WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ellie Goulding - Beating Heart. Piosenka z filmu Niezgodna już na YouTube! [VIDEO, TEKST] - Nowa piosenka Ellie Goulding 2014

Tagi związane z Ellie Goulding - Beating Heart. Piosenka z filmu Niezgodna już na YouTube! [VIDEO, TEKST]: ellie goulding 2014, ellie goulding youtube, ellie goulding beating heart, piosenka z filmu niezgodna, niezgodna soundtrack, ellie goulding beating heart słowa piosenki

Ellie Goulding - Beating Heart. Piosenka z filmu Niezgodna już na YouTube! [VIDEO, TEKST]

RSS 25/02/2014 09:58 Komentarze
Ellie Goulding - Beating Heart. Utwór z soundtracku do zapowiedzianego filmu Niezgodna już na YouTube! Zobacz lyric video i sprawdź tekst nowej piosenki Ellie Goulding - na ESKA.pl!
Ellie Goulding - Beating Heart / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Ellie Goulding - Beating Heart. Piosenka z filmu Niezgodna już na YouTube! [VIDEO, TEKST]
Ellie Goulding - Beating Heart to nowa piosenka Ellie pochodząca z soundtracku do zapowiedzianego filmu Niezgodna. To już kolejny raz, gdy jeden z utworów wokalistki zostaje wykorzystany na ścieżce dźwiękowej - piosenka Bittersweet znalazła się wśród piosenek ze Zmierzchu, a You My Everything mogliśmy słyszeć w jednym z odcinków serialu Skins.

>>> Więcej o filmie Niezgodna! Zobacz zwiastun i opis filmu!


Ellie Goulding - Beating Heart: słowa piosenki

Eyes make their peace in difficulties
With wounded lips and salted cheeks
And finally we step to leave
To the departure lounge of disbelief
And I don't know where I'm going but I know it's gonna be a long time
And I'll be leaving in the morning
Come the white wine, bitter sunlight

[Chorus]
Wanna hear your beating heart tonight
Before the bleeding sun comes alive
I want to make the best of what is left, hold tight
And hear my beating heart one last time

Before daylight

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Sprawdź, co nowego na eskaGO!

The canyon underneath the trees
Behind the dark sky, you looked at me
I fell for you like autumn leaves
Never faded, evergreen
And I don't know where I'm going but I know it's gonna be a long time
Cause I'll be leaving in the morning
Come the white wine, bitter sunlight

[Chorus]

I can't face this now everything has changed
I just wanna be by your side
Here's hoping we collide
Here's hoping we collide
Here's hoping we collide

[Chorus]

Wanna hear your beating heart, tonight

Ellie Goulding - Beating Heart. Posłuchaj na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 02:29
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi 28.05.2015 w Sopocie? Wieczór uświetni koncert Radiowy przebój roku. Wybrany zostanie najlepszy hit, który święcił tryumfy w polskich radiostacjach. Lista muzycznych gwiazd podczas drugiego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2016 20:20
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 21:18

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016