Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ellie Goulding - Beating Heart. Piosenka z filmu Niezgodna już na YouTube! [VIDEO, TEKST] - Nowa piosenka Ellie Goulding 2014

Tagi związane z Ellie Goulding - Beating Heart. Piosenka z filmu Niezgodna już na YouTube! [VIDEO, TEKST]: ellie goulding 2014, ellie goulding youtube, ellie goulding beating heart, piosenka z filmu niezgodna, niezgodna soundtrack, ellie goulding beating heart słowa piosenki

Ellie Goulding - Beating Heart. Piosenka z filmu Niezgodna już na YouTube! [VIDEO, TEKST]

RSS 25/02/2014 09:58 Komentarze
Ellie Goulding - Beating Heart. Utwór z soundtracku do zapowiedzianego filmu Niezgodna już na YouTube! Zobacz lyric video i sprawdź tekst nowej piosenki Ellie Goulding - na ESKA.pl!
Ellie Goulding - Beating Heart / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Ellie Goulding - Beating Heart. Piosenka z filmu Niezgodna już na YouTube! [VIDEO, TEKST]
Ellie Goulding - Beating Heart to nowa piosenka Ellie pochodząca z soundtracku do zapowiedzianego filmu Niezgodna. To już kolejny raz, gdy jeden z utworów wokalistki zostaje wykorzystany na ścieżce dźwiękowej - piosenka Bittersweet znalazła się wśród piosenek ze Zmierzchu, a You My Everything mogliśmy słyszeć w jednym z odcinków serialu Skins.

>>> Więcej o filmie Niezgodna! Zobacz zwiastun i opis filmu!


Ellie Goulding - Beating Heart: słowa piosenki

Eyes make their peace in difficulties
With wounded lips and salted cheeks
And finally we step to leave
To the departure lounge of disbelief
And I don't know where I'm going but I know it's gonna be a long time
And I'll be leaving in the morning
Come the white wine, bitter sunlight

[Chorus]
Wanna hear your beating heart tonight
Before the bleeding sun comes alive
I want to make the best of what is left, hold tight
And hear my beating heart one last time

Before daylight

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Sprawdź, co nowego na eskaGO!

The canyon underneath the trees
Behind the dark sky, you looked at me
I fell for you like autumn leaves
Never faded, evergreen
And I don't know where I'm going but I know it's gonna be a long time
Cause I'll be leaving in the morning
Come the white wine, bitter sunlight

[Chorus]

I can't face this now everything has changed
I just wanna be by your side
Here's hoping we collide
Here's hoping we collide
Here's hoping we collide

[Chorus]

Wanna hear your beating heart, tonight

Ellie Goulding - Beating Heart. Posłuchaj na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dmitrij Mendelejew - 8 zaskakujących faktów na 182. rocznicę urodzin Mendelejewa
0

Dmitrij Mendelejew - 8 zaskakujących faktów na 182. rocznicę urodzin Mendelejewa

Google Doodle świętuje 182. rocznicę urodzin Dmitrija Mendelejewa, rosyjskiego chemika, który życia miał równie bujne, co fryzurę. Na ESKA.pl dodatkowo znajdziecie 8 najciekawszych faktów z życia słynnego chemika.
08/02/2016 10:48
Super Bowl 2016: Lady Gaga śpiewa hymn i kradnie show Beyonce!
0

Super Bowl 2016: Lady Gaga śpiewa hymn i kradnie show Beyonce!

Lady Gaga zaśpiewała hymn Stanów Zjednoczonych i została największą gwiazdą Super Bowl 2016. Czy ten tytuł jest zasłużony?! Zobacz występ Lady Gagi już teraz na ESKA.pl!
08/02/2016 10:48
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
08/02/2016 09:48
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?
0

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Filmiki na Dzień Przyjaciela na Facebooku to bardzo fajna niespodzianka dla Ciebie i Twoich bliskich, która przypomni Wam jak się razem bawicie. Jak przygotować film na Friendsday na Facebooku? Pokazujemy na ESKA.pl i słuchamy hitu More Than Friends INNA!
08/02/2016 08:51
Samuel Samuka Nascimento w Polsce 2016! Kim jest gwiazda Young Stars Festival 2016?
0

Samuel Samuka Nascimento w Polsce 2016! Kim jest gwiazda Young Stars Festival 2016?

Kim jest Samuel Nascimento, który wystąpi na Young Stars Festival w 2016 i tym samym ponownie odwiedzi Polskę?
08/02/2016 07:58
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 19:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

08/02/2016 08:51

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA