Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu! - Hallelujah cover Edyty Górniak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!: edyta górniak, edyta górniak hallelujah, edyta górniak cover, cover hallelujah

Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!

RSS 17/07/2012 09:45 Komentarze 0
O Edycie Górniak jest ostatnio bardzo głośno. Jak zwykle wzbudza wiele kontrowersji... Tym razem wykonała cover bardzo znanej piosenki Hallelujah.Posłuchaj na Eska.pl!
/
Ilustracja do artykułu: Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!
W studiu w Warszawie pod okiem kamer Edyta Górniak nagrywała cover pięknej, bardzo znanej piosenki Hallelujah.

Niedawno można było usłyszeć jej piosenkę Tu i Teraz, teraz powstała kolejna piosenka Consequences do której można także zobaczyć teledysk na którym Edyta tańczy w bikini na plaży.


Jak wam się podoba wykonanie Hallelujah przez Edytę Górniak?



Posłuchaj piosenki Hallelujah - Edyta Górniak

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?
0

Pogoda na pierwszy weekend sierpnia 2015. Zobaczcie, jaka pogoda 1 i 2 sierpnia 2015. Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
31/07/2015 22:26
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Powstanie Warszawskie: o której godzina W w 71. rocznicę? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
31/07/2015 21:17
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 20:55
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?
0

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online. Gdzie oglądać stream NA ŻYWO?

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin na żywo już 31 lipca o 20:30. Sprawdź gdzie oglądać na żywo, w telewizji i stream online. Meczl Lechia Pogoń może być hitem w TV i online.
31/07/2015 17:16
Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo
0

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert w internecie do zobaczenia za darmo

Taco Hemingway na Open'erze 2015: koncert jednego z najbardziej popularnych polskich muzyków ostatnich miesięcy trafiło do sieci. Już teraz możecie obejrzeć koncert autora hitu Następna Stacja. Czy wszystkie utwory Taco są dobre?
31/07/2015 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska