WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ed Sheeran w Polsce 2018 - dwa koncerty w Warszawie! [BILETY] - Ed Sheeran w Warszawie z dwoma koncertami!

Tagi związane z Ed Sheeran w Polsce 2018 - dwa koncerty w Warszawie! [BILETY]: warszawa, ed sheeran, koncerty 2018

Ed Sheeran w Polsce 2018 - dwa koncerty w Warszawie! [BILETY]

RSS 09/07/2017 19:04 Komentarze

Ed Sheeran w Warszawie da dwa koncerty! Autor hitu Shape Of You wystąpi 11 i 12 sierpnia 2018! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Ed Sheeran w Polsce 2018 - dwa koncerty w Warszawie! [BILETY] Ed Sheeran w Polsce 2018 - dwa koncerty w Warszawie! [BILETY] / fot. EAST NEWS
Ilustracja do artykułu: Ed Sheeran w Polsce 2018 - dwa koncerty w Warszawie! [BILETY]

Ed Sheeran w Warszawie 2018 wystąpi dwa razy! Pierwszy koncert Eda Sheerana w Polsce na stadionowej trasie odbędzie się 11.08.2018, a drugi dzień później - 12.08.2018. Organizatorzy spodziewali się, że wejściówki wyprzedadzą się w błyskawicznym tempie, dlatego też zrobili olbrzymią niespodziankę fanom angielskiego wokalisty. Obydwa wydarzenia odbędą się na największym obiekcie w kraju, PGE Narodowym!

Ed Sheeran w Polsce 2018 - bilety na koncerty w Warszawie

Bilety na drugi koncert Eda Sheerana w Polsce w sprzedaży (tj. w przypadku wyprzedanych wejściówek na pierwszy koncert) pojawiły się 8 lipca! Kupicie je na stronie internetowej Eventim.pl prezentują się następująco:

  • Płyta: 269 PLN
  • Trybuna Premium: 379 PLN
  • Trybuna Dolna: 269 PLN
  • Trybuna Górna: 229 PLN
  • Trybuna Górna: 209 PLN
  • Sektor K: 400 PLN

Ed Sheeran w Polsce już 11 i 12 sierpnia! Organizatorem wydarzenia jest agencja Charm Music. Wybieracie się na koncert?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?
0

Klan - kolejna postać zostanie uśmiercona! Na kogo padło tym razem?

Kolejna popularna postać z Klanu zostanie uśmiercona! Kto tym razem zdecydował się rezygnować z serialu? 
25/07/2017 16:27
Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?
0

Kim jest Adrian? Dlaczego nazywamy tak Andrzeja Dudę?

Dlaczego Andrzej Duda nazywany jest Adrianem? Sprawdzamy, o co chodzi z żartami na temat Adriana i Prezydenta Polski.
25/07/2017 16:10
VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?
0

VMA 2017 - nominacje, kiedy i kto wystąpi?

VMA nagradza autorów najlepszych teledysków. Kto jest nominowany i ma szansę na nagrodę? Kiedy odbędzie się gala? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 15:58
Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2017 - gdzie i kiedy

Marsz Powstania Warszawskiego co roku jest nieodłącznym elementem obchodów związanych z Narodowym Dniem Pamięci Powstania Warszawskiego. Sprawdź, kiedy i skąd ruszy tegoroczny marsz.
25/07/2017 15:31
Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?
0

Gretchen - kim jest tancerka z teledysku Katy Perry?

Gretchen pojawiła się w najnowszym teledysku Katy Perry do piosenki Swish Swish. Kim jest Gretchen? Poznaj królową memów!
25/07/2017 15:28
Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend
0

Glastonbury 2018 nie będzie! Zamiast tego The Biggest Wekend

2018 rok bez Glastonbury! Znamy już szczegóły dotyczące wielkiego muzycznego wydarzenia, który w przyszłym roku zastąpi legendarny festiwal. Kiedy i gdzie odbędzie się The Biggest Weekend?
25/07/2017 15:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program