WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu! - Hallelujah cover Edyty Górniak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!: edyta górniak, edyta górniak hallelujah, edyta górniak cover, cover hallelujah

Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!

RSS 17/07/2012 09:45 Komentarze 0
O Edycie Górniak jest ostatnio bardzo głośno. Jak zwykle wzbudza wiele kontrowersji... Tym razem wykonała cover bardzo znanej piosenki Hallelujah.Posłuchaj na Eska.pl!
/
Ilustracja do artykułu: Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!
W studiu w Warszawie pod okiem kamer Edyta Górniak nagrywała cover pięknej, bardzo znanej piosenki Hallelujah.

Niedawno można było usłyszeć jej piosenkę Tu i Teraz, teraz powstała kolejna piosenka Consequences do której można także zobaczyć teledysk na którym Edyta tańczy w bikini na plaży.


Jak wam się podoba wykonanie Hallelujah przez Edytę Górniak?



Posłuchaj piosenki Hallelujah - Edyta Górniak

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 1: kto faworytem? Tatiana Okupnik nie ukrywa tremy! [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015 odc. 1: kto faworytem? Tatiana Okupnik nie ukrywa tremy! [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2015 odc.  1 6 marca to dowód na to, że nawet faworyci show mają tremę. Tatiana Okupnik jeszcze przed pierwszym odcinkiem Tańca z Gwiazdami 3 wyznaje:"troszeczkę stremowana, ale też mega podniecona". Więcej o udziale Tatiany Okupnik w Tańcu z Gwiazdami 3 i pierwszym odcinku programu już teraz na ESKA.pl!
06/03/2015 15:01
Tove Lo Come Back To Me - nowa piosenka autorki hitu Habits nagrana z zespołem Urban Cone [VIDEO]
0

Tove Lo Come Back To Me - nowa piosenka autorki hitu Habits nagrana z zespołem Urban Cone [VIDEO]

Tove Lo powraca z nowym utworem. Tym razem nowa piosenka Tove Lo została nagrana przy współpracy z indi-popowym zespołem Urban Cone. Posłuchaj utworu Come Back To Me na ESKA.pl 
06/03/2015 14:23
Mamy Cię 2015 odc. 2: kto zostanie wkręcony? Tym razem to muzyczne gwiazdy! [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015 odc. 2: kto zostanie wkręcony? Tym razem to muzyczne gwiazdy! [VIDEO]

Wiemy już, kto zostanie wkręcony w Mamy Cię 2015 odc. 2. Goście Mamy Cię z 8 marca 2015 roku to tym razem gwiazdy muzyczne. W drugim odcinku Mamy Cię w studiu nie zabraknie utalentowanej blondynki i śpiewającego przystojniaka. Zobaczcie już teraz, o kim mowa i przygotujcie się do premiery Mamy Cię 2015 odc. 2 razem z nami!
06/03/2015 14:01
Gwiazdy twittują 27.02 - 5.03 - 10 najlepszych wpisów gwiazd w portalach społecznościowych
0

Gwiazdy twittują 27.02 - 5.03 - 10 najlepszych wpisów gwiazd w portalach społecznościowych

Jak co tydzień sprawdzamy co gwiazdy robiły na serwisach społecznościowych. Wybraliśmy dla was 7 najlepszych wpisów z ostatniego tygodnia. Zobaczcie co słychać u waszych ulubionych gwiazd na ESKA.pl
06/03/2015 13:50
Taylor Swift wróciła na Spotify. Płyta 1989 do odsłuchania ale bez wokalu [VIDEO]
0

Taylor Swift wróciła na Spotify. Płyta 1989 do odsłuchania ale bez wokalu [VIDEO]

Taylor Swift powraca na Spotify. Wokalistka wrzuciła na swoje konto na Spotify krążek 1989. Niestety zanim zaczniecie skakać do góry z radości uprzedzamy, że jest jedno ale.... Szczegóły na temat powrotu Taylor Swift na Spotify na ESKA.pl 
06/03/2015 13:43
Rihanna - Higher i American Oxygen: kolejne nowe piosenki Rihanny 2015. Posłuchajcie fragmentów  [VIDEO]
0

Rihanna - Higher i American Oxygen: kolejne nowe piosenki Rihanny 2015. Posłuchajcie fragmentów [VIDEO]

Rihanna Higher i American Oxygen prezentuje nam jako swoje kolejne nowe piosenki 2015 na ósmy album. Fragment audio Higher i reklamę z Rihanną i jej American Oxygen w tle prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród tych nowych piosenek Rihanny 2015 kryje się następny po FourFiveSeconds singiel wokalistki?
06/03/2015 13:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]