WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17 - Egzamin Gimnazjalny 2017 - języki obce

Tagi związane z Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17: egzamin gimnazjalny

Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17

RSS 21/04/2017 12:26 Komentarze

Egzamin Gimnazjalny 2017 - trzeci dzień to sprawdzin umiejętności z języków obcych. Co było na egzaminie? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl

Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17 / Fot. www.cke.edu.pl
Ilustracja do artykułu: Egzamin Gimnazjalny 2017 - ANGIELSKI. Arkusze, zadania, odpowiedzi 21.04.17

Egzamin Gimnazjalny 2017 z języków obcych to zadanie, z którym zmierzyli się uczniowie w piątek 21 kwietnia 2017. Egzamin rozpoczął się o godz. 9:00. Po zakończeniu testu uczniowie w sieci zaczęli komentować zadania, z którymi przyszło im się zmierzyć. Co tym razem było na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego?

Egzamin Gimnazjalny 2017

Zdaniem uczniów test podstawowy z języka angielskiego nie był trudny. Tegoroczny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego wymagał od zdających wykazania się umiejętnościami z czytania ze zrozumieniem i odpowiadania na pytania na podstawie nagrania. Gimnazjaliści musieli także przeanalizować fragment tekstu z Harrego Pottera. Dodatkowo należało udzielić odpowiedzi na pytania na podstawie maila. Nie zabrakło też zadań, w których należało wskazać prawidłową i fałszywą odpowiedź.

>> Egzamin Gimnazjalny 2017 - MATEMATYKA. Arkusze, zadania, odpowiedzi 20.04.17
>> Egzamin Gimnazjalny 2017 - ARKUSZE, ZADANIA, ODPOWIEDZI Z JĘZYKA POLSKIEGO

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!
30/04/2017 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
30/04/2017 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.
30/04/2017 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!
0

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.
30/04/2017 15:03
Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]
0

Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]

Vin Diesel wystąpił na scenie podczas gali Billboard Latin Music Awards 2017 i rozkręcił imprezę rapując po hiszpańsku. Zobacz show gwiazdora serii Szybcy i Wściekli.
30/04/2017 12:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

30/04/2017 17:47

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

26/04/2017 14:26

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA