WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Egzamin Gimnazjalny 2014: tematy wypracowań. Czy będą Kamienie Na Szaniec? O nich śpiewa Dawid Podsiadło [VIDEO] - Egzamin Gimnazjalny 2014: przecieki - temat wypracowania. Co będzie z języka polskiego? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Egzamin Gimnazjalny 2014: tematy wypracowań. Czy będą Kamienie Na Szaniec? O nich śpiewa Dawid Podsiadło [VIDEO]

RSS 23/04/2014 07:05 Komentarze 0

Temat wypracowania na Egzamin Gimnazjalny 2014 spędza Ci sen z powiek? ESKA.pl sprawdza przecieki z Egzaminu Gimnazjalnego 2014 w postaci najpopularniejszych przewidywań. Zdaniem internautów na Egzaminie Gimnazjalnym 2014 mogą pojawić się Kamienie Na Szaniec. Sprawdź szczegóły i zobacz klip do 4:30 promujący film na podstawie książki!

/ fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Egzamin Gimnazjalny 2014: tematy wypracowań. Czy będą Kamienie Na Szaniec? O nich śpiewa Dawid Podsiadło [VIDEO]
Przecieki z Egzaminu Gimnazjalnego 2014 w postaci tematu wypracowania to informacje, o których marzą uczniowie 3 klas gimnazjum. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, co może być na Egzaminie Gimnazjalnym 2014 z języka polskiego analizując typy internautów.

Nie są to potwierdzone informacje, ale w sieci głośno jest na temat książki Aleksandra Kamińskiego. Jakie są szanse na Kamienie Na Szaniec na Egzaminie Gimnazjalnym 2014? Tego do końca nie wie nikt - biorąc jednak pod uwagę, że w marcu 2014 roku do kin wszedł film na podstawie lektury, to warto sobie ją odświeżyć.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Jakie są Wasze propozycje, co do tematu wypracowania na Egzamin Gimnazjalny 2014? Piszcie w czacie i komentarzach, gdzie możecie też nawzajem motywować się do nauki. A w przerwie między powtórkami polecamy posłuchać 4:30 od Dawida Podsiadło, która znalazła się na soundtracku do Kamieni Na Szaniec.


Zobacz 4:30 - Dawid Podsiadło!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Top Model 4: kto wygrał? Osi jest Tap Madl! Zwycięzca Top Model 2014 to Osi Ugonoh [VIDEO]
0

Top Model 4: kto wygrał? Osi jest Tap Madl! Zwycięzca Top Model 2014 to Osi Ugonoh [VIDEO]

Kto wygrał Top Model 2014? Odpowiedź na to pytanie w finale Top Model 4 i na ESKA.pl chwilę po zakończeniu finałowego odcinka. Trzy możliwe opcje: Michał Baryza wygrał Top Model, Marta Sędzicka wygrała Top Model lub Osi Ugonoh wygrała Top Model - tylko jeden możliwy. Poznaj Tap Madl 4. edycji Top Model razem z nami!
24/11/2014 23:10
Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Co Igor Herbut z LemON sądzi o Besides - zwycięzcach Must Be The Music 8? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Co Igor Herbut sądzi o Besides - zwycięzcach ośmej edycji Must Be The Music? Sprawdź, co zdaniem wokalisty zespołu LemON urzekło telewidzów w grupie Besides. Sprawdź specjalną wypowiedź Igora Herbuta po finale MBTM 8 dla ESKA.pl
24/11/2014 17:12
Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski - zagraniczna kariera nie jest dla niego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego [VIDEO]

Czy Dawid Kwiatkowski marzy o zagranicznej karierze? Na nowej płycie idola nastolatek pojawił się utwór w języku angielskim. Czy to oznacza, że Dawid Kwiatkowski szykuje się na podbicie zagranicznego rynku muzycznego? Sprawdź komentarz Kwiatkowskiego!
24/11/2014 17:07
Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 2014: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
24/11/2014 16:54
Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Ariana Grande - Santa Tell Me. Ariana drugą Mariah Carey? [AUDIO]

Świąteczna piosenka 2014 Ariany Grande - Santa Tell Me - zadebiutowała na YouTube pod koniec listopada. Piosenka na święta 2014 od Ariany Grande to jeden z kandydatów na bożonarodzeniowy hit. Wokalistkę porównuje się do Mariah Carey a piosenkę Santa Tell Me do znanego nam wszystkim klasyka -  All I Want For Christmas Is You. Posłuchajcie już teraz!
24/11/2014 16:42
Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]
0

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! [VIDEO]

Konkurs - wygraj bilety na koncert LemON i Besides w Stodole! LemON - zwycięzcy 3 edycji i Besides - laureaci edycji 8 Must Be The Music wystąpią w Warszawie już 2 grudnia 2014.
24/11/2014 15:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]