WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu! - Hallelujah cover Edyty Górniak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!: edyta górniak, edyta górniak hallelujah, edyta górniak cover, cover hallelujah

Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!

RSS 17/07/2012 09:45 Komentarze 0
O Edycie Górniak jest ostatnio bardzo głośno. Jak zwykle wzbudza wiele kontrowersji... Tym razem wykonała cover bardzo znanej piosenki Hallelujah.Posłuchaj na Eska.pl!
/
Ilustracja do artykułu: Edyta Górniak śpiewa Hallelujah! Zobacz i posłuchaj jej nagrania w studiu!
W studiu w Warszawie pod okiem kamer Edyta Górniak nagrywała cover pięknej, bardzo znanej piosenki Hallelujah.

Niedawno można było usłyszeć jej piosenkę Tu i Teraz, teraz powstała kolejna piosenka Consequences do której można także zobaczyć teledysk na którym Edyta tańczy w bikini na plaży.


Jak wam się podoba wykonanie Hallelujah przez Edytę Górniak?



Posłuchaj piosenki Hallelujah - Edyta Górniak

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]
0

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Daty wolnych dni dla uczniów szkół podstawowych i średnich właśnie zostały ujawnione. Sprawdź, kiedy w Twoim województwie przypadnie czas zimowych krótkich wakacji i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman!
18/12/2014 13:11
Świąteczne piosenki 2014: Margaret - Have Yoursefl A Merry Little Christmas z teledyskiem na ESKA.pl [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Margaret - Have Yoursefl A Merry Little Christmas z teledyskiem na ESKA.pl [VIDEO]

Świąteczna piosenka Margaret to kolejna ze świątecznych piosenek 2014, którą przed Bożym Narodzeniem serwujemy Wam na ESKA.pl. Wokalistka nie tylko zaśpiewała Have Yoursefl A Merry Little Christmas, ale i nagrała christmasowy klip. Zobaczcie świąteczny teledysk Margaret - różowowłosa gwiazda ubiera choinkę!
18/12/2014 12:32
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi p. rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi p. rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 11:48
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska