WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO] - Nowa płyta Eminema 2013
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]: eminem love the way you lie, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem 2013, eminem youtube, eminem nowa piosenka, eminem marshall mathers LP

Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]

RSS 27/08/2013 09:53 Komentarze 0
Eminem powraca po trzech latach nieobecności. Nowa płyta, zatytułowana The Marshall Mathers LP 2 znajdzie się w sklepach już 5 listopada 2013. Co już wiadomo o nowym krążku popularnego rapera? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]
The Marshall Mathers LP 2 to nowy krążek Eminema, zapowiedziany na 5 listopada 2013. Autor przebojów Love The Way You Lie i The Real Slim Shady powraca po trzyletniej nieobecności - poprzedni album, Recovery, ukazał się w 2010 roku.

Eminem ujawnił swoje plany 25 sierpnia - podczas gali rozdania MTV Video Music Awards. Okładka i tracklista płyty nie zostały jeszcze ujawnione - wiadomo jednak, że w produkcji udział wzięli Dr Dre i Rick Rubin, a na krążku znajdą się nagrania pod tytułem Berzerk i Survival. Survival to piosenka z gościnnym udziałem Liz Rodriguez - nagrana specjalnie na potrzeby gry Call Of Duty.

W oczekiwaniu na nowy album Eminema - posłuchaj dwóch nowych kawałków rapera na Eska.pl!


Eminem - Berzerk



Eminem - Survival



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift nago? Hacker włamał się na Twittera i Instagram - czy ma jej nagie zdjęcia? [VIDEO]
0

Taylor Swift nago? Hacker włamał się na Twittera i Instagram - czy ma jej nagie zdjęcia? [VIDEO]

Włamanie na konto Taylor Swift na Twitterze i Instagramie. Ktoś przejął jej konta i publikował posty w jej imieniu. Czy hackerzy zdobyli prywatne nagie zdjęcia Taylor Swift? Co zrobić kiedy ktoś ukradnie ci hasło?
27/01/2015 22:01
Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]
0

Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]

Teledysk Eda Sheerana w wersji jakiej nie widzieliście. Dla jednych zabawny filmik, dla innych obrzydliwa parodia. Fanowskie wideo do piosenki Thinking Out Loud wywołuje skrajne reakcje. Jak wygląda Ed Sheeran w tym filmie - sprawdźcie na eska.pl
27/01/2015 16:07
Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl
0

Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl

Jessie Ware wystąpi w Polsce 7 lutego 2015 roku. Koncert brytyjskiej wokalistki odbędzie się na warszawskim Torwarze. Co z biletami na koncert Jessie Ware? Jaka jest cena wejściówek na występ Jessie Ware? Informacje na temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 15:33
Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Czy słuchaczom spodoba się nowy, taneczny numer?
27/01/2015 14:58
Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Selena Gomez i Zedd razem - muzycznie i nie tylko - to tematy numer jeden w Stanach w kategorii show-biznes. W sieci roi się od informacji o nowej piosence Seleny Gomez 2015 zatytułowanej najprawdopodobniej I Want You To Know, którą wyprodukować miał właśnie Zedd. Co wiemy o duecie Selena Gomez i Zedd zawodowo i prywatnie? Zobaczcie na ESKA.pl!
27/01/2015 14:57
Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]
0

Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]

Druga edycja Live Earth potwierdzona! Live Earth 2015 będzie najprawdopodobniej największym muzycznym wydarzeniem na świecie. Co to jest Live Earth, kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi w ramach eventu? Zobaczcie zapowiedź Live Earth 2015 i sprawdźcie wszystkie informacje!
27/01/2015 14:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska