To sprawdzamy przed emisją nagrania!
21/10/2014 17:33
Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson w streamie online to szansa na zobaczenie ostatniej walki Andrzeja Gołoty bez telewizora w domu. Zbieramy legalne i oficjalne linki do walki Gołota vs Nicholson online. Gotowi na Kiss With A Fist od pięściarzy nawet w sieci?
21/10/2014 16:32
Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]

Nowa płyta Donatana i Cleo Hiper/Chimera będzie dostępna w sklepach już w listopadzie. Nadal trwa przedsprzedaż krążka. Jak dostać autograf na płycie i nie zapłacić za wysyłkę? Zobacz wszystkie atrakcje, które przygotowali dla wiernych fanów Donatan i Cleo!
21/10/2014 16:25
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Jacy są prywatnie: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Zobacz ekskluzywne wywiady i sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 16:05
Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w transmisji na żywo w telewizji i internecie  - ostatnią walkę Gołoty zobaczyć można tu i tu. Biorąc pod Eskową lupę transmisje live z walki Gołoty z Nicholsonem mamy dla Wasz także przeboje na rozgrzewkę przed emocjami prosto z ringu. Klikajcie po więcej już teraz!
21/10/2014 15:50
Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin. Siostra Cristina wygrała The Voice, a teraz nagrała pierwszy teledysk [VIDEO]
0

Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin. Siostra Cristina wygrała The Voice, a teraz nagrała pierwszy teledysk [VIDEO]

Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin? Tak to możliwe! Siostra Cristina Scuccia, zwyciężczyni The Voice of Italy, właśnie wydała pierwszy singiel, na który wybrała hit Madonny. Na YouTube dostępny jest również teledysk z siostrą Cristiną Scuccią, śpiewającą Like a Virgin. Które wykonanie utworu oceniacie lepiej? Zakonnicy z The Voice of Italy, czy oryginalną wersję Madonny?
21/10/2014 15:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]