WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO] - Nowy teledysk Eminema

Tagi związane z Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]: eminem teledyski, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem youtube, eminem marshall mathers lp, eminem call of duty, muzyka z call of duty

Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]

RSS 08/10/2013 22:37 Komentarze
Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - będącej jednocześnie kolejnym kawałkiem promującym zapowiadany album Eminema - już na YouTube!
Eminem - Survival / fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Eminem - Survival. Teledysk do piosenki z gry Call Of Duty - już w sieci! [VIDEO]
Eminem - Survival ft Liz Rodriguez to drugi singiel Eminema promujący The Marshall Mathers LP 2 - nowy album który ma się ukazać już 5 listopada 2013.

Survival początkowo promował grę Call Of Duty: Ghosts. Nie dziwi więc, że teledysk Eminema do Survival jest utrzymany w klimacie przypominającym popularne "strzelanki". Co na to fani? Na YouTube piszą między innymi "To video sprawiło, że teraz lubię tę piosenkę nawet bardziej", "Eminem - dzięki Bogu, że wróciłeś!", czy "Nasz król wrócił! A inni niech się wypchają!".

>>> Najlepsze radio online <<<

Eminem - Survival. Zobacz klip na Eska.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kamil Bednarek & Matheo - powstaną kolejne ich piosenki? Kiedy płyta? [WYWIAD VIDEO]
0

Kamil Bednarek & Matheo - powstaną kolejne ich piosenki? Kiedy płyta? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek & Matheo odwiedzili nasze studio! Czym jest tytułowy Talizman? Kiedy pojawi się nowa płyta? Jak Kamil Bednarek odnajduje się w nowym dla siebie gatunku muzycznym (reggaeton)? Na te inne pytania odpowiedzi poznacie w tym wywiadzie!
24/01/2017 17:56
Superbowl 2017: Luke Bryan - kim jest artysta, który zaśpiewa hymn?
0

Superbowl 2017: Luke Bryan - kim jest artysta, który zaśpiewa hymn?

Kto zaśpiewa hymn USA na Superbowl 2017? To wcale nie będzie Lady Gaga! Sprawdź, kim jest Luke Bryan już teraz - na ESKA.pl.
24/01/2017 17:14
La La Land - 14 nominacji do Oscarów! Musisz posłuchać tych piosenek!
0

La La Land - 14 nominacji do Oscarów! Musisz posłuchać tych piosenek!

La La Land zgarnia 14 nominacji do Oscarów i to aż dwie w kategorii Najlepsza Piosenka. Posłuchaj utworów z soundtracku La La Land, które mają szansę na zdobycie nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej!
24/01/2017 16:41
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
24/01/2017 16:33
Ile dni do wakacji? Odliczanie do wakacji 2017
0

Ile dni do wakacji? Odliczanie do wakacji 2017

Odliczanie do wakacji 2017 - jeżeli nie możesz się doczekać, sprawdź ile dni do wakacji - DOKŁADNIE!
24/01/2017 16:29
YouTube: najlepszy debiut należy do tej nastolatki i jej taty!
0

YouTube: najlepszy debiut należy do tej nastolatki i jej taty!

Pierwszy film na kanale w serwisie YouTube i od razu 14 milionów odtworzeń. Nastolatka podbiła sieć i zapewniła popularność ojcu!
24/01/2017 16:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA