WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO] - Nowa płyta Eminema 2013
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]: eminem love the way you lie, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem 2013, eminem youtube, eminem nowa piosenka, eminem marshall mathers LP

Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]

RSS 27/08/2013 09:53 Komentarze 0
Eminem powraca po trzech latach nieobecności. Nowa płyta, zatytułowana The Marshall Mathers LP 2 znajdzie się w sklepach już 5 listopada 2013. Co już wiadomo o nowym krążku popularnego rapera? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]
The Marshall Mathers LP 2 to nowy krążek Eminema, zapowiedziany na 5 listopada 2013. Autor przebojów Love The Way You Lie i The Real Slim Shady powraca po trzyletniej nieobecności - poprzedni album, Recovery, ukazał się w 2010 roku.

Eminem ujawnił swoje plany 25 sierpnia - podczas gali rozdania MTV Video Music Awards. Okładka i tracklista płyty nie zostały jeszcze ujawnione - wiadomo jednak, że w produkcji udział wzięli Dr Dre i Rick Rubin, a na krążku znajdą się nagrania pod tytułem Berzerk i Survival. Survival to piosenka z gościnnym udziałem Liz Rodriguez - nagrana specjalnie na potrzeby gry Call Of Duty.

W oczekiwaniu na nowy album Eminema - posłuchaj dwóch nowych kawałków rapera na Eska.pl!


Eminem - Berzerk



Eminem - Survival



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
Gorąca 20 Premiera: Kendji Girac - Andalouse [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Kendji Girac - Andalouse [VIDEO]

Gorąca 20 Radia ESKA: 22 grudnia 2014 tuż po godz. 18:00 na antenie ESKI premierowo usłyszycie utwór Andalouse francuskiego przystojniaka Kendji Girac'a. Czy utwór Andalouse ma szansę na pierwsze miejsce? Zanim się o tym przekonacie, zobaczcie teledysku do kawałka Andalouse na ESKA.pl 
22/12/2014 15:30
Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]

Conchita Wurst na Eurowizji 2015 będzie miała więcej niż swoje 5 minut prezentując zwycięską piosenkę z poprzedniego roku. Kobieta z brodą pojawi się przed kamerami w zupełnie nowej roli. Zobaczcie, co na Eurowizji 2015 będzie robiła Conchita Wurst a czeka ją nieproste zadanie!
22/12/2014 15:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska