WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Eminema

Tagi związane z Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]: eminem teledyski, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem youtube, eminem marshall mathers lp, eminem call of duty, muzyka z call of duty

Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 22:37 Komentarze
Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - będącej jednocześnie kolejnym kawałkiem promującym zapowiadany album Eminema - już na YouTube!
Eminem - Survival / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]
Eminem - Survival ft Liz Rodriguez to drugi singiel Eminema promujący The Marshall Mathers LP 2 - nowy album który ma się ukazać już 5 listopada 2013.

Survival początkowo promował grę Call Of Duty: Ghosts. Nie dziwi więc, że teledysk Eminema do Survival jest utrzymany w klimacie przypominającym popularne "strzelanki". Co na to fani? Na YouTube piszą między innymi "To video sprawiło, że teraz lubię tę piosenkę nawet bardziej", "Eminem - dzięki Bogu, że wróciłeś!", czy "Nasz król wrócił! A inni niech się wypchają!".

>>> Najlepsze radio online <<<

Eminem - Survival. Zobacz klip na Eska.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?
16/08/2017 23:36
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie
0

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 
16/08/2017 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie
0

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.
16/08/2017 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
0

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
16/08/2017 15:26
Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?
0

Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?

Wyspa przetrwania już od września na Polsacie. Czy nowe show zastąpi w jesiennej ramówce Agenta, którego widzowie mogli oglądać na antenie TVN?
16/08/2017 14:31
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
16/08/2017 14:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

15/08/2017 17:42

0
Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

15/08/2017 07:18

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

14/08/2017 11:07

0
Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

14/08/2017 10:53

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA