WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu! - Hallelujah cover Edyty Górniak

Tagi związane z Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!: edyta górniak, edyta górniak hallelujah, edyta górniak cover, cover hallelujah

Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!

RSS 17/07/2012 09:45 Komentarze
O Edycie Górniak jest ostatnio bardzo głośno. Jak zwykle wzbudza wiele kontrowersji... Tym razem wykonała cover bardzo znanej piosenki Hallelujah.Posłuchaj na Eska.pl!
/
Ilustracja do artykułu: Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!
W studiu w Warszawie pod okiem kamer Edyta Górniak nagrywała cover pięknej, bardzo znanej piosenki Hallelujah.

Niedawno można było usłyszeć jej piosenkę Tu i Teraz, teraz powstała kolejna piosenka Consequences do której można także zobaczyć teledysk na którym Edyta tańczy w bikini na plaży.


Jak wam się podoba wykonanie Hallelujah przez Edytę Górniak?



Posłuchaj piosenki Hallelujah - Edyta Górniak

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl
0

KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl

KaeN zagra wyjątkowy koncert. Raper zdecydował się na piękny gest, który pomoże wielu nastolatkom. Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 15:13
Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!
0

Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie i koncert Popka: dlaczego takie wydarzenie jest możliwe? Sprawdźcie, bo mamy dla Was kilka przekonujących dowodów!
27/07/2016 14:59
Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16
0

Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16

Legia Warszawa - Trencin: mecz eliminacji Ligi Mistrzów w telewizji i w internecie już 27 lipca 2016. Czy transmisja odbędzie się na ogólnodostępnym kanale? Streamy live będą udostępnione za darmo? Odpowiedzi na te pytania podrzucamy Wam oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 14:40
The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?
0

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show? Te pytanie coraz częściej zadają sobie fani tego niezwykle popularnego talent-show. Dokładną datę premiery znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 14:08
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 13:15
KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!
0

KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!

Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016. Podczas imprezy wystąpią przedstawiciele polskiej i zagranicznej sceny hip-hopowej m.in. Onyx, Pezet, Tede i Małpa. Polish Hip Hop TV Festival Płock 2016 odbędzie się pod patronatem Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA.
27/07/2016 12:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...