WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Eminema

Tagi związane z Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]: eminem teledyski, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem youtube, eminem marshall mathers lp, eminem call of duty, muzyka z call of duty

Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 22:37 Komentarze
Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - będącej jednocześnie kolejnym kawałkiem promującym zapowiadany album Eminema - już na YouTube!
Eminem - Survival / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]
Eminem - Survival ft Liz Rodriguez to drugi singiel Eminema promujący The Marshall Mathers LP 2 - nowy album który ma się ukazać już 5 listopada 2013.

Survival początkowo promował grę Call Of Duty: Ghosts. Nie dziwi więc, że teledysk Eminema do Survival jest utrzymany w klimacie przypominającym popularne "strzelanki". Co na to fani? Na YouTube piszą między innymi "To video sprawiło, że teraz lubię tę piosenkę nawet bardziej", "Eminem - dzięki Bogu, że wróciłeś!", czy "Nasz król wrócił! A inni niech się wypchają!".

>>> Najlepsze radio online <<<

Eminem - Survival. Zobacz klip na Eska.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwujemy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonujemy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! Transmisja gali już o 20:30 na antenie TVP1.
26/08/2016 23:01
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/08/2016 22:17
Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!
0

Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Alan Walker gwiazdą ESKA Music Awards 2016! Dwa dni przed galą norweski producent obchodził swoje 19. urodziny, a ma na świecie miliony fanów! Łapcie 8. faktów i ciekawostek o gwieździe EMA 2016!
26/08/2016 22:08
ESKA MUSIC AWARDS 2016 - ESKA TV AWARD - Najlepsze Video
0

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - ESKA TV AWARD - Najlepsze Video

Kto zdobył statuetkę ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZE VIDEO?
26/08/2016 21:59
ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY ZESPÓŁ
0

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY ZESPÓŁ

Kto zdobył statuetkę ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY ZESPÓŁ?
26/08/2016 21:54
ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY HIT
0

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY HIT

Kto zdobył statuetkę ESKA MUSIC AWARDS 2016 - NAJLEPSZY HIT?
26/08/2016 21:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]