Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu! - Hallelujah cover Edyty Górniak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!: edyta górniak, edyta górniak hallelujah, edyta górniak cover, cover hallelujah

Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!

RSS 17/07/2012 09:45 Komentarze 0
O Edycie Górniak jest ostatnio bardzo głośno. Jak zwykle wzbudza wiele kontrowersji... Tym razem wykonała cover bardzo znanej piosenki Hallelujah.Posłuchaj na Eska.pl!
/
Ilustracja do artykułu: Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!
W studiu w Warszawie pod okiem kamer Edyta Górniak nagrywała cover pięknej, bardzo znanej piosenki Hallelujah.

Niedawno można było usłyszeć jej piosenkę Tu i Teraz, teraz powstała kolejna piosenka Consequences do której można także zobaczyć teledysk na którym Edyta tańczy w bikini na plaży.


Jak wam się podoba wykonanie Hallelujah przez Edytę Górniak?



Posłuchaj piosenki Hallelujah - Edyta Górniak

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
30/08/2015 16:27
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
30/08/2015 16:16
Video Music Awards 2015: kto wystąpi? Oto gwiazdy VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: kto wystąpi? Oto gwiazdy VMA 2015

Występy gwiazd na Video Music Awards 2015 to punkt gali, na który wielu czeka najbardziej. Nic dziwnego, skoro lista występujących na VMA 2015 jest plejadą topowych artystów. Zobaczcie, kto wystąpi na Video Music Awards 2015 i poznajcie gwiazdy gali razem z nami.
30/08/2015 16:15
ESKA MUSIC AWARDS 2015: Adam Lambert z Nagrodą Specjalną. To Najlepszy Zagraniczny Artysta! ZDJĘCIA
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Adam Lambert z Nagrodą Specjalną. To Najlepszy Zagraniczny Artysta! ZDJĘCIA

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna dla Najlepszego Zagranicznego Artysty! Ta kategoria była niespodzianką dla widzów tegorocznej ceremonii, jednak chyba niewielu było zaskoczonych faktem, że zdobył ją jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych wokalistów, będący gwiazdą EMA 2015 - Adam Lambert!    
30/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska