WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17 - Egzamin Gimnazjalny 2017 - języki obce

Tagi związane z Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17: egzamin gimnazjalny

Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17

RSS 21/04/2017 12:26 Komentarze

Egzamin Gimnazjalny 2017 - trzeci dzień to sprawdzin umiejętności z języków obcych. Co było na egzaminie? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl

Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17 / Fot. www.cke.edu.pl
Ilustracja do artykułu: Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17

Egzamin Gimnazjalny 2017 z języków obcych to zadanie, z którym zmierzyli się uczniowie w piątek 21 kwietnia 2017. Egzamin rozpoczął się o godz. 9:00. Po zakończeniu testu uczniowie w sieci zaczęli komentować zadania, z którymi przyszło im się zmierzyć. Co tym razem było na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego?

Egzamin Gimnazjalny 2017

Zdaniem uczniów test podstawowy z języka angielskiego nie był trudny. Tegoroczny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego wymagał od zdających wykazania się umiejętnościami z czytania ze zrozumieniem i odpowiadania na pytania na podstawie nagrania. Gimnazjaliści musieli także przeanalizować fragment tekstu z Harrego Pottera. Dodatkowo należało udzielić odpowiedzi na pytania na podstawie maila. Nie zabrakło też zadań, w których należało wskazać prawidłową i fałszywą odpowiedź.

>> Egzamin Gimnazjalny 2017 - MATEMATYKA. Arkusze, zadania, odpowiedzi 20.04.17
>> Egzamin Gimnazjalny 2017 - ARKUSZE, ZADANIA, ODPOWIEDZI Z JĘZYKA POLSKIEGO

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program