WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Eminema
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]: eminem teledyski, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem youtube, eminem marshall mathers lp, eminem call of duty, muzyka z call of duty

Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 22:37 Komentarze 0
Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - będącej jednocześnie kolejnym kawałkiem promującym zapowiadany album Eminema - już na YouTube!
Eminem - Survival / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]
Eminem - Survival ft Liz Rodriguez to drugi singiel Eminema promujący The Marshall Mathers LP 2 - nowy album który ma się ukazać już 5 listopada 2013.

Survival początkowo promował grę Call Of Duty: Ghosts. Nie dziwi więc, że teledysk Eminema do Survival jest utrzymany w klimacie przypominającym popularne "strzelanki". Co na to fani? Na YouTube piszą między innymi "To video sprawiło, że teraz lubię tę piosenkę nawet bardziej", "Eminem - dzięki Bogu, że wróciłeś!", czy "Nasz król wrócił! A inni niech się wypchają!".

>>> Najlepsze radio online <<<

Eminem - Survival. Zobacz klip na Eska.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: odpowiedzi z języka polskiego już są. Rozwiązania na ESKA.pl, bo już za rok matura... [VIDEO]

Ruszyła matura próbna 2015 Operona. 25 listopada 2014 uczniowie musieli zmierzyć się z arkuszami maturalnymi z języka polskiego. Tuż po godz. 14:00 odpowiedzi z matury próbnej 2015 Operona znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 14:17
Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić  bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]
0

Orange Video Fest 2014: kiedy, jacy YouTuberzy, gdzie kupić bilety? Będzie też muzycznie! [VIDEO]

Orange Video Fest 2014 to impreza dla wszystkich fanów polskich YouTuberów. Kiedy jest Orange Video Fest 2014, jakich YouTuberów będzie można spotkać na żywo i gdzie kupić bilety na wydarzenie? Wszystkie informacje - w tym również te muzyczne - o Orange Video Fest 2014 czekają na ESKA.pl!
26/11/2014 14:07
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego dostępne w sieci. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
26/11/2014 14:02
Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]
0

Justin Bieber najlepiej zarabiającą młodą gwiazdą. Ile zarobił na muzyce? [VIDEO]

Justin Bieber został ogłoszony najlepiej zarabiającą gwiazdą przed 30. rokiem życia. Ile zarabia Justin Bieber? Czy piosenkarz jest już milionerem? Ile pieniędzy zarobił na muzyce idol nastolatek? Sprawdź na ESKA.pl 
26/11/2014 13:36
Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i legalnie oglądasz tylko na eskaGO. Sprawdź już teraz trzy świetne filmy: film akcji Mirageman, horror Wolf Town oraz obyczajową opowieść o seryjnym mordercy - Distanz.
26/11/2014 12:42
Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 i to właśnie jego, jako laureata show, postanowiliśmy podpytać o backstage'owe tajemnice programu. Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 występy na scenie w takich odsłonach jak Nicki Minaj czy też Maria Callas wspomina specjalnie dla Was. Dlaczego Marek Kaliszuk śmiał się z samego siebie i co przytrafiło się w mu w telewizyjnej toalecie? Odpowiedzi tylko u nas!
26/11/2014 12:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]