WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO] - Nowy album Eminema ukaże się w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną

Tagi związane z Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]: eminem, eminem piosenki, eminem biografia, eminem tekstowo, eminem space bound

Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]

RSS 29/10/2012 13:27 Komentarze
Nowa płyta Eminema ukaże się w 2013 roku? To bardzo prawdopodobne. Na oficjalnej stronie rapera pojawiła się foto czapki na której nadrukowane są daty premier wszystkich albumów Eminema. Ostatnia data to 2013! Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną.
Eminem Eminem / Eminem - oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Eminem nagra nową płytę w 2013 roku. Zobacz na Eska.pl Love The Way You Lie w duecie z Rihanną [VIDEO]
Eminem pracuje nad nową płytą. Na oficjalnej stronie rapera ukazało się zdjęcie czapki, na której nadrukowane są daty premier kolejnych albumów rapera. Ostatnią datą jest 2013, dlatego najnowszego krążka Eminema możemy spodziewać się właśnie w tym roku!

Zobacz na Eska.pl Street Lights to nowy singiel Lady Gagi i Eminema

Eminem dotychczas nagrał 7 płyt. Ostatnia Recovery ukazała się w 2010 roku. Eminem ma na swoim koncie współpracę między innymi z Lady Gagą i Rihanną. Ich wspólny singiel Love The Way You Are stał się wielkim przebojem.

Zobacz Love The Way You Are - Eminem ft. Rihanna



Nie czytałeś jeszcze?

One Direction wyruszą w trasę koncertową po Europie wiosną 2013!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016
0

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Euro 2016: mecz Polska - Szwajcaria odbywa się w sobotę 25.06.2016. Podczas pierwszej połowy spotkania nie brakowało już emocji i pięknej bramki Kuby Błaszczykowskiego.
25/06/2016 15:51
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/06/2016 15:21
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 25 czerwca pierwszy mecz reprezentacji Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto jeszcze gra? Zobaczcie!
25/06/2016 15:20
Mecz POLSKA - SZWAJCARIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz POLSKA - SZWAJCARIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Szwajcaria na Euro 2016 w ramach 1/8 finału! Reprezentacja Polski wyszła z grupy po zaciętym pojedynku z Irlandią, Niemcami i Ukrainą. Czy równie dobrze będzie w pierwszym meczu w fazie pucharowej? Gdzie oglądać Polska - Szwajcaria online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
25/06/2016 14:30
David Guetta kibicuje Polsce! This One's For You Poland z Lewandowskim! [VIDEO]
0

David Guetta kibicuje Polsce! This One's For You Poland z Lewandowskim! [VIDEO]

This One's For You to piosenka na EURO 2016! W internecie pojawił się teledysk, który został zadedykowany... Polakom! W klipie pojawia się Lewandowski, Milik, Mila, Błaszczykowski oraz David Guetta, który kibicuje polskiej reprezentacji! Wzruszające i pełne pięknych momentów wideo do zobaczenia na ESKA.pl!
25/06/2016 14:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 15:51

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

25/06/2016 12:52

0
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 10:43

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA