WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Eminema

Tagi związane z Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]: eminem teledyski, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem youtube, eminem marshall mathers lp, eminem call of duty, muzyka z call of duty

Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 22:37 Komentarze
Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - będącej jednocześnie kolejnym kawałkiem promującym zapowiadany album Eminema - już na YouTube!
Eminem - Survival / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]
Eminem - Survival ft Liz Rodriguez to drugi singiel Eminema promujący The Marshall Mathers LP 2 - nowy album który ma się ukazać już 5 listopada 2013.

Survival początkowo promował grę Call Of Duty: Ghosts. Nie dziwi więc, że teledysk Eminema do Survival jest utrzymany w klimacie przypominającym popularne "strzelanki". Co na to fani? Na YouTube piszą między innymi "To video sprawiło, że teraz lubię tę piosenkę nawet bardziej", "Eminem - dzięki Bogu, że wróciłeś!", czy "Nasz król wrócił! A inni niech się wypchają!".

>>> Najlepsze radio online <<<

Eminem - Survival. Zobacz klip na Eska.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?
0

Depeche Mode w Polsce 2018: bilety - gdzie i po ile kupić?

Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej zimą wróci do Polski na trzy klubowe koncerty. Sprawdź, gdzie i po ile kupić bilety na to wydarzenie.
26/06/2017 15:57
 Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą
0

Open'er 2017: The Dumplings wystąpią z 9-osobową orkiestrą

The Dumplings w tym roku wracają na scenę Openera w niezwykłym, specjalnym formacie. Zespół zagra z 9-osobową orkiestrą!
26/06/2017 15:39
To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?
0

To już koniec SKAM. Za co widzowie dziękują serialowi?

Bijący rekordy popularności norweski serial SKAM oficjalnie się zakończył. Czego nauczyli się z niego polscy nastolatkowie? Sprawdzamy, za co dziękują młodzi widzowie na zakończenie SKAM.
26/06/2017 15:36
Open'er Festival 2017
0

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017 nadchodzi! Już 28 czerwca w Gdyni rozpocznie się czterodniowa zabawa przy występach najlepszych artystów z Polski i zagranicy.
26/06/2017 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA