Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Eminema
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]: eminem teledyski, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem youtube, eminem marshall mathers lp, eminem call of duty, muzyka z call of duty

Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 22:37 Komentarze 0
Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - będącej jednocześnie kolejnym kawałkiem promującym zapowiadany album Eminema - już na YouTube!
Eminem - Survival / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]
Eminem - Survival ft Liz Rodriguez to drugi singiel Eminema promujący The Marshall Mathers LP 2 - nowy album który ma się ukazać już 5 listopada 2013.

Survival początkowo promował grę Call Of Duty: Ghosts. Nie dziwi więc, że teledysk Eminema do Survival jest utrzymany w klimacie przypominającym popularne "strzelanki". Co na to fani? Na YouTube piszą między innymi "To video sprawiło, że teraz lubię tę piosenkę nawet bardziej", "Eminem - dzięki Bogu, że wróciłeś!", czy "Nasz król wrócił! A inni niech się wypchają!".

>>> Najlepsze radio online <<<

Eminem - Survival. Zobacz klip na Eska.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
 Open'er 2016 data festiwalu. Jest zmiana! Kiedy startuje Open'er 2016?
0

Open'er 2016 data festiwalu. Jest zmiana! Kiedy startuje Open'er 2016?

Open'er 2016 - kiedy startuje jeden z najpopularniejszych festiwalu muzycznych lata? UWAGA - organizatorzy zmienili datę rozpoczęcia Open'er Festival 2016. Kolejna edycja festiwalu startuje już w czerwcu! 
03/09/2015 12:41
Florence + The Machine w Polsce w 2016 na Open'er Festival
0

Florence + The Machine w Polsce w 2016 na Open'er Festival

Florence + The Machine w Polsce w 2016 roku. Organizatorzy Open'er Festival ogłosili właśnie pierwszego headlinera. Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Florence And The Machine w Polsce? Sprawdź na ESKA.pl 
03/09/2015 12:37
Avicii - Pure Grinding i For A Better Day: 2 nowe teledyski w jednym dniu! Niespodzianka dla fanów do obejrzenia na ESKA.pl
0

Avicii - Pure Grinding i For A Better Day: 2 nowe teledyski w jednym dniu! Niespodzianka dla fanów do obejrzenia na ESKA.pl

Avicii - Pure Grinding i For A Better Day - to kolejna zapowiedź drugiego studyjnego krążka popularnego szwedzkiego producenta i DJa. Artysta prezentuje dwa teledyski, które popularnością mogą pobić poprzednie! O czym opowiadają? Obydwa serwują nam historię napadu i pościgu, emocje, pot i łzy! Więcej szczegółów na Eska.pl.    
03/09/2015 12:31
Transporter – Nowa Moc: trailer i piosenka z trailera już na ESKA.pl!
0

Transporter – Nowa Moc: trailer i piosenka z trailera już na ESKA.pl!

Transporter 4 - Nowa Moc. Przed nami czwarta odsłona opowieści o kurierze, który zdobył serca wszystkich kobiet na całym świecie. Z nową mocą już 4 września 2015 roku na wielkim ekranie pojawi się Transporter! Czy Jason Statham znów wcielił się w rolę wysportowanego i silnego doręczyciela? Oprócz odpowiedzi na te pytanie mamy dla Was muzyczną zapowiedź tego filmu!    
03/09/2015 12:24
Maroon 5 - Singles. Największe przeboje zespołu na jednej płycie - sprawdź tracklistę!
0

Maroon 5 - Singles. Największe przeboje zespołu na jednej płycie - sprawdź tracklistę!

Maroon 5 - Singles to zapowiedziana składanka, na której znajdą się największe dotychczasowe przeboje popularnego zespołu. Jakie piosenki pojawią się na trackliście płyty? Kiedy oficjalna premiera albumu? Dowiedz się i posłuchaj największych hitów Maroon 5 na Eska.pl    
03/09/2015 12:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska