Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Egzamin Gimnazjalny 2014: tematy wypracowań. Czy będą Kamienie Na Szaniec? O nich śpiewa Dawid Podsiadło [VIDEO] - Egzamin Gimnazjalny 2014: przecieki - temat wypracowania. Co będzie z języka polskiego? [VIDEO]

Egzamin Gimnazjalny 2014: tematy wypracowań. Czy będą Kamienie Na Szaniec? O nich śpiewa Dawid Podsiadło [VIDEO]

RSS 23/04/2014 07:05 Komentarze

Temat wypracowania na Egzamin Gimnazjalny 2014 spędza Ci sen z powiek? ESKA.pl sprawdza przecieki z Egzaminu Gimnazjalnego 2014 w postaci najpopularniejszych przewidywań. Zdaniem internautów na Egzaminie Gimnazjalnym 2014 mogą pojawić się Kamienie Na Szaniec. Sprawdź szczegóły i zobacz klip do 4:30 promujący film na podstawie książki!

/ fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Egzamin Gimnazjalny 2014: tematy wypracowań. Czy będą Kamienie Na Szaniec? O nich śpiewa Dawid Podsiadło [VIDEO]
Przecieki z Egzaminu Gimnazjalnego 2014 w postaci tematu wypracowania to informacje, o których marzą uczniowie 3 klas gimnazjum. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, co może być na Egzaminie Gimnazjalnym 2014 z języka polskiego analizując typy internautów.

Nie są to potwierdzone informacje, ale w sieci głośno jest na temat książki Aleksandra Kamińskiego. Jakie są szanse na Kamienie Na Szaniec na Egzaminie Gimnazjalnym 2014? Tego do końca nie wie nikt - biorąc jednak pod uwagę, że w marcu 2014 roku do kin wszedł film na podstawie lektury, to warto sobie ją odświeżyć.

>>> Egzamin Gimnazjalny 2015 - arkusze, zadania, odpowiedzi


Jakie są Wasze propozycje, co do tematu wypracowania na Egzamin Gimnazjalny 2014? Piszcie w czacie i komentarzach, gdzie możecie też nawzajem motywować się do nauki. A w przerwie między powtórkami polecamy posłuchać 4:30 od Dawida Podsiadło, która znalazła się na soundtracku do Kamieni Na Szaniec.


Zobacz 4:30 - Dawid Podsiadło!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house
0

Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house

Star Wars Headspace to płyta, na której znajdziemy nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house. Album trafi do sprzedaży już w lutym 2016 roku. Jakie przeboje usłyszymy? Dowiedz się już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 16:31
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA