WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO] - Nowa płyta Eminema 2013

Tagi związane z Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]: eminem love the way you lie, eminem piosenki, eminem nowa płyta, eminem 2013, eminem youtube, eminem nowa piosenka, eminem marshall mathers LP

Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]

RSS 27/08/2013 09:53 Komentarze
Eminem powraca po trzech latach nieobecności. Nowa płyta, zatytułowana The Marshall Mathers LP 2 znajdzie się w sklepach już 5 listopada 2013. Co już wiadomo o nowym krążku popularnego rapera? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Eminem - nowa płyta, The Marshall Mathers LP 2 w sklepach już 5 listopada! [AUDIO]
The Marshall Mathers LP 2 to nowy krążek Eminema, zapowiedziany na 5 listopada 2013. Autor przebojów Love The Way You Lie i The Real Slim Shady powraca po trzyletniej nieobecności - poprzedni album, Recovery, ukazał się w 2010 roku.

Eminem ujawnił swoje plany 25 sierpnia - podczas gali rozdania MTV Video Music Awards. Okładka i tracklista płyty nie zostały jeszcze ujawnione - wiadomo jednak, że w produkcji udział wzięli Dr Dre i Rick Rubin, a na krążku znajdą się nagrania pod tytułem Berzerk i Survival. Survival to piosenka z gościnnym udziałem Liz Rodriguez - nagrana specjalnie na potrzeby gry Call Of Duty.

W oczekiwaniu na nowy album Eminema - posłuchaj dwóch nowych kawałków rapera na Eska.pl!


Eminem - Berzerk



Eminem - Survival



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii
0

Michał Szpak śpiewa utwory O.N.A. z zespołem Kombii

Michał Szpak wystąpił gościnnie na koncertach grupy Kombii. Jednak zamiast hitów Pokolenie, czy Awinion, wokalista zdecydował się wykonać utwory nieistniejącej już grupy O.N.A. Jak sobie poradził?
25/09/2016 20:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kamil Bijoś jako Justin Bieber. Metamorfozy TTBZ - odcinek 4
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kamil Bijoś jako Justin Bieber. Metamorfozy TTBZ - odcinek 4

Kamil Bijoś jako Justin Bieber w TTBZ. Tą niezwykłą metamorfozę zobaczymy już w czwartym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastanawiacie się za kogo przebiorą się pozostali uczestnicy? Odpowiedź już teraz na ESKA.pl
25/09/2016 19:48
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mateusz Banasiuk wygrywa jako wokalista Crash Test Dummies
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mateusz Banasiuk wygrywa jako wokalista Crash Test Dummies

Mateusz Banasiuk jako Brad Roberts z zespołu Crash Test Dummies doczekał się swojego pierwszego zwycięstwa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6. Zobacz jego rewelacyjny występ już teraz - na Eska.pl.
25/09/2016 15:01
Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Beata Spychalska jak Adele! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Beata Spychalska zachwyci jury w Voice of Poland. Sprawdź, kim jest uczestniczka VoP 7, która w brawurowy sposób wykonała jeden z hitów Adele.
25/09/2016 13:40
Roztańczony PGE Narodowy VIDEO - najlepsze występy
0

Roztańczony PGE Narodowy VIDEO - najlepsze występy

Roztańczony PGE Narodowy za nami. Akcent, Alphaville, Ich Troje i inni porwali do zabawy nie tylko publiczność, ale też widzów przed telewizorami. Najlepsze występy z taneczno-muzycznej imprezy na stadionie w Warszawie do obejrzenia jeszcze raz już teraz - na Eska.pl.
25/09/2016 11:53
Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?
0

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6?

Kamil Bijoś - kim jest uczestnik Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6? Na ESKA.pl przedstawiamy najważniejsze fakty o wokaliście zespołu Sound’n’Grace.
24/09/2016 23:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA